Gifhorn 3 – 7.07.2024 – S. Byczyna – PZHGP Wołczyn – oddział 0267
Menu strony
Loty 2024 Wyniki lotów

Gifhorn 3 – 7.07.2024 – S. Byczyna

                                     - 1 -




        LISTA KONKURSOWA 11/2024


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                         Oddziału WOŁCZYN Sekcji nr 05

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

                GIFHORN 3

       ------------------------------------------------------------------

       Data odbytego lotu                               - 07.07.2024 rok
       Odległość do punktu centralnego Sekcji           - 548570 [m]
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:00:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE
       Punkty stałe za konkurs                          -  60.00
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 15 
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 210
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 70
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 1-11:27:24
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1667.56 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 1-12:57:13
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1312.05 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 1h.29m.8s.




         SEKRETARZ                                           PREZES
 
                                            - 2 -
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T.PRZYL.| PRĘDK.|COEFIC|PUNKTY |PUNKTY2|ODLEGŁ.|
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
    1 OSADA ARTUR             15- 9- 6 S 1 11:27:24 1667.56   4.76   60.00   60.00  545960
    2 KANIOWICZ JOACHIM       15-10- 6 I 1 11:37:48 1600.86   9.52   59.87   59.87  540770
    3 KANIOWICZ JOACHIM       < 2>  37 I 1 11:43:11 1575.75  14.29   59.74   59.74        
    4 MIERZWIAK EUGENIUSZ     15- 3- 2 - 1 11:50:24 1572.46  19.05   59.61   59.61  550990
    5 GMYREK KAZIMIERZ        20-11- 6 I 0 11:51:59 1563.68  23.81   59.48   59.48  550390
    6 JOZWIN ANDRZEJ          15- 4- 4 M 1 11:50:12 1557.74  28.57   59.35   59.35  545520
    7 IDASIAK SŁAWOMIR        17- 4- 4 M 0 11:52:18 1553.19  33.33   59.22   59.22  547190
    8 OSADA ARTUR             < 2>   9 C 0 11:51:50 1551.76  38.10   59.09   59.09        
    9 OSADA ARTUR             < 3>  23 M 0 11:52:48 1547.51  42.86   58.96   58.96        
   10 IDASIAK SŁAWOMIR        < 2>  21 M 0 11:55:11 1540.58  47.62   58.83   58.83        
   11 GMYREK KAZIMIERZ        < 2>  14 I 0 12:00:32 1526.60  52.38   58.70   58.70        
   12 PROROK MARCIN           15- 5- 5 M 1 12:01:19 1524.59  57.14   58.57   58.57  550860
   13 JANKI RAFAŁ             15- 8- 6 I 1 11:59:08 1524.25  61.90   58.43   58.43  547410
   14 GMYREK KAZIMIERZ        < 3>  20 I 0 12:04:06 1511.65  66.67   58.30   58.30        
   15 BEDNAREK JAN             7- 1- 1 M 0 12:01:53 1510.71  71.43   58.17   58.17  546700
   16 PROROK MARCIN           < 2>  18 M 0 12:05:23 1507.62  76.19   58.04   58.04        
   17 JANKI RAFAŁ             < 2>  50 I 1 12:04:41 1501.06  80.95   57.91   57.91        
   18 PROROK MARCIN           < 3>  19 M 0 12:08:04 1496.63  85.71   57.78   57.78        
   19 PROROK MARCIN           < 4>  26 M 1 12:08:06 1496.50  90.48   57.65   57.65        
   20 GMYREK KAZIMIERZ        < 4>  33 I 0 12:11:16 1482.47  95.24   57.52   57.52        
   21 IDASIAK SŁAWOMIR        < 3>  38 M 0 12:10:33 1476.70 100.00   57.39   57.39        
   22 SOBANIA PAWEŁ            9- 2- 2 M 0 12:18:05 1469.57 104.76   57.26   57.26  555620
