Jessen 2 – 09.06.2024 – PZHGP Wołczyn – oddział 0267
Menu strony
Loty 2024 Wyniki lotów

Jessen 2 – 09.06.2024

                                     - 1 -

        LISTA KONKURSOWA 07/2024

                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                               Oddziału WOŁCZYN

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

                JESSEN 2
       ---------------------------------------------------------------------
                    LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 09.06.2024 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 370640 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 12°55'49.9"-51°47'55.2"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 6:15:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE         
       Punkty stałe za konkurs                          - 40.00
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 90
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 2522
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 842
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 505
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 631
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 10:06:59
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1613.65 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 10:22:10
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1514.40 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.15m.3s.
       Czas przetwarzania lotu : 2024-06-11 / 20:48:08
       UWAGA ! - KONKURS ZOSTAŁ PRZEKROCZONY (to samo "v", więcej - 1 gołąb)

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |WOŁCZYN        | 21|  707|  250| 35.4|
                    |BOGACICA       | 14|  421|  186| 44.2|
                    |BORKOWICE      | 12|  293|  106| 36.2|
                    |BRZEZINKI      | 14|  384|  103| 26.8|
                    |BYCZYNA        | 19|  401|   78| 19.5|
                    |ZAWIŚĆ         | 10|  316|  119| 37.7|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 90| 2522|  842| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           SYMIEC-SCHWERT           sek  2   -  8 konk.   315.29 pkt.
           MIZERNY MARIAN PIOTR     sek  2   -  8 konk.   313.10 pkt.
           KREUTZMAN-BAKALARZ       sek  3   -  8 konk.   311.26 pkt.
           NOWAK KRYSTIAN           sek  2   -  8 konk.   310.97 pkt.
           ALASIEWICZ JAN ADAM      sek  1   -  8 konk.   310.21 pkt.

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           GLIED ANDRZEJ            sek  6   -  6 konk.   226.26 pkt.
           SYMIEC-SCHWERT           sek  2   -  6 konk.   223.23 pkt.
           ALASIEWICZ JAN ADAM      sek  1   -  6 konk.   220.90 pkt.
           MIZERNY MARIAN PIOTR     sek  2   -  6 konk.   219.31 pkt.
           NOWAK KRYSTIAN           sek  2   -  6 konk.   219.08 pkt.


         SEKRETARZ                                           PREZES
 
   09.06.2024.-JESSEN 2                 - 2 -
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|P|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
   1 SYMIEC-SCHWERT         2 21-11- 8 M 1 10:06:59  1613.65   0.40 40.00 40.00 40.00 374340
   2 WODARA ALFRED          3 45-24- 8 M 0 10:08:32  1608.68   0.79       39.99 39.97 375680
   3 SYMIEC-SCHWERT         2 < 2>   4 O 1 10:07:53  1607.41   1.19       39.98 39.94 374340
   4 SYMIEC-SCHWERT         2 < 3>  67 O 1 10:07:57  1606.95   1.59       39.97 39.90 374340
   5 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 31-12- 8 O 1  9:58:20  1606.75   1.98 39.95 39.96 39.87 358840
   6 PASTERNAK TADEUSZ      1 25- 5- 5 S 1 10:02:26  1605.57   2.38 39.94 39.95 39.84 365160
   7 DZIAGACZ DAMIAN        2 23-10- 8 O 0 10:07:48  1605.41   2.78 39.92 39.94 39.81 373740
   8 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 54-39- 8 - 0 10:08:00  1605.28   3.17       39.93 39.78 374030
   9 RUSINEK KRZYSZTOF      6 51-24- 8 C 0  9:56:47  1605.08   3.57 39.90 39.91 39.75 355980
  10 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 < 2>  30 O 1 10:08:03  1604.93   3.97 39.89 39.90 39.71 374030
  11 NOWAK KRYSTIAN         2 45-24- 8 O 0 10:08:19  1604.17   4.36 39.87 39.89 39.68 374280
  12 KINDER ARTUR DANIEL    2 35-19- 8 - 1 10:06:43  1603.34   4.76 39.86 39.88 39.65 371520
  13 KWIATKOWSKI RYSZARD    1 36-11- 7 - 1 10:04:18  1602.01   5.15 39.85 39.87 39.62 367340
  14 GLIED ANDRZEJ          6 37-18- 8 C 0 10:00:02  1601.76   5.55 39.83 39.86 39.59 360450
  15 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 68-34- 8 - 1 10:00:46  1601.57   5.95 39.82 39.85 39.56 361580
  16 GLIED ANDRZEJ          6 < 2>  17 C 0 10:00:05  1601.41   6.34 39.81 39.84 39.52 360450
  17 GLIED ANDRZEJ          6 < 3>  78 S 1 10:00:11  1600.70   6.74 39.80 39.83 39.49 360450
  18 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 < 2>  38 C 0 10:00:57  1600.27   7.14 39.78 39.82 39.46 361580
  19 WODARA ALFRED          3 < 2>  71 - 0 10:10:04  1598.18   7.53 39.77 39.81 39.43 375680
  20 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 43-28- 8 S 0 10:07:47  1598.01   7.93 39.76 39.80 39.40 371990
  21 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 < 2>  54 M 0 10:07:55  1597.09   8.33       39.79 39.37 371990
  22 PRUSAK BOGUSLAW        1 41-14- 8 S 0 10:03:52  1596.82   8.72 39.73 39.78 39.33 365460
  23 BIENIASZEWSKI JAN      2 24-16- 8 O 0 10:12:49  1594.55   9.12 39.72 39.76 39.30 379210
  24 KUBOT P.A.P            1 83-38- 8 - 0 10:00:18  1593.92   9.52       39.75 39.27 359110
  25 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 34-16- 8 S 0 10:04:18  1593.85   9.91 39.70 39.74 39.24 365470
  26 KUBOT P.A.P            1 < 2>  27 - 0 10:00:20  1593.68  10.31       39.73 39.21 359110
  27 KUBOT P.A.P            1 < 3>  28 - 1 10:00:21  1593.57  10.71       39.72 39.17 359110
  28 KUBOT P.A.P            1 < 4>  29 - 1 10:00:22  1593.45  11.10       39.71 39.14 359110
  29 KUBOT P.A.P            1 < 5>  57 - 1 10:00:22  1593.45  11.50       39.70 39.11 359110
  30 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 < 3>  33 - 0 10:09:44  1593.43  11.90       39.69 39.08 374030
  31 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 < 2> 106 O 0 10:00:13  1593.31  12.29 39.62 39.68 39.05 358840
  32 DZIAGACZ DAMIAN        2 < 2> 136 M 1 10:09:35  1593.21  12.69 39.61 39.67 39.02 373740
  33 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 < 4>  47 - 1 10:09:49  1592.86  13.08       39.66 38.98 374030
  34 MARCINISZYN EDWARD     1 49-31- 8 C 0 10:05:29  1592.78  13.48 39.58 39.65 38.95 367110
  35 KONARSKI A i G         1 48-32- 8 M 1 10:05:22  1592.77  13.88       39.64 38.92 366920
  36 ŁACINA LESZEK          4 24-14- 8 O 0 10:07:31  1592.57  14.27 39.56 39.63 38.89 370300
  37 KINDER ARTUR DANIEL    2 < 2>  39 O 0 10:08:18  1592.46  14.67 39.54 39.61 38.86 371520
  38 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 < 3>  55 M 1 10:02:07  1592.05  15.07 39.53 39.60 38.83 361580
  39 KINDER ARTUR DANIEL    2 < 3> 139 O 1 10:08:25  1591.66  15.46 39.52 39.59 38.79 371520
  40 ROSIEK ZENON           2 55-17- 8 M 1 10:09:38  1591.59  15.86 39.50 39.58 38.76 373440
  40 RYGIEL FRANCISZEK      4 27- 7- 5 O 0 10:11:16  1591.59  15.86 39.50 39.58 38.76 376040
  42 RUSINEK KRZYSZTOF      6 < 2>  63 M 1  9:58:41  1591.45  16.65 39.48 39.56 38.70 355980
  43 NOWAK KRYSTIAN         2 < 2> 101 O 1 10:10:13  1591.21  17.05 39.47 39.55 38.67 374280
  44 CHILEJ KRZYSZTOF       2 45-19- 8 C 0 10:10:06  1590.73  17.45 39.45 39.54 38.63 373980
  45 CHILEJ KRZYSZTOF       2 < 2>  99 S 0 10:10:10  1590.28  17.84 39.44 39.53 38.60 373980
  46 MARCINISZYN EDWARD     1 < 2>  49 S 0 10:05:51  1590.25  18.24 39.43 39.52 38.57 367110
  47 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 < 5>  58 M 1 10:10:16  1589.81  18.64       39.51 38.54 374030
  48 ŻURECKI JAN            6 38-21- 8 S 1  9:59:20  1589.73  19.03 39.40 39.50 38.51 356630
  49 MARCINISZYN EDWARD     1 < 3>  70 - 0 10:05:57  1589.56  19.43       39.49 38.48 367110
  50 ROSIEK ZENON           2 < 2>  61 - 0 10:09:57  1589.44  19.83 39.38 39.48 38.44 373440
  51 ŻURECKI JAN            6 < 2>  56 O 0  9:59:23  1589.38  20.22 39.37 39.46 38.41 356630
  52 KULESA PIOTR           3 40-14- 8 M 1 10:11:26  1589.33  20.62       39.45 38.38 375770
  53 KONARSKI A i G         1 < 2> 135 S 0 10:05:54  1589.09  21.02 39.34 39.44 38.35 366920
  54 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 < 3>  64 O 0 10:09:06  1589.02  21.41 39.33 39.43 38.32 371990
  55 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 < 4>  85 M 0 10:02:35  1588.78  21.81 39.31 39.42 38.29 361580
  56 ŻURECKI JAN            6 < 3>  66 M 0  9:59:33  1588.20  22.20 39.30 39.41 38.25 356630
  57 KUBOT P.A.P            1 < 6>  69 S 1 10:01:09  1587.93  22.60 39.29 39.40 38.22 359110
  58 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 < 6>  65 C 0 10:10:33  1587.90  23.00 39.28 39.39 38.19 374030
  59 BIENIASZEWSKI JAN      2 < 2> 193 O 0 10:13:51  1587.65  23.39 39.26 39.38 38.16 379210
  60 KWIATKOWSKI RYSZARD    1 < 2> 218 - 1 10:06:23  1587.58  23.79 39.25 39.37 38.13 367340
 