   23 OSADA ARTUR             < 4>  27 C 0 12:13:48 1460.57 109.52   57.13   57.13        
   24 URBAŃSKI BOGDAN         16- 4- 4 M 0 12:14:51 1456.69 114.29   57.00   57.00  546040
   25 PILARSKI JOZEF          10- 2- 2 M 0 12:22:55 1453.61 119.05   56.87   56.87  556610
   26 PROROK MARCIN           < 5>---- M 0 12:19:49 1450.33 123.81   56.74   56.74        
   27 OSADA ARTUR             < 5>  29 C 0 12:16:54 1448.55 128.57   56.61   56.61        
   28 JOZWIN ANDRZEJ          < 2>  30 M 0 12:16:46 1447.90 133.33   56.48   56.48        
   29 OSADA ARTUR             < 6>  31 S 0 12:17:13 1447.34 138.10   56.35   56.35        
   30 JOZWIN ANDRZEJ          < 3>  56 M 1 12:17:28 1445.21 142.86   56.22   56.22        
   31 OSADA ARTUR             < 7>  42 S 1 12:18:30 1442.43 147.62   56.09   56.09        
   32 URBAŃSKI BOGDAN         < 2>  41 M 1 12:19:34 1438.59 152.38   55.96   55.96        
   33 GMYREK KAZIMIERZ        < 5>  34 - 0 12:24:39 1430.89 157.14   55.83   55.83        
   34 GMYREK KAZIMIERZ        < 6>  36 I 0 12:24:42 1430.70 161.90   55.70   55.70        
   35 SOBANIA PAWEŁ           < 2>---- M 0 12:28:31 1430.11 166.67   55.57   55.57        
   36 GMYREK KAZIMIERZ        < 7>  40 - 0 12:25:22 1428.22 171.43   55.43   55.43        
   37 KANIOWICZ JOACHIM       < 3>  39 I 0 12:20:04 1422.83 176.19   55.30   55.30        
   38 IDASIAK SŁAWOMIR        < 4>---- M 1 12:24:36 1422.75 180.95   55.17   55.17        
   39 KANIOWICZ JOACHIM       < 4>  46 I 0 12:20:07 1422.64 185.71   55.04   55.04        
   40 GMYREK KAZIMIERZ        < 8>  47 I 0 12:27:27 1420.54 190.48   54.91   54.91        
   41 URBAŃSKI BOGDAN         < 3>  61 M 1 12:25:04 1418.04 195.24   54.78   54.78        
   42 OSADA ARTUR             < 8>  52 M 1 12:26:04 1414.16 200.00   54.65   54.65        
-------------- KONIEC  KONKURSU - NA BAZIE 1:5 ---------------------
   43 ADAMCZYK EUGENIUSZ      10- 1- 1 M 1 12:27:06 1409.51          54.52   54.52  545620
   44 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   16- 3- 3 I 0 12:32:19 1409.04          54.39   54.39  552790
   45 MIERZWIAK EUGENIUSZ     < 2>  63 M 1 12:31:55 1405.89          54.26   54.26        
   46 KANIOWICZ JOACHIM       < 5>  48 M 1 12:24:58 1404.72          54.13   54.13        
   47 GMYREK KAZIMIERZ        < 9>  55 - 0 12:31:53 1404.47          54.00   54.00        
   48 KANIOWICZ JOACHIM       < 6>  54 I 1 12:25:15 1403.69          53.87   53.87        
   49 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   < 2>  60 I 1 12:34:39 1400.71          53.74   53.74        
   50 JANKI RAFAŁ             < 3>  51 M 0 12:31:34 1398.00          53.61   53.61        
   51 JANKI RAFAŁ             < 4>  58 I 0 12:31:43 1397.46          53.48   53.48        
   52 OSADA ARTUR             < 9>---- C 0 12:33:16 1388.27          53.35   53.35        
   53 SZCZĘSNY ANDRZEJ        15- 3- 3 M 0 12:34:10 1385.48          53.22   53.22  546110
   54 KANIOWICZ JOACHIM       < 7>  57 I 1 12:32:35 1377.47          53.09   53.09        
   55 GMYREK KAZIMIERZ        <10>  68 I 0 12:39:42 1377.01          52.96   52.96        
   56 JOZWIN ANDRZEJ          < 4>---- M 1 12:36:32 1375.72          52.83   52.83        
   57 KANIOWICZ JOACHIM       < 8>  65 I 1 12:33:05 1375.71          52.70   52.70        
   58 JANKI RAFAŁ             < 5>  59 M 0 12:40:33 1366.65          52.57   52.57        
   59 JANKI RAFAŁ             < 6>  67 M 0 12:40:40 1366.25          52.43   52.43        
   60 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   < 3>---- I 0 12:44:50 1365.48          52.30   52.30        
 