   09.06.2024.-JESSEN 2                 - 3 -
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|P|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
  61 ROSIEK ZENON           2 < 3> 113 C 0 10:10:19  1586.97  24.19 39.24 39.36 38.10 373440
  62 BAR ANDRZEJ            4 67-24- 8 O 1 10:07:24  1586.32  24.58 39.23 39.35 38.06 368660
  63 RUSINEK KRZYSZTOF      6 < 3>  81 - 0  9:59:26  1586.13  24.98 39.21 39.34 38.03 355980
  64 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 < 4> 145 M 0 10:09:32  1586.09  25.38 39.20 39.33 38.00 371990
  65 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 < 7>  92 M 0 10:10:52  1585.77  25.77       39.32 37.97 374030
  66 ŻURECKI JAN            6 < 4> 133 - 1  9:59:54  1585.73  26.17       39.30 37.94 356630
  67 SYMIEC-SCHWERT         2 < 4>  68 M 0 10:11:07  1585.40  26.57 39.16 39.29 37.90 374340
  68 SYMIEC-SCHWERT         2 < 5>  79 O 0 10:11:08  1585.29  26.96 39.15 39.28 37.87 374340
  69 KUBOT P.A.P            1 < 7> 103 C 0 10:01:38  1584.54  27.36 39.14 39.27 37.84 359110
  70 MARCINISZYN EDWARD     1 < 4> 112 - 1 10:06:42  1584.42  27.76       39.26 37.81 367110
  71 WODARA ALFRED          3 < 3>  73 O 0 10:12:07  1584.37  28.15 39.11 39.25 37.78 375680
  72 RADWAŃSKI MAREK        1  8- 4- 4 M 0 10:05:46  1584.28  28.55 39.10 39.24 37.75 365600
  73 WODARA ALFRED          3 < 4>  74 - 1 10:12:09  1584.15  28.95       39.23 37.71 375680
  74 WODARA ALFRED          3 < 5>  75 M 1 10:12:09  1584.15  29.34 39.07 39.22 37.68 375680
  75 WODARA ALFRED          3 < 6> 128 - 1 10:12:11  1583.92  29.74 39.06 39.21 37.65 375680
  76 ABRAM WIESŁAW          1 49-14- 8 M 0 10:07:12  1583.81  30.13 39.05 39.20 37.62 367760
  77 ABRAM WIESŁAW          1 < 2> 235 - 0 10:07:16  1583.35  30.53 39.03 39.19 37.59 367760
  78 GLIED ANDRZEJ          6 < 4>  83 C 0 10:02:40  1583.24  30.93 39.02 39.18 37.56 360450
  79 SYMIEC-SCHWERT         2 < 6> 110 O 1 10:11:27  1583.17  31.32       39.17 37.52 374340
  80 ZYMIAK JOZEF           3 20-13- 8 M 1 10:16:12  1583.08  31.72 39.00 39.15 37.49 381840
  81 RUSINEK KRZYSZTOF      6 < 4>  93 M 0  9:59:54  1582.84  32.12       39.14 37.46 355980
  82 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 2>  88 C 1 10:05:54  1582.81  32.51 38.97 39.13 37.43 365470
  83 GLIED ANDRZEJ          6 < 5> 231 S 1 10:02:44  1582.77  32.91 38.96 39.12 37.40 360450
  84 ZYMIAK JOZEF           3 < 2> 149 O 0 10:16:17  1582.54  33.31 38.95 39.11 37.37 381840
  85 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 < 5>  86 S 0 10:03:29  1582.52  33.70 38.93 39.10 37.33 361580
  86 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 < 6>  87 - 1 10:03:30  1582.41  34.10 38.92 39.09 37.30 361580
  87 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 < 7>  90 - 1 10:03:32  1582.18  34.50 38.91 39.08 37.27 361580
  88 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 3>  94 C 0 10:06:00  1582.12  34.89 38.90 39.07 37.24 365470
  89 GRUSA WALDEMAR         1 66-18- 8 M 0 10:06:54  1582.02  35.29       39.06 37.21 366870
  90 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 < 8>  96 - 0 10:03:34  1581.95  35.69       39.05 37.17 361580
  91 WOLNY KRZYSZTOF        4 45-21- 8 - 1 10:08:54  1581.87  36.08       39.04 37.14 370000
  92 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 < 8> 111 - 0 10:11:29  1581.63  36.48 38.84 39.03 37.11 374030
  93 RUSINEK KRZYSZTOF      6 < 5>  97 - 1 10:00:05  1581.55  36.88 38.83 39.02 37.08 355980
  94 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 4> 146 S 1 10:06:06  1581.44  37.27 38.82 39.00 37.05 365470
  95 BAR ZBIGNIEW           4 36- 6- 4 O 1 10:08:15  1581.39  37.67 38.81 38.99 37.02 368860
  96 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 < 9> 194 S 0 10:03:39  1581.37  38.07 38.79 38.98 36.98 361580
  97 WOLNY KRZYSZTOF        4 < 2> 161 S 0 10:08:59  1581.31  38.46 38.78 38.97 36.95 370000
  97 RUSINEK KRZYSZTOF      6 < 6> 245 C 0 10:00:07  1581.31  38.46 38.78 38.97 36.95 355980
  99 CHILEJ KRZYSZTOF       2 < 3> 100 S 0 10:11:31  1581.20  39.25 38.76 38.95 36.89 373980
 100 CHILEJ KRZYSZTOF       2 < 4> 104 - 0 10:11:32  1581.09  39.65 38.74 38.94 36.86 373980
 101 NOWAK KRYSTIAN         2 < 3> 102 O 1 10:11:44  1581.02  40.05 38.73 38.93 36.83 374280
 102 NOWAK KRYSTIAN         2 < 4> 109 O 0 10:11:47  1580.69  40.44 38.72 38.92 36.79 374280
 103 KUBOT P.A.P            1 < 8> 105 - 0 10:02:13  1580.47  40.84       38.91 36.76 359110
 104 CHILEJ KRZYSZTOF       2 < 5> 153 M 1 10:11:40  1580.20  41.24 38.69 38.90 36.73 373980
 105 KUBOT P.A.P            1 < 9> 107 - 1 10:02:25  1579.08  41.63       38.89 36.70 359110
 106 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 < 3> 134 O 0 10:02:15  1579.05  42.03 38.67 38.88 36.67 358840
 107 KUBOT P.A.P            1 <10> 127 - 1 10:02:28  1578.74  42.43 38.65 38.87 36.63 359110
 108 ŻYGADŁO JAN            1 35- 9- 6 - 0 10:06:18  1578.51  42.82 38.64 38.85 36.60 365110
 109 NOWAK KRYSTIAN         2 < 5> 114 M 0 10:12:09  1578.24  43.22 38.63 38.84 36.57 374280
 110 SYMIEC-SCHWERT         2 < 7> 116 M 1 10:12:12  1578.16  43.62       38.83 36.54 374340
 111 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 < 9> 115 C 0 10:12:01  1578.07  44.01 38.60 38.82 36.51 374030
 112 MARCINISZYN EDWARD     1 < 5> 116 M 1 10:07:39  1577.95  44.41 38.59 38.81 36.48 367110
 113 ROSIEK ZENON           2 < 4> 119 - 0 10:11:40  1577.92  44.81       38.80 36.44 373440
 114 NOWAK KRYSTIAN         2 < 6> 131 M 0 10:12:12  1577.91  45.20 38.57 38.79 36.41 374280
 115 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <10> 118 - 1 10:12:04  1577.74  45.60       38.78 36.38 374030
 116 SYMIEC-SCHWERT         2 < 8> 120 M 1 10:12:16  1577.72  46.00 38.54 38.77 36.35 374340
 116 MARCINISZYN EDWARD     1 < 6> 122 - 1 10:07:41  1577.72  46.00 38.54 38.77 36.35 367110
 118 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <11> 121 M 1 10:12:05  1577.63  46.79 38.51 38.75 36.29 374030
 119 ROSIEK ZENON           2 < 5> 244 S 0 10:11:43  1577.58  47.18 38.50 38.74 36.25 373440
 120 SYMIEC-SCHWERT         2 < 9> 260 O 1 10:12:18  1577.50  47.58 38.49 38.73 36.22 374340
 
   09.06.2024.-JESSEN 2                 - 4 -
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|P|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
 121 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <12> 123 M 1 10:12:07  1577.41  47.98 38.48 38.72 36.19 374030
 122 MARCINISZYN EDWARD     1 < 7> 166 S 0 10:07:44  1577.38  48.37 38.46 38.71 36.16 367110
 123 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <13> 124 O 0 10:12:09  1577.19  48.77       38.69 36.13 374030
 124 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <14> 126 - 0 10:12:11  1576.97  49.17 38.44 38.68 36.10 374030
 125 PLEWNIA DOMINIK        3 21- 6- 6 M 1 10:13:53  1576.92  49.56 38.43 38.67 36.06 376700
 126 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <15> 169 - 1 10:12:13  1576.74  49.96 38.41 38.66 36.03 374030
 127 KUBOT P.A.P            1 <11> 148 - 1 10:02:47  1576.54  50.36 38.40 38.65 36.00 359110
 128 WODARA ALFRED          3 < 7> 129 - 0 10:13:18  1576.50  50.75 38.39 38.64 35.97 375680
 129 WODARA ALFRED          3 < 8> 132 C 0 10:13:19  1576.39  51.15 38.37 38.63 35.94 375680
 130 SADOWSKI FRANCISZEK    4 41-17- 8 O 0 10:09:56  1576.28  51.55 38.36 38.62 35.90 370320
 131 NOWAK KRYSTIAN         2 < 7> 170 - 0 10:12:32  1575.69  51.94       38.61 35.87 374280
 132 WODARA ALFRED          3 < 9> 236 C 1 10:13:26  1575.62  52.34 38.34 38.60 35.84 375680
 133 ŻURECKI JAN            6 < 5> 304 - 0 10:01:21  1575.57  52.74 38.32 38.59 35.81 356630
 134 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 < 4> 143 O 1 10:02:48  1575.24  53.13 38.31 38.58 35.78 358840
 135 KONARSKI A i G         1 < 3> 188 M 1 10:07:56  1575.21  53.53       38.57 35.75 366920
 136 DZIAGACZ DAMIAN        2 < 3> 151 O 0 10:12:17  1575.08  53.93 38.29 38.56 35.71 373740
 137 PASTERNAK ZBIGNIEW     1 28-11- 8 M 0 10:06:46  1574.69  54.32 38.27 38.54 35.68 364960
 138 GRUSA WALDEMAR         1 < 2> 167 O 0 10:07:59  1574.66  54.72 38.26 38.53 35.65 366870
 139 KINDER ARTUR DANIEL    2 < 4> 175 - 0 10:10:58  1574.46  55.11 38.25 38.52 35.62 371520
 140 KANIOWICZ JOACHIM      5 24- 8- 8 O 0 10:09:23  1574.34  55.51 38.23 38.51 35.59 369000
 141 KOZIŃSKI LESZEK        1 41-18- 8 - 0 10:06:59  1574.21  55.91 38.22 38.50 35.56 365190
 142 KANIOWICZ JOACHIM      5 < 2> 252 O 0 10:09:26  1574.01  56.30 38.21 38.49 35.52 369000
 143 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 < 5> 436 - 0 10:02:59  1573.97  56.70 38.20 38.48 35.49 358840
 144 BIRKHOF NORBERT        3 17- 3- 3 O 0 10:13:34  1573.73  57.10 38.18 38.47 35.46 375440
 145 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 < 5> 158 - 0 10:11:24  1573.56  57.49       38.46 35.43 371990
 146 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 5> 152 M 1 10:07:17  1573.38  57.89 38.16 38.45 35.40 365470
 147 BAR ANDRZEJ            4 < 2> 159 - 1 10:09:20  1573.23  58.29       38.44 35.37 368660
 148 KUBOT P.A.P            1 <12> 155 - 0 10:03:16  1573.20  58.68       38.43 35.33 359110
 149 ZYMIAK JOZEF           3 < 3> 173 C 1 10:17:45  1572.98  59.08 38.12 38.42 35.30 381840
 150 PIŁYP GRZEGORZ         1 20- 5- 5 S 0 10:07:45  1572.63  59.48 38.11 38.41 35.27 366030
 151 DZIAGACZ DAMIAN        2 < 4> 154 M 0 10:12:41  1572.43  59.87       38.39 35.24 373740
 152 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 6> 156 - 1 10:07:26  1572.36  60.27 38.08 38.38 35.21 365470
 153 CHILEJ KRZYSZTOF       2 < 6> 179 C 0 10:12:52  1572.23  60.67 38.07 38.37 35.17 373980
 154 DZIAGACZ DAMIAN        2 < 5> 339 O 0 10:12:43  1572.21  61.06 38.06 38.36 35.14 373740
 155 KUBOT P.A.P            1 <13> 191 - 1 10:03:25  1572.17  61.46       38.35 35.11 359110
 156 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 7> 163 S 0 10:07:30  1571.91  61.86 38.03 38.34 35.08 365470
 157 KOZIŃSKI LESZEK        1 < 2> 269 S 0 10:07:20  1571.84  62.25 38.02 38.33 35.05 365190
 158 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 < 6> 160 M 0 10:11:40  1571.79  62.65       38.32 35.02 371990
 159 BAR ANDRZEJ            4 < 3> 183 - 0 10:09:35  1571.55  63.05 37.99 38.31 34.98 368660
 160 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 < 7> 161 - 1 10:11:43  1571.46  63.44 37.98 38.30 34.95 371990
 161 WOLNY KRZYSZTOF        4 < 3> 287 - 1 10:10:28  1571.35  63.84 37.97 38.29 34.92 370000
 161 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 < 8> 164 O 0 10:11:44  1571.35  63.84 37.97 38.29 34.92 371990
 163 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 8> 168 O 0 10:07:37  1571.13  64.63 37.94 38.27 34.86 365470
 164 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 < 9> 184 C 1 10:11:46  1571.12  65.03 37.93 38.26 34.83 371990
 165 PLEWNIA DOMINIK        3 < 2> 299 M 1 10:14:46  1571.11  65.42 37.92 38.24 34.79 376700
 166 MARCINISZYN EDWARD     1 < 8> 176 C 0 10:08:40  1571.08  65.82 37.90 38.23 34.76 367110
 167 GRUSA WALDEMAR         1 < 3> 236 - 0 10:08:31  1571.07  66.22 37.89 38.22 34.73 366870
 168 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 9> 267 M 0 10:07:40  1570.79  66.61 37.88 38.21 34.70 365470
 169 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <16> 171 S 0 10:13:07  1570.78  67.01 37.87 38.20 34.67 374030
 170 NOWAK KRYSTIAN         2 < 8> 172 O 0 10:13:19  1570.52  67.41 37.85 38.19 34.63 374280
 171 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <17> 186 - 1 10:13:12  1570.24  67.80 37.84 38.18 34.60 374030
 172 NOWAK KRYSTIAN         2 < 9> 182 - 0 10:13:22  1570.19  68.20 37.83 38.17 34.57 374280
 173 PRUSAK BOGUSLAW        1 < 2> 273 S 0 10:07:46  1570.07  68.60 37.82 38.16 34.54 365460
 173 ZYMIAK JOZEF           3 < 4> 178 S 0 10:18:12  1570.07  68.60 37.82 38.16 34.54 381840
 175 KINDER ARTUR DANIEL    2 < 5> 204 O 0 10:11:38  1570.02  69.39 37.79 38.14 34.48 371520
 176 MARCINISZYN EDWARD     1 < 9> 217 M 0 10:08:50  1569.96  69.79 37.78 38.13 34.44 367110
 177 PASTERNAK TADEUSZ      1 < 2> 181 C 0 10:07:36  1569.91  70.18 37.77 38.12 34.41 365160
 178 ZYMIAK JOZEF           3 < 5> 180 C 1 10:18:14  1569.85  70.58 37.75 38.11 34.38 381840
 179 CHILEJ KRZYSZTOF       2 < 7> 229 - 1 10:13:14  1569.81  70.98 37.74 38.10 34.35 373980
 180 ZYMIAK JOZEF           3 < 6> 317 S 0 10:18:17  1569.53  71.37 37.73 38.08 34.32 381840
 