                                            - 3 -
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T.PRZYL.| PRĘDK.|COEFIC|PUNKTY |PUNKTY2|ODLEGŁ.|
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
   61 URBAŃSKI BOGDAN         < 4>---- M 1 12:40:17 1364.13          52.17   52.17        
   62 PILARSKI JOZEF          < 2>---- M 1 12:48:21 1363.07          52.04   52.04        
   63 MIERZWIAK EUGENIUSZ     < 3>---- M 0 12:45:47 1357.84          51.91   51.91        
   64 SZCZĘSNY ANDRZEJ        < 2>  69 M 0 12:46:23 1343.83          51.78   51.78        
   65 KANIOWICZ JOACHIM       < 9>  66 I 1 12:43:51 1339.04          51.65   51.65        
   66 KANIOWICZ JOACHIM       <10>---- I 0 12:45:42 1332.93          51.52   51.52        
   67 JANKI RAFAŁ             < 7>  70 I 0 12:50:43 1332.82          51.39   51.39        
   68 GMYREK KAZIMIERZ        <11>---- I 0 12:53:16 1331.80          51.26   51.26        
   69 SZCZĘSNY ANDRZEJ        < 3>---- M 0 12:51:33 1326.96          51.13   51.13        
   70 JANKI RAFAŁ             < 8>---- M 0 12:57:13 1312.05          51.00   51.00        
--------------K O N I E C    K O N K U R S U--------------------
   71 OSADA ARTUR             <10>---- S 1 12:57:04 1309.05                               
   72 PILARSKI JOZEF          < 3>---- M 1 13:06:46 1304.25                               
   73 GMYREK KAZIMIERZ        <12>---- M 0 13:02:06 1303.93                               
   74 PROROK MARCIN           < 6>---- M 0 13:04:30 1297.67                               
   75 URBAŃSKI BOGDAN         < 5>---- M 0 13:01:21 1295.93                               
   76 GMYREK KAZIMIERZ        <13>---- I 1 13:05:32 1293.41                               
   77 PROROK MARCIN           < 7>---- M 1 13:08:07 1286.71                               
   78 JOZWIN ANDRZEJ          < 5>---- M 0 13:04:58 1283.68                               
   79 IDASIAK SŁAWOMIR        < 5>---- M 0 13:07:56 1278.68                               
   80 JOZWIN ANDRZEJ          < 6>---- M 0 13:07:37 1275.72                               
   81 IDASIAK SŁAWOMIR        < 6>---- M 0 13:09:12 1274.91                               
   82 SOBANIA PAWEŁ           < 3>---- M 0 13:16:16 1273.58                               
   83 JANKI RAFAŁ             < 9>---- M 0 13:09:55 1273.29                               
   84 MIERZWIAK EUGENIUSZ     < 4>---- M 0 13:12:54 1272.79                               
   85 PILARSKI JOZEF          < 4>---- M 0 13:19:04 1267.71                               
   86 PROROK MARCIN           < 8>---- M 0 13:15:55 1263.68                               
   87 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   < 4>---- I 0 13:17:35 1263.28                               
   88 IDASIAK SŁAWOMIR        < 7>---- - 1 13:13:18 1262.84                               
   89 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   < 5>---- I 1 13:17:46 1262.75                               
   90 URBAŃSKI BOGDAN         < 6>---- M 0 13:12:33 1262.37                               
   91 OSADA ARTUR             <11>---- C 0 13:23:08 1232.04                               
   92 JOZWIN ANDRZEJ          < 7>---- M 1 13:26:13 1222.55                               
   93 SZCZĘSNY ANDRZEJ        < 4>---- M 0 13:28:59 1216.33                               
   94 MIERZWIAK EUGENIUSZ     < 5>---- M 1 13:37:33 1204.22                               
   95 JANKI RAFAŁ             <10>---- I 1 13:34:48 1203.63                               
   96 PILARSKI JOZEF          < 5>---- M 1 13:45:57 1194.57                               
   97 JOZWIN ANDRZEJ          < 8>---- M 1 13:44:10 1175.27                               
   98 IDASIAK SŁAWOMIR        < 8>---- M 0 13:46:02 1174.14                               
   99 GMYREK KAZIMIERZ        <14>---- I 0 13:52:32 1164.76                               
  100 SZCZĘSNY ANDRZEJ        < 5>---- M 1 13:49:29 1163.22                               
  101 KANIOWICZ JOACHIM       <11>---- I 0 13:45:01 1162.90                               
  102 OSADA ARTUR             <12>---- S 0 13:50:32 1160.30                               
  103 BEDNAREK JAN            < 2>---- M 1 13:51:16 1160.07                               
  104 PROROK MARCIN           < 9>---- M 0 13:55:44 1157.92                               
  105 GMYREK KAZIMIERZ        <15>---- - 0 13:58:01 1151.40                               
  106 KANIOWICZ JOACHIM       <12>---- M 0 13:52:24 1144.73                               
  107 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   < 6>---- M 1 14:04:54 1140.01                               
  108 PROROK MARCIN           <10>---- M 1 14:04:14 1137.59                               
  109 SZCZĘSNY ANDRZEJ        < 6>---- M 0 14:00:14 1137.18                               
  110 MIERZWIAK EUGENIUSZ     < 6>---- M 1 14:07:05 1131.20                               
  111 ADAMCZYK EUGENIUSZ      < 2>---- M 1 14:08:22 1117.23                               
  112 MIERZWIAK EUGENIUSZ     < 7>---- M 1 14:19:08 1103.89                               
  113 PROROK MARCIN           <11>---- M 1 14:19:43 1102.34                               
  114 ADAMCZYK EUGENIUSZ      < 3>---- M 1 14:15:05 1102.08                               
  115 MIERZWIAK EUGENIUSZ     < 8>---- M 0 14:20:03 1101.87                               
  116 BEDNAREK JAN            < 3>---- M 0 14:17:41 1098.49                               
  117 PILARSKI JOZEF          < 6>---- M 1 14:27:13 1097.38                               
  118 JANKI RAFAŁ             <11>---- M 1 14:21:20 1091.91                               
  119 IDASIAK SŁAWOMIR        < 9>---- M 0 14:22:37 1088.68                               
  120 JOZWIN ANDRZEJ          < 9>---- M 0 14:22:41 1085.22                               
 
        MISTRZOSTWO SEKCJI BYCZYNA          - 4 -
   +---+----------------------+--------------+--------------------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |
   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+
   |   |                      |L.11|Pop.|RAZ.| Lot 11 |Poprzed.|  RAZEM |
   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+
      1 GMYREK KAZIMIERZ         6   73   79    344.61  2986.63  3331.24 
      2 KANIOWICZ JOACHIM        6   70   76    337.95  2703.88  3041.83 
      3 OSADA ARTUR              6   69   75    348.14  2661.60  3009.74 
      4 PROROK MARCIN            5   66   71    288.78  2562.75  2851.53 
      5 IDASIAK SŁAWOMIR         4   68   72    230.61  2595.68  2826.29 
      6 MIERZWIAK EUGENIUSZ      2   70   72    106.17  2670.81  2776.98 
      7 JOZWIN ANDRZEJ           4   66   70    224.88  2498.94  2723.82 
      8 SZCZĘSNY ANDRZEJ         3   66   69    156.13  2468.30  2624.43 
      9 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN    3   66   69    160.43  2418.38  2578.81 
     10 JANKI RAFAŁ              6   54   60    328.43  1971.91  2300.34 
     11 URBAŃSKI BOGDAN          4   42   46    219.91  1386.84  1606.75 
     12 PILARSKI JOZEF           2   34   36    108.91  1094.47  1203.38 
     13 OŻGA JAN                     33   33             916.82   916.82 
     14 ADAMCZYK EUGENIUSZ       1   19   20     54.52   610.70   665.22 
     15 BEDNAREK JAN             1   17   18     58.17   462.58   520.75 
     16 PACZYNSKI LUKASZ             20   20             519.69   519.69 
     17 SOBANIA PAWEŁ            2   11   13    112.83   373.33   486.16 
     18 MUSIAL HENRYK                 6    6             223.11   223.11 
     19 OSADA MAREK                   8    8             203.46   203.46 
     20 MARSZAŁEK EMIL                2    2              65.12    65.12 
     21 PELKA JAN                     2    2              37.53    37.53 
     22 MYŚKÓW PIOTR                  1    1              14.28    14.28 
 