   09.06.2024.-JESSEN 2                 - 5 -
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|P|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
 181 PASTERNAK TADEUSZ      1 < 3> 580 C 1 10:07:40  1569.46  71.77 37.71 38.07 34.29 365160
 182 NOWAK KRYSTIAN         2 <10> 201 - 1 10:13:30  1569.31  72.16 37.70 38.06 34.25 374280
 183 BAR ANDRZEJ            4 < 4> 223 M 0 10:09:56  1569.21  72.56 37.69 38.05 34.22 368660
 184 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <10> 200 M 0 10:12:04  1569.14  72.96 37.68 38.04 34.19 371990
 185 ŻYGADŁO JAN            1 < 2> 189 O 0 10:07:42  1569.02  73.35 37.66 38.03 34.16 365110
 186 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <18> 187 - 1 10:13:26  1568.70  73.75       38.02 34.13 374030
 187 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <19> 283 C 1 10:13:28  1568.48  74.15 37.64 38.01 34.10 374030
 188 KONARSKI A i G         1 < 4> 190 - 0 10:08:57  1568.37  74.54 37.63 38.00 34.06 366920
 189 ŻYGADŁO JAN            1 < 3> 632 M 0 10:07:48  1568.34  74.94 37.61 37.99 34.03 365110
 190 KONARSKI A i G         1 < 5> 197 - 0 10:08:58  1568.26  75.34       37.98 34.00 366920
 191 KUBOT P.A.P            1 <14> 233 S 1 10:04:01  1568.05  75.73 37.59 37.97 33.97 359110
 192 ŁACINA LESZEK          4 < 2> 312 O 0 10:11:10  1567.96  76.13 37.57 37.96 33.94 370300
 193 BIENIASZEWSKI JAN      2 < 3> 202 M 0 10:16:53  1567.74  76.53       37.95 33.90 379210
 194 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <10> 195 - 0 10:05:39  1567.66  76.92 37.55 37.93 33.87 361580
 195 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <11> 196 - 1 10:05:39  1567.66  77.32 37.54 37.92 33.84 361580
 196 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <12> 198 O 0 10:05:40  1567.54  77.72 37.52 37.91 33.81 361580
 197 KONARSKI A i G         1 < 6> 212 - 0 10:09:05  1567.48  78.11       37.90 33.78 366920
 198 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <13> 209 C 1 10:05:41  1567.43  78.51 37.50 37.89 33.75 361580
 199 RADWAŃSKI MAREK        1 < 2> 274 M 0 10:08:15  1567.42  78.91 37.49 37.88 33.71 365600
 200 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <11> 206 - 0 10:12:22  1567.15  79.30 37.47 37.87 33.68 371990
 201 NOWAK KRYSTIAN         2 <11> 224 M 0 10:13:51  1567.01  79.70       37.86 33.65 374280
 202 BIENIASZEWSKI JAN      2 < 4> 257 M 0 10:17:02  1566.77  80.10 37.45 37.85 33.62 379210
 203 KACZOR GRZEGORZ        2 21- 3- 3 O 0 10:16:25  1566.63  80.49 37.43 37.84 33.59 378210
 204 KINDER ARTUR DANIEL    2 < 6> 214 M 0 10:12:09  1566.60  80.89 37.42 37.83 33.56 371520
 205 KSIĘŻYK MATEUSZ        6 13- 3- 3 S 0 10:09:51  1566.53  81.28 37.41 37.82 33.52 367900
 206 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <12> 284 - 0 10:12:29  1566.38  81.68       37.81 33.49 371990
 207 KACZOR TADEUSZ         4 20- 4- 4 M 1 10:10:21  1566.31  82.08 37.38 37.80 33.46 368630
 208 KSIĘŻYK MATEUSZ        6 < 2> 431 C 0 10:09:54  1566.20  82.47 37.37 37.78 33.43 367900
 209 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <14> 276 - 0 10:05:52  1566.19  82.87       37.77 33.40 361580
 210 LIPA LESZEK            3 20- 6- 6 M 1 10:19:41  1566.15  83.27 37.35 37.76 33.37 383210
 211 KŁAK MARCIN            1 22- 1- 1 C 1 10:09:24  1566.00  83.66 37.33 37.75 33.33 367070
 212 KONARSKI A i G         1 < 7> 213 - 0 10:09:19  1565.92  84.06 37.32 37.74 33.30 366920
 213 KONARSKI A i G         1 < 8> 215 C 0 10:09:20  1565.80  84.46 37.31 37.73 33.27 366920
 214 KINDER ARTUR DANIEL    2 < 7> 376 O 0 10:12:17  1565.72  84.85 37.30 37.72 33.24 371520
 215 KONARSKI A i G         1 < 9> 216 O 0 10:09:21  1565.69  85.25 37.28 37.71 33.21 366920
 216 KONARSKI A i G         1 <10> 219 C 0 10:09:21  1565.69  85.65 37.27 37.70 33.17 366920
 217 MARCINISZYN EDWARD     1 <10> 220 - 0 10:09:30  1565.50  86.04       37.69 33.14 367110
 218 KWIATKOWSKI RYSZARD    1 < 3> 221 M 1 10:09:39  1565.48  86.44 37.24 37.68 33.11 367340
 219 KONARSKI A i G         1 <11> 225 C 0 10:09:23  1565.47  86.84 37.23 37.67 33.08 366920
 220 MARCINISZYN EDWARD     1 <11> 247 - 1 10:09:32  1565.28  87.23 37.22 37.66 33.05 367110
 221 KWIATKOWSKI RYSZARD    1 < 4> 463 M 1 10:09:41  1565.26  87.63 37.21 37.65 33.02 367340
 222 GMYREK KAZIMIERZ       5 36-17- 8 - 0 10:17:00  1565.12  88.03 37.19 37.63 32.98 378760
 223 BAR ANDRZEJ            4 < 5> 227 M 0 10:10:35  1564.88  88.42 37.18 37.62 32.95 368660
 224 NOWAK KRYSTIAN         2 <12> 226 M 0 10:14:12  1564.72  88.82       37.61 32.92 374280
 225 KONARSKI A i G         1 <12> 228 M 1 10:09:30  1564.69  89.21 37.16 37.60 32.89 366920
 226 NOWAK KRYSTIAN         2 <13> 230 - 1 10:14:13  1564.61  89.61       37.59 32.86 374280
 227 BAR ANDRZEJ            4 < 6> 246 O 0 10:10:38  1564.55  90.01 37.13 37.58 32.83 368660
 228 KONARSKI A i G         1 <13> 328 M 1 10:09:32  1564.47  90.40       37.57 32.79 366920
 229 CHILEJ KRZYSZTOF       2 < 8> 286 M 0 10:14:03  1564.44  90.80       37.56 32.76 373980
 230 NOWAK KRYSTIAN         2 <14> 238 - 0 10:14:15  1564.39  91.20 37.09 37.55 32.73 374280
 231 GLIED ANDRZEJ          6 < 6> 234 O 0 10:05:26  1564.23  91.59 37.08 37.54 32.70 360450
 232 PASTERNAK ZBIGNIEW     1 < 2> 385 O 0 10:08:20  1564.11  91.99 37.07 37.53 32.67 364960
 233 KUBOT P.A.P            1 <15> 248 C 0 10:04:36  1564.07  92.39 37.05 37.52 32.63 359110
 234 GLIED ANDRZEJ          6 < 7> 279 S 1 10:05:28  1564.00  92.78 37.04 37.51 32.60 360450
 235 ABRAM WIESŁAW          1 < 3> 239 M 1 10:10:09  1563.94  93.18 37.03 37.50 32.57 367760
 236 GRUSA WALDEMAR         1 < 4> 241 O 1 10:09:36  1563.81  93.58 37.02 37.49 32.54 366870
 236 WODARA ALFRED          3 <10> 240 O 0 10:15:14  1563.81  93.58 37.02 37.49 32.54 375680
 238 NOWAK KRYSTIAN         2 <15> 294 O 1 10:14:21  1563.74  94.37 36.99 37.46 32.48 374280
 239 ABRAM WIESŁAW          1 < 4> 268 M 1 10:10:11  1563.72  94.77 36.98 37.45 32.44 367760
 240 WODARA ALFRED          3 <11> 242 S 0 10:15:16  1563.60  95.16 36.97 37.44 32.41 375680
 
   09.06.2024.-JESSEN 2                 - 6 -
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|P|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
 241 GRUSA WALDEMAR         1 < 5> 326 O 1 10:09:38  1563.59  95.56 36.95 37.43 32.38 366870
 242 WODARA ALFRED          3 <12> 243 C 1 10:15:17  1563.49  95.96 36.94 37.42 32.35 375680
 243 WODARA ALFRED          3 <13> 271 - 0 10:15:18  1563.38  96.35 36.93 37.41 32.32 375680
 244 ROSIEK ZENON           2 < 6> 249 M 0 10:13:53  1563.27  96.75 36.91 37.40 32.29 373440
 245 RUSINEK KRZYSZTOF      6 < 7> 261 S 0 10:02:43  1563.26  97.15 36.90 37.39 32.25 355980
 246 BAR ANDRZEJ            4 < 7> 264 M 0 10:10:50  1563.22  97.54 36.89 37.38 32.22 368660
 247 MARCINISZYN EDWARD     1 <12> 255 M 0 10:09:51  1563.17  97.94 36.88 37.37 32.19 367110
 248 KUBOT P.A.P            1 <16> 250 C 0 10:04:44  1563.16  98.33 36.86 37.36 32.16 359110
 249 ROSIEK ZENON           2 < 7> 253 M 0 10:13:56  1562.95  98.73 36.85 37.35 32.13 373440
 250 KUBOT P.A.P            1 <17> 256 - 0 10:04:46  1562.93  99.13 36.84 37.34 32.10 359110
 251 BAR ANDRZEJ            1 26- 5- 5 O 0 10:05:13  1562.92  99.52 36.83 37.32 32.06 359810
 252 KANIOWICZ JOACHIM      5 < 3> 355 O 0 10:11:06  1562.90  99.92 36.81 37.31 32.03 369000
 253 ROSIEK ZENON           2 < 8> 254 M 0 10:13:57  1562.84 100.32 36.80 37.30 32.00 373440
 254 ROSIEK ZENON           2 < 9> 258 C 0 10:13:58  1562.73 100.71 36.79 37.29 31.97 373440
 255 MARCINISZYN EDWARD     1 <13> 373 - 1 10:09:55  1562.72 101.11 36.77 37.28 31.94 367110
 256 KUBOT P.A.P            1 <18> 259 S 1 10:04:48  1562.71 101.51 36.76 37.27 31.90 359110
 257 BIENIASZEWSKI JAN      2 < 5> 407 O 0 10:17:40  1562.68 101.90 36.75 37.26 31.87 379210
 258 ROSIEK ZENON           2 <10> 275 O 1 10:13:59  1562.62 102.30       37.25 31.84 373440
 259 KUBOT P.A.P            1 <19> 263 - 1 10:04:49  1562.59 102.70 36.72 37.24 31.81 359110
 260 SYMIEC-SCHWERT         2 <10> 827 O 1 10:14:34  1562.57 103.09 36.71 37.23 31.78 374340
 261 RUSINEK KRZYSZTOF      6 < 8> 385 M 1 10:02:51  1562.34 103.49 36.70 37.22 31.75 355980
 261 KUSAJ HUBERT MARCIN    1 29-12- 8 S 0 10:08:49  1562.34 103.49 36.70 37.22 31.75 365300
 263 KUBOT P.A.P            1 <20> 270 - 0 10:04:52  1562.25 104.28 36.67 37.20 31.68 359110
 264 BAR ANDRZEJ            4 < 8> 303 O 0 10:10:59  1562.23 104.68 36.66 37.19 31.65 368660
 265 BŁASZCZYKIEWICZ JAN    1 15- 3- 3 M 0 10:08:53  1562.19 105.08 36.65 37.17 31.62 365370
 266 IDASIAK SŁAWOMIR       5 33- 7- 6 M 1 10:15:19  1562.11 105.47 36.63 37.16 31.59 375400
 267 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 <10> 379 - 1 10:08:59  1561.95 105.87 36.62 37.15 31.56 365470
 268 ABRAM WIESŁAW          1 < 5> 295 M 1 10:10:30  1561.61 106.26 36.61 37.14 31.52 367760
 269 KOZIŃSKI LESZEK        1 < 3> 272 M 1 10:08:54  1561.31 106.66 36.60 37.13 31.49 365190
 270 KUBOT P.A.P            1 <21> 323 - 1 10:05:01  1561.23 107.06       37.12 31.46 359110
 271 WODARA ALFRED          3 <14> 285 - 0 10:15:39  1561.11 107.45 36.57 37.11 31.43 375680
 272 KOZIŃSKI LESZEK        1 < 4> 277 M 1 10:08:56  1561.09 107.85 36.56 37.10 31.40 365190
 273 PRUSAK BOGUSLAW        1 < 3> 341 - 0 10:09:10  1560.68 108.25 36.55 37.09 31.37 365460
 274 RADWAŃSKI MAREK        1 < 3> 833 M 0 10:09:16  1560.61 108.64 36.53 37.08 31.33 365600
 275 ROSIEK ZENON           2 <11> 360 S 0 10:14:18  1560.55 109.04 36.52 37.07 31.30 373440
 276 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <15> 278 - 0 10:06:43  1560.44 109.44       37.06 31.27 361580
 277 KOZIŃSKI LESZEK        1 < 5> 387 S 0 10:09:02  1560.42 109.83 36.50 37.05 31.24 365190
 278 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <16> 280 C 1 10:06:44  1560.33 110.23 36.48 37.04 31.21 361580
 279 GLIED ANDRZEJ          6 < 8> 305 C 0 10:06:02  1560.16 110.63 36.47 37.02 31.17 360450
 280 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <17> 282 M 0 10:06:47  1559.99 111.02 36.46 37.01 31.14 361580
 280 BAR ZBIGNIEW           4 < 2> 658 - 1 10:11:27  1559.99 111.02 36.46 37.01 31.14 368860
 282 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <18> 335 - 1 10:06:48  1559.88 111.82       36.99 31.08 361580
 283 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <20> 289 - 0 10:14:47  1559.87 112.21       36.98 31.05 374030
 284 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <13> 293 S 0 10:13:29  1559.82 112.61 36.41 36.97 31.02 371990
 285 WODARA ALFRED          3 <15> 288 S 0 10:15:51  1559.81 113.01 36.39 36.96 30.98 375680
 286 CHILEJ KRZYSZTOF       2 < 9> 352 S 0 10:14:46  1559.77 113.40 36.38 36.95 30.95 373980
 287 WOLNY KRZYSZTOF        4 < 4> 296 C 0 10:12:13  1559.76 113.80 36.37 36.94 30.92 370000
 288 WODARA ALFRED          3 <16> 306 - 0 10:15:52  1559.70 114.20       36.93 30.89 375680
 289 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <21> 290 - 0 10:14:49  1559.65 114.59       36.92 30.86 374030
 290 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <22> 291 C 0 10:14:49  1559.65 114.99 36.33 36.91 30.83 374030
 291 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <23> 298 - 0 10:14:50  1559.54 115.38       36.90 30.79 374030
 292 PIŁYP GRZEGORZ         1 < 2> 358 O 0 10:09:43  1559.45 115.78       36.89 30.76 366030
 293 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <14> 311 M 0 10:13:33  1559.38 116.18 36.29 36.88 30.73 371990
 294 NOWAK KRYSTIAN         2 <16> 302 O 1 10:15:02  1559.28 116.57 36.28 36.86 30.70 374280
 295 ABRAM WIESŁAW          1 < 6> 301 M 1 10:10:52  1559.19 116.97 36.27 36.85 30.67 367760
 296 WOLNY KRZYSZTOF        4 < 5> 297 O 0 10:12:19  1559.10 117.37 36.25 36.84 30.63 370000
 297 WOLNY KRZYSZTOF        4 < 6> 349 - 0 10:12:20  1558.99 117.76 36.24 36.83 30.60 370000
 298 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <24> 329 - 0 10:14:56  1558.89 118.16 36.23 36.82 30.57 374030
 299 PLEWNIA DOMINIK        3 < 3> 395 M 0 10:16:40  1558.76 118.56 36.22 36.81 30.54 376700
 300 KAMIŃSKI WALDEMAR      2 18- 9- 8 M 0 10:15:09  1558.65 118.95 36.20 36.80 30.51 374310
 
   09.06.2024.-JESSEN 2                 - 7 -
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|P|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
 301 ABRAM WIESŁAW          1 < 7> 330 - 1 10:10:57  1558.64 119.35       36.79 30.48 367760
 302 NOWAK KRYSTIAN         2 <17> 315 - 0 10:15:08  1558.63 119.75 36.18 36.78 30.44 374280
 303 BAR ANDRZEJ            4 < 9> 307 O 1 10:11:32  1558.60 120.14 36.17 36.77 30.41 368660
 304 ŻURECKI JAN            6 < 6> 309 M 1 10:03:49  1558.58 120.54 36.15 36.76 30.38 356630
 305 GLIED ANDRZEJ          6 < 9> 356 M 0 10:06:17  1558.48 120.94 36.14 36.75 30.35 360450
 306 WODARA ALFRED          3 <17> 346 M 1 10:16:04  1558.41 121.33       36.74 30.32 375680
 307 WOJTALA.D-SOBOTA.P     2 20- 5- 5 M 0 10:17:39  1558.38 121.73 36.11 36.73 30.29 378140
 307 BAR ANDRZEJ            4 <10> 324 O 1 10:11:34  1558.38 121.73 36.11 36.73 30.29 368660
 309 ŻURECKI JAN            6 < 7> 314 S 1 10:03:51  1558.36 122.52 36.09 36.70 30.22 356630
 310 KUSAJ HUBERT MARCIN    1 < 2> 342 - 0 10:09:26  1558.23 122.92 36.08 36.69 30.19 365300
 311 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <15> 332 S 0 10:13:46  1557.96 123.31 36.06 36.68 30.16 371990
 312 ŁACINA LESZEK          4 < 3> 535 M 0 10:12:42  1557.85 123.71 36.05 36.67 30.13 370300
 313 SADOWSKI FRANCISZEK    4 < 2> 439 O 0 10:12:43  1557.82 124.11 36.04 36.66 30.10 370320
 314 ŻURECKI JAN            6 < 8> 320 C 0 10:03:57  1557.68 124.50 36.03 36.65 30.06 356630
 315 NOWAK KRYSTIAN         2 <18> 340 - 0 10:15:17  1557.66 124.90 36.01 36.64 30.03 374280
 316 GMYREK KAZIMIERZ       5 < 2> 318 M 1 10:18:10  1557.61 125.30 36.00 36.63 30.00 378760
 317 ZYMIAK JOZEF           3 < 7> 333 O 0 10:20:09  1557.58 125.69 35.99 36.62 29.97 381840
 318 GMYREK KAZIMIERZ       5 < 3> 347 M 0 10:18:11  1557.51 126.09       36.61 29.94 378760
 319 KULESA PIOTR           3 < 2> 321 M 1 10:16:16  1557.49 126.49       36.60 29.90 375770
 320 ŻURECKI JAN            6 < 9> 322 S 1 10:03:59  1557.45 126.88 35.95 36.59 29.87 356630
 321 KULESA PIOTR           3 < 3> 325 - 0 10:16:17  1557.38 127.28 35.94 36.58 29.84 375770
 322 ŻURECKI JAN            6 <10> 400 - 1 10:04:00  1557.34 127.68 35.92 36.56 29.81 356630
 323 KUBOT P.A.P            1 <22> 326 - 1 10:05:36  1557.29 128.07 35.91 36.55 29.78 359110
 324 BAR ANDRZEJ            4 <11> 432 - 0 10:11:44  1557.28 128.47 35.90 36.54 29.75 368660
 325 KULESA PIOTR           3 < 4> 484 M 1 10:16:18  1557.27 128.87       36.53 29.71 375770
 326 GRUSA WALDEMAR         1 < 6> 361 M 0 10:10:37  1557.06 129.26       36.52 29.68 366870
 326 KUBOT P.A.P            1 <23> 331 S 1 10:05:38  1557.06 129.26 35.87 36.52 29.68 359110
 328 KONARSKI A i G         1 <14> 334 S 0 10:10:39  1557.05 130.06 35.85 36.50 29.62 366920
 329 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <25> 344 S 0 10:15:14  1556.94 130.45 35.83 36.49 29.59 374030
 330 ABRAM WIESŁAW          1 < 8> 418 M 0 10:11:14  1556.77 130.85 35.82 36.48 29.56 367760
 331 KUBOT P.A.P            1 <24> 372 O 1 10:05:41  1556.72 131.25 35.81 36.47 29.52 359110
 332 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <16> 375 M 0 10:13:58  1556.66 131.64       36.46 29.49 371990
 333 ZYMIAK JOZEF           3 < 8> 415 M 1 10:20:20  1556.41 132.04 35.78 36.45 29.46 381840
 334 KONARSKI A i G         1 <15> 364 M 0 10:10:45  1556.39 132.43 35.77 36.44 29.43 366920
 335 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <19> 343 C 0 10:07:20  1556.30 132.83 35.76 36.43 29.40 361580
 336 IDASIAK SŁAWOMIR       5 < 2> 428 M 0 10:16:13  1556.28 133.23 35.75 36.41 29.37 375400
 337 LIPA LESZEK            3 < 2> 354 M 0 10:21:16  1556.08 133.62 35.73 36.40 29.33 383210
 337 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK    2 19- 8- 8 M 0 10:12:57  1556.08 133.62 35.73 36.40 29.33 370270
 339 DZIAGACZ DAMIAN        2 < 6> 481 M 0 10:15:11  1556.06 134.42 35.71 36.38 29.27 373740
 340 NOWAK KRYSTIAN         2 <19> 470 M 0 10:15:32  1556.04 134.81       36.37 29.24 374280
 341 PRUSAK BOGUSLAW        1 < 4> 358 - 1 10:09:52  1556.03 135.21 35.68 36.36 29.21 365460
 342 KUSAJ HUBERT MARCIN    1 < 3> 390 C 0 10:09:46  1556.01 135.61 35.67 36.35 29.17 365300
 343 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <20> 350 M 0 10:07:23  1555.96 136.00 35.66 36.34 29.14 361580
 344 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK    2 < 2> 351 M 0 10:12:59  1555.87 136.40 35.64 36.33 29.11 370270
 344 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <26> 389 - 0 10:15:24  1555.87 136.40       36.33 29.11 374030
 346 WODARA ALFRED          3 <18> 508 M 1 10:16:28  1555.83 137.19 35.62 36.31 29.05 375680
 347 GMYREK KAZIMIERZ       5 < 4> 362 - 0 10:18:27  1555.80 137.59 35.61 36.30 29.02 378760
 348 BRZĘK ROMUALD          6 20- 2- 2 M 0 10:04:11  1555.79 137.99 35.59 36.29 28.98 356560
 349 WOLNY KRZYSZTOF        4 < 7> 462 M 0 10:12:50  1555.71 138.38 35.58 36.28 28.95 370000
 350 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <21> 412 - 1 10:07:26  1555.63 138.78       36.27 28.92 361580
 351 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK    2 < 3> 369 M 1 10:13:02  1555.54 139.18 35.56 36.25 28.89 370270
 352 CHILEJ KRZYSZTOF       2 <10> 367 - 1 10:15:26  1555.44 139.57 35.54 36.24 28.86 373980
 353 MIERZWIAK EUGENIUSZ    5 22-10- 8 M 0 10:18:42  1555.40 139.97 35.53 36.23 28.83 379050
 354 LIPA LESZEK            3 < 3> 402 M 0 10:21:23  1555.34 140.36       36.22 28.79 383210
 355 KANIOWICZ JOACHIM      5 < 4> 587 O 1 10:12:15  1555.32 140.76 35.50 36.21 28.76 369000
 356 GLIED ANDRZEJ          6 <10> 368 - 0 10:06:46  1555.23 141.16 35.49 36.20 28.73 360450
 357 MIERZWIAK EUGENIUSZ    5 < 2> 404 M 1 10:18:44  1555.18 141.55 35.48 36.19 28.70 379050
 358 PRUSAK BOGUSLAW        1 < 5> 438 M 1 10:10:01  1555.04 141.95 35.47 36.18 28.67 365460
 358 PIŁYP GRZEGORZ         1 < 3> 533 C 0 10:10:23  1555.04 141.95 35.47 36.18 28.67 366030
 360 ROSIEK ZENON           2 <12> 568 O 1 10:15:09  1555.03 142.74 35.44 36.16 28.60 373440
 