        MISTRZOSTWO OPEN SEKCJI BYCZYNA     - 5 -
   +---+----------------------+--------------+--------------------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |
   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+
   |   |                      |L.11|Pop.|RAZ.| Lot 11 |Poprzed.|  RAZEM |
   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+
      1 GMYREK KAZIMIERZ         8   80   88    455.87  3469.29  3925.16 
      2 KANIOWICZ JOACHIM        8   73   81    443.74  2860.29  3304.03 
      3 OSADA ARTUR              8   72   80    458.88  2821.99  3280.87 
      4 IDASIAK SŁAWOMIR         4   76   80    230.61  3044.20  3274.81 
      5 MIERZWIAK EUGENIUSZ      3   75   78    165.78  2994.37  3160.15 
      6 SZCZĘSNY ANDRZEJ         3   75   78    156.13  2904.58  3060.71 
      7 PROROK MARCIN            5   70   75    288.78  2722.15  3010.93 
      8 JOZWIN ANDRZEJ           4   69   73    224.88  2655.52  2880.40 
      9 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN    3   69   72    160.43  2603.72  2764.15 
     10 JANKI RAFAŁ              8   56   64    430.82  2079.19  2510.01 
     11 URBAŃSKI BOGDAN          4   42   46    219.91  1386.84  1606.75 
     12 PILARSKI JOZEF           2   34   36    108.91  1094.47  1203.38 
     13 OŻGA JAN                     33   33             916.82   916.82 
     14 ADAMCZYK EUGENIUSZ       1   19   20     54.52   610.70   665.22 
     15 BEDNAREK JAN             1   17   18     58.17   462.58   520.75 
     16 PACZYNSKI LUKASZ             20   20             519.69   519.69 
     17 SOBANIA PAWEŁ            2   11   13    112.83   373.33   486.16 
     18 MUSIAL HENRYK                 6    6             223.11   223.11 
     19 OSADA MAREK                   8    8             203.46   203.46 
     20 MARSZAŁEK EMIL                2    2              65.12    65.12 
     21 PELKA JAN                     2    2              37.53    37.53 
     22 MYŚKÓW PIOTR                  1    1              14.28    14.28 
 