   09.06.2024.-JESSEN 2                 - 8 -
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|P|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
 361 GRUSA WALDEMAR         1 < 7> 370 M 0 10:10:56  1554.97 143.14 35.43 36.15 28.57 366870
 362 GMYREK KAZIMIERZ       5 < 5> 363 O 0 10:18:35  1554.95 143.54 35.42 36.14 28.54 378760
 363 GMYREK KAZIMIERZ       5 < 6> 366 O 1 10:18:36  1554.84 143.93 35.40 36.13 28.51 378760
 364 SMYREK ALOJZY          3 20- 4- 4 C 0 10:17:27  1554.75 144.33 35.39 36.12 28.48 376950
 364 KONARSKI A i G         1 <16> 371 M 1 10:11:00  1554.75 144.33 35.39 36.12 28.48 366920
 366 GMYREK KAZIMIERZ       5 < 7> 537 - 0 10:18:38  1554.63 145.12 35.37 36.09 28.41 378760
 367 CHILEJ KRZYSZTOF       2 <11> 381 - 0 10:15:34  1554.58 145.52 35.35 36.08 28.38 373980
 368 GLIED ANDRZEJ          6 <11> 457 S 0 10:06:53  1554.45 145.92 35.34 36.07 28.35 360450
 369 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK    2 < 4> 414 M 0 10:13:15  1554.12 146.31 35.33 36.06 28.32 370270
 370 GRUSA WALDEMAR         1 < 8> 378 O 0 10:11:06  1553.88 146.71 35.31 36.05 28.29 366870
 371 KONARSKI A i G         1 <17> 384 - 0 10:11:08  1553.87 147.11 35.30 36.04 28.25 366920
 372 KUBOT P.A.P            1 <25> 422 - 1 10:06:07  1553.80 147.50       36.03 28.22 359110
 373 MARCINISZYN EDWARD     1 <14> 377 - 0 10:11:17  1553.69 147.90 35.28 36.02 28.19 367110
 374 TOMCZYK ZDZISŁAW       6 20- 3- 3 O 0 10:04:00  1553.62 148.30 35.26 36.01 28.16 355780
 375 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <17> 409 M 1 10:14:27  1553.52 148.69 35.25 36.00 28.13 371990
 376 KINDER ARTUR DANIEL    2 < 8> 447 O 1 10:14:09  1553.50 149.09 35.24 35.99 28.10 371520
 377 MARCINISZYN EDWARD     1 <15> 380 C 0 10:11:19  1553.47 149.48 35.23 35.98 28.06 367110
 378 GRUSA WALDEMAR         1 < 9> 382 O 0 10:11:11  1553.33 149.88 35.21 35.97 28.03 366870
 379 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 <11> 449 S 0 10:10:17  1553.32 150.28 35.20 35.95 28.00 365470
 380 MARCINISZYN EDWARD     1 <16> 391 - 0 10:11:21  1553.25 150.67       35.94 27.97 367110
 381 CHILEJ KRZYSZTOF       2 <12> 548 S 0 10:15:47  1553.18 151.07 35.17 35.93 27.94 373980
 382 GRUSA WALDEMAR         1 <10> 383 - 0 10:11:14  1553.00 151.47       35.92 27.90 366870
 383 GRUSA WALDEMAR         1 <11> 388 M 1 10:11:14  1553.00 151.86 35.15 35.91 27.87 366870
 384 KONARSKI A i G         1 <18> 395 C 0 10:11:17  1552.88 152.26 35.14 35.90 27.84 366920
 385 PASTERNAK ZBIGNIEW     1 < 3> 413 O 0 10:10:02  1552.80 152.66 35.12 35.89 27.81 364960
 385 RUSINEK KRZYSZTOF      6 < 9> 392 S 0 10:04:15  1552.80 152.66 35.12 35.89 27.81 355980
 387 KOZIŃSKI LESZEK        1 < 6> 393 - 0 10:10:11  1552.79 153.45 35.10 35.87 27.75 365190
 388 GRUSA WALDEMAR         1 <12> 397 - 1 10:11:16  1552.78 153.85       35.86 27.71 366870
 389 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <27> 435 - 0 10:15:53  1552.74 154.24 35.07 35.85 27.68 374030
 390 KUSAJ HUBERT MARCIN    1 < 4> 405 - 0 10:10:17  1552.60 154.64 35.06 35.84 27.65 365300
 391 MARCINISZYN EDWARD     1 <17> 408 S 0 10:11:27  1552.59 155.04 35.05 35.83 27.62 367110
 392 RUSINEK KRZYSZTOF      6 <10> 393 S 0 10:04:17  1552.58 155.43 35.03 35.82 27.59 355980
 393 RUSINEK KRZYSZTOF      6 <11> 399 C 0 10:04:18  1552.46 155.83 35.02 35.80 27.56 355980
 393 KOZIŃSKI LESZEK        1 < 7> 504 S 0 10:10:14  1552.46 155.83 35.02 35.80 27.56 365190
 395 PLEWNIA DOMINIK        3 < 4> 398 M 0 10:17:39  1552.44 156.62 35.00 35.78 27.49 376700
 395 KONARSKI A i G         1 <19> 460 S 0 10:11:21  1552.44 156.62 35.00 35.78 27.49 366920
 397 GRUSA WALDEMAR         1 <13> 503 - 0 10:11:21  1552.23 157.41 34.97 35.76 27.43 366870
 398 PLEWNIA DOMINIK        3 < 5> 627 M 1 10:17:42  1552.12 157.81 34.96 35.75 27.40 376700
 399 RUSINEK KRZYSZTOF      6 <12> 411 - 0 10:04:22  1552.01 158.21 34.95 35.74 27.37 355980
 400 ŻURECKI JAN            6 <11> 403 - 1 10:04:48  1551.91 158.60 34.93 35.73 27.33 356630
 401 WODARA FRANCISZEK      3 27- 3- 3 M 1 10:16:36  1551.90 159.00       35.72 27.30 374940
 402 LIPA LESZEK            3 < 4> 420 M 1 10:21:56  1551.88 159.40 34.91 35.71 27.27 383210
 403 ŻURECKI JAN            6 <12> 531 M 0 10:04:49  1551.80 159.79 34.90 35.70 27.24 356630
 404 MIERZWIAK EUGENIUSZ    5 < 3> 479 M 1 10:19:19  1551.47 160.19       35.69 27.21 379050
 405 KUSAJ HUBERT MARCIN    1 < 5> 451 C 0 10:10:31  1551.06 160.59 34.87 35.68 27.17 365300
 406 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 39- 6- 4 - 1 10:21:02  1550.89 160.98 34.86 35.67 27.14 381570
 407 BIENIASZEWSKI JAN      2 < 6> 448 M 1 10:19:31  1550.86 161.38 34.84 35.66 27.11 379210
 408 MARCINISZYN EDWARD     1 <18> 430 M 0 10:11:44  1550.73 161.78 34.83 35.64 27.08 367110
 409 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <18> 410 - 1 10:14:53  1550.71 162.17 34.82 35.63 27.05 371990
 410 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <19> 419 S 0 10:14:53  1550.71 162.57 34.81 35.62 27.02 371990
 411 RUSINEK KRZYSZTOF      6 <13> 433 - 0 10:04:35  1550.55 162.97 34.79 35.61 26.98 355980
 412 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <22> 421 - 1 10:08:12  1550.51 163.36       35.60 26.95 361580
 413 PASTERNAK ZBIGNIEW     1 < 4> 437 M 0 10:10:24  1550.38 163.76 34.77 35.59 26.92 364960
 414 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK    2 < 5> 453 M 0 10:13:50  1550.33 164.16 34.76 35.58 26.89 370270
 415 ZYMIAK JOZEF           3 < 9> 512 M 0 10:21:18  1550.30 164.55 34.74 35.57 26.86 381840
 416 RYGIEL FRANCISZEK      4 < 2> 442 - 1 10:17:34  1550.25 164.95 34.73 35.56 26.83 376040
 417 TOMCZYK ZDZISŁAW       6 < 2> 607 M 0 10:04:30  1550.24 165.34       35.55 26.79 355780
 418 ABRAM WIESŁAW          1 < 9> 521 M 0 10:12:14  1550.20 165.74 34.70 35.54 26.76 367760
 419 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <20> 423 - 0 10:14:58  1550.17 166.14       35.53 26.73 371990
 420 LIPA LESZEK            3 < 5> 532 M 1 10:22:14  1549.99 166.53 34.68 35.52 26.70 383210
 
   09.06.2024.-JESSEN 2                 - 9 -
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|P|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
 421 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <23> 424 - 0 10:08:17  1549.96 166.93 34.67 35.51 26.67 361580
 422 KUBOT P.A.P            1 <26> 454 - 1 10:06:42  1549.89 167.33 34.65 35.49 26.63 359110
 423 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <21> 582 - 1 10:15:02  1549.74 167.72 34.64 35.48 26.60 371990
 424 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <24> 425 - 0 10:08:21  1549.52 168.12 34.63 35.47 26.57 361580
 425 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <25> 482 - 1 10:08:22  1549.41 168.52 34.62 35.46 26.54 361580
 426 GERLIC TOMASZ          3 15- 2- 2 O 0 10:21:17  1549.23 168.91 34.60 35.45 26.51 381550
 427 KACZOR GRZEGORZ        2 < 2> 659 M 1 10:19:11  1548.88 169.31 34.59 35.44 26.48 378210
 428 IDASIAK SŁAWOMIR       5 < 3> 471 M 0 10:17:24  1548.68 169.71 34.58 35.43 26.44 375400
 429 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 < 2> 486 M 1 10:21:25  1548.47 170.10 34.57 35.42 26.41 381570
 430 MARCINISZYN EDWARD     1 <19> 527 - 0 10:12:06  1548.33 170.50       35.41 26.38 367110
 431 KSIĘŻYK MATEUSZ        6 < 3>---- C 1 10:12:38  1548.18 170.90 34.54 35.40 26.35 367900
 432 BAR ANDRZEJ            4 <12> 488 - 0 10:13:08  1548.12 171.29       35.39 26.32 368660
 433 BŁASZCZYKIEWICZ JAN    1 < 2> 443 M 1 10:11:02  1547.96 171.69 34.51 35.38 26.29 365370
 433 RUSINEK KRZYSZTOF      6 <14> 445 - 0 10:04:58  1547.96 171.69       35.38 26.29 355980
 435 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <28> 493 - 0 10:16:38  1547.92 172.48       35.36 26.22 374030
 436 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 < 6> 626 M 0 10:06:50  1547.84 172.88 34.48 35.34 26.19 358840
 437 PASTERNAK ZBIGNIEW     1 < 5> 597 O 1 10:10:48  1547.75 173.28 34.46 35.33 26.16 364960
 438 PRUSAK BOGUSLAW        1 < 6> 513 M 1 10:11:09  1547.58 173.67 34.45 35.32 26.13 365460
 439 SADOWSKI FRANCISZEK    4 < 3> 444 O 0 10:14:19  1547.41 174.07 34.44 35.31 26.10 370320
 440 CIESLAK ANDRZEJ-DENIS  6 19- 2- 2 M 0 10:07:25  1547.39 174.46       35.30 26.06 359640
 441 JOZWIN ANDRZEJ         5 20- 3- 3 M 1 10:16:51  1547.24 174.86 34.41 35.29 26.03 374200
 442 RYGIEL FRANCISZEK      4 < 3> 566 O 0 10:18:03  1547.17 175.26 34.40 35.28 26.00 376040
 443 BŁASZCZYKIEWICZ JAN    1 < 3>---- M 0 10:11:11  1546.98 175.65 34.39 35.27 25.97 365370
 444 SADOWSKI FRANCISZEK    4 < 4> 487 O 0 10:14:26  1546.65 176.05 34.37 35.26 25.94 370320
 445 RUSINEK KRZYSZTOF      6 <15> 461 C 0 10:05:11  1546.51 176.45 34.36 35.25 25.90 355980
 446 OSADA ARTUR            5 20- 5- 5 S 0 10:17:19  1546.49 176.84 34.35 35.24 25.87 374740
 447 KINDER ARTUR DANIEL    2 < 9> 459 M 0 10:15:16  1546.28 177.24 34.34 35.23 25.84 371520
 448 BIENIASZEWSKI JAN      2 < 7> 478 O 0 10:20:15  1546.22 177.64 34.32 35.22 25.81 379210
 449 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 <12> 452 - 1 10:11:22  1546.20 178.03 34.31 35.21 25.78 365470
 450 WOJTALA.D-SOBOTA.P     2 < 2> 556 M 0 10:19:35  1546.06 178.43 34.30 35.20 25.75 378140
 451 KUSAJ HUBERT MARCIN    1 < 6> 595 C 0 10:11:18  1545.92 178.83 34.29 35.18 25.71 365300
 452 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 <13> 740 M 1 10:11:25  1545.87 179.22 34.27 35.17 25.68 365470
 453 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK    2 < 6> 480 M 0 10:14:33  1545.69 179.62 34.26 35.16 25.65 370270
 454 KUBOT P.A.P            1 <27> 558 - 0 10:07:21  1545.56 180.02 34.25 35.15 25.62 359110
 454 KAMIŃSKI WALDEMAR      2 < 2> 456 M 1 10:17:11  1545.56 180.02 34.25 35.15 25.62 374310
 456 KAMIŃSKI WALDEMAR      2 < 3> 515 O 0 10:17:12  1545.46 180.81 34.22 35.13 25.56 374310
 457 GLIED ANDRZEJ          6 <12> 458 O 0 10:08:16  1545.23 181.21 34.21 35.12 25.52 360450
 458 GLIED ANDRZEJ          6 <13> 474 M 0 10:08:16  1545.23 181.60       35.11 25.49 360450
 459 KINDER ARTUR DANIEL    2 <10> 519 O 0 10:15:27  1545.10 182.00 34.18 35.10 25.46 371520
 460 KONARSKI A i G         1 <20> 472 M 1 10:12:30  1544.93 182.39 34.17 35.09 25.43 366920
 461 RUSINEK KRZYSZTOF      6 <16> 490 - 1 10:05:26  1544.83 182.79 34.16 35.08 25.40 355980
 462 WOLNY KRZYSZTOF        4 < 8> 465 - 0 10:14:31  1544.78 183.19       35.07 25.37 370000
 463 KWIATKOWSKI RYSZARD    1 < 5> 469 - 1 10:12:49  1544.64 183.58       35.06 25.33 367340
 464 TOWSTOLAK EUGENIUSZ    4 20- 2- 2 M 0 10:15:23  1544.62 183.98 34.12 35.05 25.30 371300
 465 WOLNY KRZYSZTOF        4 < 9> 466 - 0 10:14:33  1544.56 184.38 34.11 35.03 25.27 370000
 466 WOLNY KRZYSZTOF        4 <10> 467 M 0 10:14:34  1544.46 184.77 34.10 35.02 25.24 370000
 467 WOLNY KRZYSZTOF        4 <11> 473 - 1 10:14:35  1544.35 185.17 34.08 35.01 25.21 370000
 468 ZGID IRENEUSZ          2 33- 5- 3 - 1 10:17:37  1544.33 185.57 34.07 35.00 25.17 374680
 469 KWIATKOWSKI RYSZARD    1 < 6> 499 M 1 10:12:52  1544.31 185.96 34.06 34.99 25.14 367340
 470 NOWAK KRYSTIAN         2 <20> 529 O 0 10:17:22  1544.27 186.36 34.04 34.98 25.11 374280
 471 IDASIAK SŁAWOMIR       5 < 4> 475 - 1 10:18:06  1544.22 186.76       34.97 25.08 375400
 472 KONARSKI A i G         1 <21> 476 C 0 10:12:37  1544.17 187.15 34.02 34.96 25.05 366920
 473 WOLNY KRZYSZTOF        4 <12> 497 M 0 10:14:37  1544.13 187.55 34.01 34.95 25.02 370000
 474 GLIED ANDRZEJ          6 <14> 636 C 0 10:08:26  1544.12 187.95 33.99 34.94 24.98 360450
 475 IDASIAK SŁAWOMIR       5 < 5> 524 M 1 10:18:07  1544.11 188.34 33.98 34.93 24.95 375400
 476 KONARSKI A i G         1 <22> 501 S 0 10:12:38  1544.06 188.74 33.97 34.92 24.92 366920
 477 BAR ANDRZEJ            1 < 2> 551 M 0 10:08:02  1544.03 189.14 33.96 34.91 24.89 359810
 478 BIENIASZEWSKI JAN      2 < 8> 485 M 1 10:20:36  1544.01 189.53 33.94 34.90 24.86 379210
 479 MIERZWIAK EUGENIUSZ    5 < 4> 482 M 1 10:20:30  1543.99 189.93 33.93 34.88 24.83 379050
 480 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK    2 < 7> 510 M 1 10:14:49  1543.97 190.33 33.92 34.87 24.79 370270
 
   09.06.2024.-JESSEN 2                 - 10 -
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|P|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
 481 DZIAGACZ DAMIAN        2 < 7> 523 - 0 10:17:04  1543.95 190.72 33.90 34.86 24.76 373740
 482 MIERZWIAK EUGENIUSZ    5 < 5> 563 M 1 10:20:32  1543.78 191.12 33.89 34.85 24.73 379050
 482 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <26> 502 M 0 10:09:13  1543.78 191.12 33.89 34.85 24.73 361580
 484 KULESA PIOTR           3 < 5> 489 M 0 10:18:25  1543.73 191.91 33.87 34.83 24.67 375770
 485 BIENIASZEWSKI JAN      2 < 9> 500 O 0 10:20:39  1543.70 192.31 33.85 34.82 24.63 379210
 486 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 < 3> 634 - 1 10:22:11  1543.67 192.70 33.84 34.81 24.60 381570
 487 SADOWSKI FRANCISZEK    4 < 5> 494 O 0 10:14:54  1543.64 193.10 33.83 34.80 24.57 370320
 488 BAR ANDRZEJ            4 <13> 509 - 1 10:13:50  1543.59 193.50       34.79 24.54 368660
 489 KULESA PIOTR           3 < 6> 575 - 1 10:18:28  1543.41 193.89       34.78 24.51 375770
 490 RUSINEK KRZYSZTOF      6 <17> 526 M 0 10:05:39  1543.38 194.29 33.79 34.77 24.48 355980
 491 JOZWIN ANDRZEJ         5 < 2> 648 M 1 10:17:28  1543.30 194.69 33.78 34.76 24.44 374200
 492 JANKI RAFAŁ            5 22- 5- 5 O 0 10:18:23  1543.29 195.08 33.77 34.75 24.41 375610
 493 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <29> 495 M 1 10:17:22  1543.24 195.48 33.75 34.73 24.38 374030
 494 SADOWSKI FRANCISZEK    4 < 6> 596 - 0 10:15:00  1543.00 195.88 33.74 34.72 24.35 370320
 495 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <30> 496 S 0 10:17:25  1542.92 196.27 33.73 34.71 24.32 374030
 496 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <31> 498 - 0 10:17:28  1542.60 196.67       34.70 24.29 374030
 497 WOLNY KRZYSZTOF        4 <13> 530 C 0 10:14:52  1542.52 197.07 33.70 34.69 24.25 370000
 498 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <32> 504 - 0 10:17:30  1542.39 197.46       34.68 24.22 374030
 499 KWIATKOWSKI RYSZARD    1 < 7> 725 M 1 10:13:10  1542.37 197.86 33.68 34.67 24.19 367340
 500 BIENIASZEWSKI JAN      2 <10> 536 O 1 10:20:53  1542.24 198.26 33.66 34.66 24.16 379210
 501 KONARSKI A i G         1 <23> 506 - 0 10:12:57  1542.00 198.65 33.65 34.65 24.13 366920
 502 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <27> 514 - 0 10:09:30  1541.92 199.05 33.64 34.64 24.10 361580
 503 GRUSA WALDEMAR         1 <14> 608 - 0 10:12:56  1541.90 199.44       34.63 24.06 366870
 504 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <33> 553 M 0 10:17:35  1541.86 199.84       34.62 24.03 374030
 504 KOZIŃSKI LESZEK        1 < 8> 517 - 1 10:11:51  1541.86 199.84 33.61 34.62 24.03 365190
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 506 KONARSKI A i G         1 <24> 507 - 1 10:12:59  1541.79              34.60 23.97 366920
 507 KONARSKI A i G         1 <25> 557 - 0 10:12:59  1541.79        33.57 34.59 23.94 366920
 508 WODARA ALFRED          3 <19> 518 - 1 10:18:41  1541.67        33.56 34.57 23.90 375680
 509 BAR ANDRZEJ            4 <14> 592 - 1 10:14:08  1541.65        33.55 34.56 23.87 368660
 510 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK    2 < 8>---- M 1 10:15:13  1541.40        33.54 34.55 23.84 370270
 511 CIESLAK ANDRZEJ-DENIS  6 < 2>---- M 0 10:08:20  1541.31        33.52 34.54 23.81 359640
 512 ZYMIAK JOZEF           3 <10> 550 M 0 10:22:47  1541.02        33.51 34.53 23.78 381840
 513 PRUSAK BOGUSLAW        1 < 7> 576 O 1 10:12:10  1540.94        33.50 34.52 23.75 365460
 514 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <28> 540 - 0 10:09:39  1540.93        33.49 34.51 23.71 361580
 515 KAMIŃSKI WALDEMAR      2 < 4> 609 O 0 10:17:55  1540.90        33.47 34.50 23.68 374310
 516 ZGID IRENEUSZ          2 < 2> 559 - 1 10:18:10  1540.84              34.49 23.65 374680
 517 KOZIŃSKI LESZEK        1 < 9> 520 C 0 10:12:01  1540.78        33.45 34.48 23.62 365190
 518 WODARA ALFRED          3 <20> 683 S 1 10:18:50  1540.72        33.43 34.47 23.59 375680
 519 KINDER ARTUR DANIEL    2 <11> 522 - 1 10:16:09  1540.62        33.42 34.46 23.56 371520
 520 KOZIŃSKI LESZEK        1 <10> 537 - 1 10:12:04  1540.45        33.41 34.45 23.52 365190
 521 ABRAM WIESŁAW          1 <10> 562 M 1 10:13:45  1540.36              34.44 23.49 367760
 522 KINDER ARTUR DANIEL    2 <12> 663 - 0 10:16:12  1540.30        33.38 34.42 23.46 371520
 523 DZIAGACZ DAMIAN        2 < 8> 613 M 0 10:17:42  1539.93        33.37 34.41 23.43 373740
 524 IDASIAK SŁAWOMIR       5 < 6> 669 M 1 10:18:48  1539.79              34.40 23.40 375400
 525 BRZĘK ROMUALD          6 < 2>---- O 1 10:06:34  1539.77        33.35 34.39 23.37 356560
 526 RUSINEK KRZYSZTOF      6 <18> 589 - 0 10:06:12  1539.71              34.38 23.33 355980
 527 MARCINISZYN EDWARD     1 <20> 560 - 1 10:13:26  1539.68        33.32 34.37 23.30 367110
 528 KRAWIEC JACEK          4 20- 2- 2 M 1 10:15:37  1539.63        33.31 34.36 23.27 370460
 529 NOWAK KRYSTIAN         2 <21> 534 - 1 10:18:06  1539.61        33.30 34.35 23.24 374280
 530 WOLNY KRZYSZTOF        4 <14> 547 - 0 10:15:20  1539.53        33.28 34.34 23.21 370000
 531 ŻURECKI JAN            6 <13> 546 O 0 10:06:39  1539.52        33.27 34.33 23.17 356630
 532 LIPA LESZEK            3 < 6>---- M 1 10:23:55  1539.51        33.26 34.32 23.14 383210
 533 PIŁYP GRZEGORZ         1 < 4> 699 M 1 10:12:46  1539.45        33.24 34.31 23.11 366030
 534 NOWAK KRYSTIAN         2 <22> 555 - 0 10:18:08  1539.40              34.30 23.08 374280
 535 ŁACINA LESZEK          4 < 4> 567 O 1 10:15:33  1539.39        33.22 34.29 23.05 370300
 536 BIENIASZEWSKI JAN      2 <11> 539 M 1 10:21:23  1539.11        33.21 34.27 23.02 379210
 537 GMYREK KAZIMIERZ       5 < 8> 594 O 0 10:21:06  1539.05        33.19 34.26 22.98 378760
 537 KOZIŃSKI LESZEK        1 <11> 637 C 0 10:12:17  1539.05        33.19 34.26 22.98 365190
 539 BIENIASZEWSKI JAN      2 <12> 564 O 0 10:21:24  1539.00        33.17 34.24 22.92 379210
 540 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <29> 541 - 1 10:09:57  1538.97              34.23 22.89 361580
 