        MISTRZOSTWO SEKCJI BYCZYNA GOŁĘBI ROCZNYCH     - 6 -
   +---+----------------------+--------------+--------------------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |
   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+
   |   |                      |L.11|Pop.|RAZ.| Lot 11 |Poprzed.|  RAZEM |
   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+
      1 GMYREK KAZIMIERZ         3   27   30    169.83  1049.74  1219.57 
      2 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN        24   24             867.71   867.71 
      3 IDASIAK SŁAWOMIR             21   21             752.36   752.36 
      4 SZCZĘSNY ANDRZEJ             16   16             542.09   542.09 
      5 PILARSKI JOZEF           1   14   15     56.87   446.07   502.94 
      6 KANIOWICZ JOACHIM        2   13   15    105.65   393.78   499.43 
      7 PACZYNSKI LUKASZ             17   17             479.84   479.84 
      8 JANKI RAFAŁ              1   10   11     52.57   297.24   349.81 
      9 JOZWIN ANDRZEJ               10   10             264.26   264.26 
     10 URBAŃSKI BOGDAN          1    6    7     52.17   154.88   207.05 
     11 OŻGA JAN                      8    8             189.55   189.55 
     12 PROROK MARCIN                 7    7             172.93   172.93 
     13 OSADA ARTUR                   7    7             168.14   168.14 
     14 ADAMCZYK EUGENIUSZ            2    2              55.96    55.96 
     15 MUSIAL HENRYK                 2    2              48.72    48.72 
     16 MARSZAŁEK EMIL                1    1              33.51    33.51 
     17 SOBANIA PAWEŁ                 1    1              32.84    32.84 
     18 PELKA JAN                     1    1              24.54    24.54 
     19 BEDNAREK JAN                  1    1              24.13    24.13 
 
         MISTRZOSTWO SEKCJI BYCZYNA wg COEFFICJENTU  - 7 -
   +---+----------------------+--------------+--------------------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |        COEFFICJENT       |
   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+
   |   |                      |L.11|Pop.|RAZ.| Lot 11 |Poprzed.|  RAZEM |
   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+
      1 GMYREK KAZIMIERZ         5   50   55    395.24  1336.50  1731.74 
      2 OSADA ARTUR              5   46   51    323.81  2217.40  2541.21 
      3 PROROK MARCIN            5   45   50    433.33  3845.42  4278.75 
      4 MIERZWIAK EUGENIUSZ      1   48   49     19.05  3426.35  3445.40 
      5 KANIOWICZ JOACHIM        4   44   48    385.71  1811.60  2197.31 
      6 JOZWIN ANDRZEJ           3   44   47    304.76  3894.57  4199.33 
      7 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN        44   44            3265.93  3265.93 
      8 IDASIAK SŁAWOMIR         4   40   44    361.90  4031.14  4393.04 
      9 SZCZĘSNY ANDRZEJ             40   40            4271.16  4271.16 
     10 JANKI RAFAŁ              2   30   32    142.85  3881.13  4023.98 
     11 URBAŃSKI BOGDAN          3   17   20    461.91  1988.56  2450.47 
     12 OŻGA JAN                     15   15            2138.29  2138.29 
     13 PILARSKI JOZEF               13   13            1564.97  1564.97 
     14 PACZYNSKI LUKASZ              8    8            1104.60  1104.60 
     15 BEDNAREK JAN             1    7    8     71.43  1055.46  1126.89 
     16 SOBANIA PAWEŁ            2    3    5    271.43   550.21   821.64 
     17 OSADA MAREK                   4    4             505.93   505.93 
     18 ADAMCZYK EUGENIUSZ            3    3             390.63   390.63 
     19 MUSIAL HENRYK                 2    2              82.20    82.20 
     20 MARSZAŁEK EMIL                2    2             182.92   182.92 

Related posts

Leave a Comment