   09.06.2024.-JESSEN 2                 - 11 -
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|P|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
 541 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <30> 542 M 0 10:09:58  1538.86        33.14 34.22 22.86 361580
 542 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <31> 544 - 1 10:09:59  1538.75              34.21 22.83 361580
 543 JANKI RAFAŁ            5 < 2> 642 M 1 10:19:09  1538.44        33.12 34.20 22.79 375610
 544 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <32> 645 - 1 10:10:03  1538.31              34.19 22.76 361580
 545 WODARA FRANCISZEK      3 < 2> 770 M 1 10:18:46  1538.11        33.09 34.18 22.73 374940
 546 ŻURECKI JAN            6 <14> 615 M 0 10:06:52  1538.08        33.08 34.17 22.70 356630
 547 WOLNY KRZYSZTOF        4 <15> 552 C 0 10:15:34  1538.04        33.07 34.16 22.67 370000
 548 CHILEJ KRZYSZTOF       2 <13> 549 M 1 10:18:10  1537.96        33.05 34.15 22.63 373980
 549 CHILEJ KRZYSZTOF       2 <14> 633 M 1 10:18:11  1537.85        33.04 34.14 22.60 373980
 550 ZYMIAK JOZEF           3 <11> 554 S 0 10:23:18  1537.82        33.03 34.12 22.57 381840
 551 BAR ANDRZEJ            1 < 3> 782 O 1 10:08:59  1537.76        33.02 34.11 22.54 359810
 552 WOLNY KRZYSZTOF        4 <16> 579 C 0 10:15:37  1537.72        33.00 34.10 22.51 370000
 553 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <34> 572 - 1 10:18:15  1537.64        32.99 34.09 22.48 374030
 554 ZYMIAK JOZEF           3 <12> 676 M 0 10:23:23  1537.30        32.98 34.08 22.44 381840
 555 NOWAK KRYSTIAN         2 <23> 692 - 1 10:18:28  1537.29        32.97 34.07 22.41 374280
 556 WOJTALA.D-SOBOTA.P     2 < 3> 578 M 1 10:21:02  1536.95        32.95 34.06 22.38 378140
 557 KONARSKI A i G         1 <26> 565 - 0 10:13:44  1536.94        32.94 34.05 22.35 366920
 558 KUBOT P.A.P            1 <28> 641 - 1 10:08:40  1536.85        32.93 34.04 22.32 359110
 559 ZGID IRENEUSZ          2 < 3> 803 M 0 10:18:48  1536.83              34.03 22.29 374680
 560 MARCINISZYN EDWARD     1 <21> 561 - 1 10:13:53  1536.78        32.90 34.02 22.25 367110
 561 MARCINISZYN EDWARD     1 <22> 590 - 1 10:13:54  1536.67              34.01 22.22 367110
 562 ABRAM WIESŁAW          1 <11> 619 - 0 10:14:22  1536.39        32.88 34.00 22.19 367760
 563 MIERZWIAK EUGENIUSZ    5 < 6> 727 - 0 10:21:44  1536.27        32.86 33.99 22.16 379050
 564 BIENIASZEWSKI JAN      2 <13> 573 O 0 10:21:51  1536.20        32.85 33.98 22.13 379210
 565 KONARSKI A i G         1 <27> 569 M 0 10:13:51  1536.19        32.84 33.96 22.10 366920
 566 RYGIEL FRANCISZEK      4 < 4> 721 - 0 10:19:49  1536.01        32.83 33.95 22.06 376040
 567 ŁACINA LESZEK          4 < 5> 577 M 0 10:16:05  1535.98              33.94 22.03 370300
 568 ROSIEK ZENON           2 <13> 570 - 1 10:18:08  1535.95        32.80 33.93 22.00 373440
 569 KONARSKI A i G         1 <28> 697 - 0 10:13:54  1535.87        32.79 33.92 21.97 366920
 570 ROSIEK ZENON           2 <14> 739 - 0 10:18:11  1535.63        32.77 33.91 21.94 373440
 571 OŻGA JAN               5 16- 1- 1 M 0 10:17:49  1535.56        32.76 33.90 21.90 372860
 572 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <35> 617 C 0 10:18:35  1535.53        32.75 33.89 21.87 374030
 573 BIENIASZEWSKI JAN      2 <14> 625 M 1 10:21:58  1535.47        32.74 33.88 21.84 379210
 574 BAR JÓZEF              4 23- 1- 1 M 0 10:15:09  1535.42        32.72 33.87 21.81 368730
 575 KULESA PIOTR           3 < 7> 603 M 1 10:19:45  1535.32        32.71 33.86 21.78 375770
 576 PRUSAK BOGUSLAW        1 < 8> 624 - 0 10:13:04  1535.12        32.70 33.85 21.75 365460
 577 ŁACINA LESZEK          4 < 6> 584 M 0 10:16:14  1535.03        32.69 33.84 21.71 370300
 578 WOJTALA.D-SOBOTA.P     2 < 4> 656 M 0 10:21:21  1534.97        32.67 33.83 21.68 378140
 579 WOLNY KRZYSZTOF        4 <17> 586 S 1 10:16:03  1534.95        32.66 33.81 21.65 370000
 580 PASTERNAK TADEUSZ      1 < 4> 753 C 1 10:12:54  1534.93        32.65 33.80 21.62 365160
 581 PROROK MARCIN          5 20- 5- 5 M 1 10:21:35  1534.78        32.63 33.79 21.59 378450
 582 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <22> 588 - 0 10:17:25  1534.51        32.62 33.78 21.56 371990
 583 PROROK MARCIN          5 < 2> 680 M 1 10:21:38  1534.46        32.61 33.77 21.52 378450
 584 ŁACINA LESZEK          4 < 7> 623 O 0 10:16:20  1534.39              33.76 21.49 370300
 585 KRAWIEC JACEK          4 < 2>---- M 1 10:16:27  1534.31        32.58 33.75 21.46 370460
 586 WOLNY KRZYSZTOF        4 <18> 598 - 0 10:16:10  1534.21              33.74 21.43 370000
 587 KANIOWICZ JOACHIM      5 < 5> 599 O 1 10:15:31  1534.20        32.56 33.73 21.40 369000
 588 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <23> 677 - 0 10:17:28  1534.19        32.55 33.72 21.37 371990
 589 RUSINEK KRZYSZTOF      6 <19> 621 - 1 10:07:02  1534.18              33.71 21.33 355980
 590 MARCINISZYN EDWARD     1 <23> 591 - 1 10:14:18  1534.10        32.52 33.70 21.30 367110
 591 MARCINISZYN EDWARD     1 <24> 601 - 0 10:14:19  1533.99        32.51 33.69 21.27 367110
 592 BAR ANDRZEJ            4 <15> 631 O 0 10:15:20  1533.95        32.50 33.68 21.24 368660
 593 SMYREK ALOJZY          3 < 2> 630 C 1 10:20:45  1533.88        32.48 33.66 21.21 376950
 594 GMYREK KAZIMIERZ       5 < 9> 604 O 0 10:21:57  1533.75        32.47 33.65 21.17 378760
 595 KUSAJ HUBERT MARCIN    1 < 7> 694 - 0 10:13:12  1533.59        32.46 33.64 21.14 365300
 596 SADOWSKI FRANCISZEK    4 < 7> 606 M 0 10:16:29  1533.52        32.44 33.63 21.11 370320
 597 PASTERNAK ZBIGNIEW     1 < 6> 605 O 0 10:13:00  1533.45        32.43 33.62 21.08 364960
 598 WOLNY KRZYSZTOF        4 <19> 611 S 0 10:16:20  1533.15        32.42 33.61 21.05 370000
 599 KANIOWICZ JOACHIM      5 < 6> 622 M 0 10:15:41  1533.13        32.41 33.60 21.02 369000
 600 KACZOR TADEUSZ         4 < 2> 690 M 1 10:15:28  1532.98        32.39 33.59 20.98 368630
 
   09.06.2024.-JESSEN 2                 - 12 -
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|P|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
 601 MARCINISZYN EDWARD     1 <25> 602 S 0 10:14:29  1532.93        32.38 33.58 20.95 367110
 602 MARCINISZYN EDWARD     1 <26> 639 M 1 10:14:29  1532.93        32.37 33.57 20.92 367110
 603 KULESA PIOTR           3 < 8> 712 M 0 10:20:08  1532.92        32.36 33.56 20.89 375770
 604 GMYREK KAZIMIERZ       5 <10> 616 O 1 10:22:06  1532.82        32.34 33.55 20.86 378760
 605 PASTERNAK ZBIGNIEW     1 < 7> 661 M 1 10:13:06  1532.80        32.33 33.54 20.83 364960
 606 SADOWSKI FRANCISZEK    4 < 8> 643 - 0 10:16:36  1532.78              33.53 20.79 370320
 607 TOMCZYK ZDZISŁAW       6 < 3>---- C 1 10:07:07  1532.76        32.30 33.51 20.76 355780
 608 GRUSA WALDEMAR         1 <15> 635 - 1 10:14:22  1532.67              33.50 20.73 366870
 609 KAMIŃSKI WALDEMAR      2 < 5> 614 O 0 10:19:15  1532.49        32.28 33.49 20.70 374310
 610 PILARSKI JOZEF         5 12- 2- 2 M 1 10:26:15  1532.46        32.27 33.48 20.67 385030
 611 WOLNY KRZYSZTOF        4 <20> 801 - 1 10:16:27  1532.41              33.47 20.63 370000
 612 FERENC ZBIGNIEW        2  8- 1- 1 M 0 10:17:41  1532.16        32.24 33.46 20.60 371830
 613 DZIAGACZ DAMIAN        2 < 9> 718 O 1 10:18:57  1532.04        32.23 33.45 20.57 373740
 614 KAMIŃSKI WALDEMAR      2 < 6> 742 O 0 10:19:20  1531.96        32.22 33.44 20.54 374310
 615 ŻURECKI JAN            6 <15> 618 C 0 10:07:48  1531.92        32.20 33.43 20.51 356630
 616 GMYREK KAZIMIERZ       5 <11> 662 - 1 10:22:15  1531.89        32.19 33.42 20.48 378760
 617 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <36> 672 S 0 10:19:10  1531.86        32.18 33.41 20.44 374030
 618 ŻURECKI JAN            6 <16> 620 C 0 10:07:49  1531.81        32.17 33.40 20.41 356630
 619 ABRAM WIESŁAW          1 <12> 702 - 1 10:15:05  1531.80        32.15 33.39 20.38 367760
 620 ŻURECKI JAN            6 <17> 670 - 0 10:07:50  1531.70        32.14 33.38 20.35 356630
 621 RUSINEK KRZYSZTOF      6 <20> 628 S 0 10:07:25  1531.65        32.13 33.37 20.32 355980
 622 KANIOWICZ JOACHIM      5 < 7> 738 O 1 10:15:56  1531.54        32.11 33.35 20.29 369000
 623 ŁACINA LESZEK          4 < 8> 652 O 0 10:16:48  1531.43        32.10 33.34 20.25 370300
 624 PRUSAK BOGUSLAW        1 < 9> 768 C 1 10:13:39  1531.36        32.09 33.33 20.22 365460
 625 BIENIASZEWSKI JAN      2 <15> 773 O 0 10:22:39  1531.23        32.08 33.32 20.19 379210
 626 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 < 7> 682 M 0 10:09:22  1531.11              33.31 20.16 358840
 627 PLEWNIA DOMINIK        3 < 6>---- M 0 10:21:02  1531.09        32.05 33.30 20.13 376700
 628 RUSINEK KRZYSZTOF      6 <21> 629 - 0 10:07:31  1530.99        32.04 33.29 20.10 355980
 629 RUSINEK KRZYSZTOF      6 <22> 744 S 0 10:07:32  1530.88        32.03 33.28 20.06 355980
 630 SMYREK ALOJZY          3 < 3> 778 S 0 10:21:14  1530.87        32.01 33.27 20.03 376950
 631 BAR ANDRZEJ            4 <16> 671 M 0 10:15:51  1530.66              33.26 20.00 368660
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 632 ŻYGADŁO JAN            1 < 4> 668 S 1 10:13:32  1530.65              33.25       365110
 633 CHILEJ KRZYSZTOF       2 <15> 742 S 0 10:19:22  1530.41              33.24       373980
 634 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 < 4> 691 O 0 10:24:21  1530.26              33.23       381570
 635 GRUSA WALDEMAR         1 <16> 707 - 0 10:14:45  1530.22              33.22       366870
 636 GLIED ANDRZEJ          6 <15> 706 S 1 10:10:34  1530.14              33.20       360450
 637 KOZIŃSKI LESZEK        1 <12> 640 - 1 10:13:40  1530.13              33.19       365190
 638 OSADA ARTUR            5 < 2> 681 S 1 10:19:57  1529.86              33.18       374740
 639 MARCINISZYN EDWARD     1 <27> 655 C 0 10:14:58  1529.84              33.17       367110
 640 KOZIŃSKI LESZEK        1 <13> 667 - 0 10:13:43  1529.81              33.16       365190
 641 KUBOT P.A.P            1 <29> 653 - 1 10:09:45  1529.76              33.15       359110
 642 JANKI RAFAŁ            5 < 3> 775 M 0 10:20:35  1529.46              33.14       375610
 643 SADOWSKI FRANCISZEK    4 < 9> 646 O 1 10:17:08  1529.41              33.13       370320
 644 URBAŃSKI BOGDAN        5 29- 2- 2 M 0 10:19:49  1529.39              33.12       374420
 645 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <33> 649 S 0 10:11:26  1529.31              33.11       361580
 646 SADOWSKI FRANCISZEK    4 <10> 650 O 0 10:17:10  1529.19              33.10       370320
 647 BOROWIEC J+D+K         3 18- 3- 3 M 0 10:25:39  1529.14              33.09       383280
 648 JOZWIN ANDRZEJ         5 < 3>---- M 0 10:19:43  1529.12              33.08       374200
 649 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <34>---- M 0 10:11:28  1529.10              33.07       361580
 650 SADOWSKI FRANCISZEK    4 <11> 651 O 0 10:17:11  1529.09              33.05       370320
 651 SADOWSKI FRANCISZEK    4 <12> 686 M 0 10:17:11  1529.09              33.04       370320
 652 ŁACINA LESZEK          4 < 9> 734 O 1 10:17:11  1529.01              33.03       370300
 653 KUBOT P.A.P            1 <30> 665 - 0 10:09:52  1529.00              33.02       359110
 654 TOWSTOLAK EUGENIUSZ    4 < 2>---- M 0 10:17:52  1528.82              33.01       371300
 655 MARCINISZYN EDWARD     1 <28> 728 O 1 10:15:08  1528.78              33.00       367110
 656 WOJTALA.D-SOBOTA.P     2 < 5>---- M 1 10:22:21  1528.76              32.99       378140
 656 URBAŃSKI BOGDAN        5 < 2>---- M 0 10:19:55  1528.76              32.99       374420
 658 BAR ZBIGNIEW           4 < 3> 678 O 0 10:16:17  1528.74              32.97       368860
 659 KACZOR GRZEGORZ        2 < 3>---- O 1 10:22:26  1528.53              32.96       378210
 659 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 43- 6- 5 M 0 10:20:00  1528.53              32.96       374490
 
   09.06.2024.-JESSEN 2                 - 13 -
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|P|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
 661 PASTERNAK ZBIGNIEW     1 < 8> 765 - 0 10:13:46  1528.52              32.94       364960
 662 GMYREK KAZIMIERZ       5 <12> 664 M 0 10:22:48  1528.49              32.93       378760
 663 KINDER ARTUR DANIEL    2 <13> 685 O 0 10:18:04  1528.47              32.92       371520
 664 GMYREK KAZIMIERZ       5 <13> 782 O 0 10:22:50  1528.29              32.90       378760
 665 KUBOT P.A.P            1 <31> 666 - 0 10:09:59  1528.24              32.89       359110
 666 KUBOT P.A.P            1 <32> 673 - 0 10:10:00  1528.13              32.88       359110
 667 KOZIŃSKI LESZEK        1 <14> 715 S 0 10:14:00  1527.99              32.87       365190
 668 ŻYGADŁO JAN            1 < 5> 747 O 1 10:13:58  1527.87              32.86       365110
 669 IDASIAK SŁAWOMIR       5 < 7>---- M 0 10:20:44  1527.67              32.85       375400
 670 ŻURECKI JAN            6 <18> 674 - 0 10:08:28  1527.54              32.84       356630
 671 BAR ANDRZEJ            4 <17> 679 O 1 10:16:21  1527.49              32.83       368660
 672 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <37> 759 - 0 10:19:53  1527.38              32.82       374030
 673 KUBOT P.A.P            1 <33> 688 - 0 10:10:07  1527.37              32.81       359110
 674 ŻURECKI JAN            6 <19> 766 - 1 10:08:30  1527.32              32.80       356630
 675 PILARSKI JOZEF         5 < 2>---- M 1 10:27:06  1527.29              32.79       385030
 676 ZYMIAK JOZEF           3 <13>---- M 0 10:25:01  1527.26              32.78       381840
 677 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <24> 737 C 1 10:18:35  1527.16              32.77       371990
 678 BAR ZBIGNIEW           4 < 4> 684 - 1 10:16:33  1527.05              32.76       368860
 679 BAR ANDRZEJ            4 <18> 687 - 1 10:16:26  1526.96              32.74       368660
 680 PROROK MARCIN          5 < 3> 761 M 0 10:22:54  1526.62              32.73       378450
 681 OSADA ARTUR            5 < 3> 689 S 0 10:20:29  1526.54              32.72       374740
 682 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 < 8> 694 O 1 10:10:05  1526.44              32.71       358840
 683 WODARA ALFRED          3 <21> 760 C 1 10:21:07  1526.43              32.70       375680
 684 BAR ZBIGNIEW           4 < 5> 797 O 0 10:16:39  1526.42              32.69       368860
 685 KINDER ARTUR DANIEL    2 <14> 704 M 1 10:18:26  1526.17              32.68       371520
 686 SADOWSKI FRANCISZEK    4 <13> 700 O 0 10:17:39  1526.15              32.67       370320
 687 BAR ANDRZEJ            4 <19> 692 - 1 10:16:34  1526.12              32.66       368660
 688 KUBOT P.A.P            1 <34> 710 - 1 10:10:20  1525.96              32.65       359110
 689 OSADA ARTUR            5 < 4> 805 C 0 10:20:35  1525.92              32.64       374740
 690 KACZOR TADEUSZ         4 < 3> 701 M 0 10:16:35  1525.89              32.63       368630
 691 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 < 5> 835 O 1 10:25:04  1525.87              32.62       381570
 692 BAR ANDRZEJ            4 <20> 696 - 0 10:16:37  1525.81              32.61       368660
 692 NOWAK KRYSTIAN         2 <24>---- O 1 10:20:18  1525.81              32.61       374280
 694 KUSAJ HUBERT MARCIN    1 < 8> 703 M 1 10:14:25  1525.79              32.58       365300
 694 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 < 9> 786 M 0 10:10:11  1525.79              32.58       358840
 696 BAR ANDRZEJ            4 <21> 709 O 0 10:16:38  1525.70              32.56       368660
 697 KONARSKI A i G         1 <29> 733 - 0 10:15:31  1525.55              32.55       366920
 698 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 < 2> 722 M 0 10:20:29  1525.52              32.54       374490
 699 PIŁYP GRZEGORZ         1 < 5>---- O 0 10:14:57  1525.44              32.53       366030
 700 SADOWSKI FRANCISZEK    4 <14> 723 M 0 10:17:46  1525.42              32.52       370320
 701 KACZOR TADEUSZ         4 < 4>---- M 1 10:16:40  1525.37              32.51       368630
 702 ABRAM WIESŁAW          1 <13> 716 - 0 10:16:06  1525.34              32.50       367760
 703 KUSAJ HUBERT MARCIN    1 < 9> 819 M 0 10:14:30  1525.26              32.49       365300
 704 KINDER ARTUR DANIEL    2 <15> 707 - 1 10:18:36  1525.12              32.48       371520
 705 BOROWIEC J+D+K         3 < 2> 711 M 0 10:26:19  1525.09              32.47       383280
 706 GLIED ANDRZEJ          6 <16> 717 - 1 10:11:21  1525.07              32.46       360450
 707 KINDER ARTUR DANIEL    2 <16> 713 O 1 10:18:39  1524.81              32.44       371520
 707 GRUSA WALDEMAR         1 <17> 764 - 1 10:15:36  1524.81              32.44       366870
 709 BAR ANDRZEJ            4 <22> 724 O 1 10:16:47  1524.75              32.42       368660
 710 KUBOT P.A.P            1 <35> 748 - 1 10:10:32  1524.67              32.41       359110
 711 BOROWIEC J+D+K         3 < 3>---- M 0 10:26:25  1524.48              32.40       383280
 712 KULESA PIOTR           3 < 9> 730 - 1 10:21:31  1524.32              32.39       375770
 713 KINDER ARTUR DANIEL    2 <17> 745 - 1 10:18:44  1524.29              32.38       371520
 714 PACZYNSKI LUKASZ       5 12- 1- 1 M 1 10:20:17  1524.28              32.37       373880
 715 KOZIŃSKI LESZEK        1 <15> 746 - 0 10:14:35  1524.27              32.36       365190
 716 ABRAM WIESŁAW          1 <14>---- - 0 10:16:17  1524.18              32.35       367760
 717 GLIED ANDRZEJ          6 <17> 720 M 0 10:11:30  1524.10              32.34       360450
 718 DZIAGACZ DAMIAN        2 <10>---- O 0 10:20:14  1524.02              32.33       373740
 719 BIRKHOF NORBERT        3 < 2> 730 O 0 10:21:21  1524.01              32.32       375440
 720 GLIED ANDRZEJ          6 <18>---- - 1 10:11:31  1523.99              32.31       360450
 
   09.06.2024.-JESSEN 2                 - 14 -
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|P|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
 721 RYGIEL FRANCISZEK      4 < 5> 799 M 0 10:21:45  1523.97              32.29       376040
 722 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 < 3> 829 - 1 10:20:47  1523.66              32.28       374490
 723 SADOWSKI FRANCISZEK    4 <15> 755 - 1 10:18:03  1523.64              32.27       370320
 724 BAR ANDRZEJ            4 <23> 785 O 0 10:16:58  1523.60              32.26       368660
 725 KWIATKOWSKI RYSZARD    1 < 8> 735 - 0 10:16:07  1523.49              32.25       367340
 726 GERLIC TOMASZ          3 < 2>---- O 1 10:25:27  1523.46              32.24       381550
 727 MIERZWIAK EUGENIUSZ    5 < 7> 729 M 0 10:23:49  1523.41              32.23       379050
 728 MARCINISZYN EDWARD     1 <29> 810 - 1 10:16:00  1523.28              32.22       367110
 729 MIERZWIAK EUGENIUSZ    5 < 8> 736 M 1 10:23:51  1523.21              32.21       379050
 730 KULESA PIOTR           3 <10> 732 M 1 10:21:46  1522.77              32.20       375770
 730 BIRKHOF NORBERT        3 < 3>---- O 0 10:21:33  1522.77              32.20       375440
 732 KULESA PIOTR           3 <11> 815 M 0 10:21:46  1522.77              32.18       375770
 733 KONARSKI A i G         1 <30> 821 S 0 10:15:58  1522.70              32.17       366920
 734 ŁACINA LESZEK          4 <10> 769 O 0 10:18:12  1522.62              32.16       370300
 735 KWIATKOWSKI RYSZARD    1 < 9> 741 M 1 10:16:16  1522.55              32.15       367340
 736 MIERZWIAK EUGENIUSZ    5 < 9> 757 M 0 10:23:58  1522.49              32.13       379050
 737 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <25> 804 - 0 10:19:20  1522.47              32.12       371990
 738 KANIOWICZ JOACHIM      5 < 8>---- O 1 10:17:25  1522.17              32.11       369000
 739 ROSIEK ZENON           2 <15> 762 C 0 10:20:22  1521.97              32.10       373440
 740 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 <14> 750 C 1 10:15:08  1521.95              32.09       365470
 741 KWIATKOWSKI RYSZARD    1 <10> 779 M 1 10:16:22  1521.92              32.08       367340
 742 CHILEJ KRZYSZTOF       2 <16> 749 - 0 10:20:44  1521.89              32.07       373980
 742 KAMIŃSKI WALDEMAR      2 < 7> 811 O 0 10:20:57  1521.89              32.07       374310
 744 RUSINEK KRZYSZTOF      6 <23> 756 - 1 10:08:55  1521.82              32.05       355980
 745 KINDER ARTUR DANIEL    2 <18> 838 - 1 10:19:08  1521.79              32.04       371520
 746 KOZIŃSKI LESZEK        1 <16> 774 - 1 10:14:59  1521.73              32.03       365190
 747 ŻYGADŁO JAN            1 < 6> 751 C 0 10:14:56  1521.71              32.02       365110
 748 KUBOT P.A.P            1 <36> 758 - 1 10:11:01  1521.55              32.01       359110
 749 CHILEJ KRZYSZTOF       2 <17> 784 - 1 10:20:48  1521.48              32.00       373980
 750 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 <15> 826 - 0 10:15:13  1521.42              31.98       365470
 751 ŻYGADŁO JAN            1 < 7> 776 C 0 10:14:59  1521.40              31.97       365110
 752 FURMANKIEWICZ JANUSZ   4 20- 1- 1 M 1 10:17:27  1521.39              31.96       368860
 753 PASTERNAK TADEUSZ      1 < 5>---- S 0 10:15:02  1521.29              31.95       365160
 754 OSSIG DARIUSZ          4 23- 1- 0 - 0 10:13:59  1521.28              31.94       363560
 755 SADOWSKI FRANCISZEK    4 <16> 834 - 1 10:18:27  1521.13              31.93       370320
 756 RUSINEK KRZYSZTOF      6 <24>---- M 0 10:09:02  1521.07              31.92       355980
 757 MIERZWIAK EUGENIUSZ    5 <10>---- M 0 10:24:13  1520.97              31.91       379050
 758 KUBOT P.A.P            1 <37> 767 - 1 10:11:08  1520.79              31.90       359110
 759 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <38> 796 - 0 10:20:58  1520.65              31.89       374030
 760 WODARA ALFRED          3 <22> 771 C 1 10:22:04  1520.56              31.88       375680
 761 PROROK MARCIN          5 < 4> 789 M 1 10:23:54  1520.49              31.87       378450
 762 ROSIEK ZENON           2 <16> 763 M 0 10:20:37  1520.42              31.86       373440
 763 ROSIEK ZENON           2 <17>---- M 1 10:20:38  1520.31              31.85       373440
 764 GRUSA WALDEMAR         1 <18>---- O 0 10:16:19  1520.28              31.83       366870
 765 PASTERNAK ZBIGNIEW     1 < 9> 800 O 1 10:15:04  1520.24              31.82       364960
 766 ŻURECKI JAN            6 <20> 772 S 1 10:09:38  1519.95              31.81       356630
 767 KUBOT P.A.P            1 <38>---- - 1 10:11:16  1519.94              31.80       359110
 768 PRUSAK BOGUSLAW        1 <10> 787 - 1 10:15:27  1519.90              31.79       365460
 769 ŁACINA LESZEK          4 <11> 790 O 0 10:18:39  1519.80              31.78       370300
 770 WODARA FRANCISZEK      3 < 3>---- M 0 10:21:43  1519.72              31.77       374940
 771 WODARA ALFRED          3 <23> 816 - 0 10:22:13  1519.64              31.76       375680
 772 ŻURECKI JAN            6 <21>---- - 0 10:09:43  1519.41              31.75       356630
 773 BIENIASZEWSKI JAN      2 <16>---- M 0 10:24:35  1519.37              31.74       379210
 774 KOZIŃSKI LESZEK        1 <17> 790 S 0 10:15:23  1519.20              31.73       365190
 775 JANKI RAFAŁ            5 < 4> 807 O 0 10:22:15  1519.15              31.72       375610
 776 ŻYGADŁO JAN            1 < 8> 831 - 0 10:15:21  1519.08              31.71       365110
 777 ZIENKIEWICZ M-M        1 15- 1- 1 M 0 10:13:20  1519.01              31.70       362030
 778 SMYREK ALOJZY          3 < 4>---- O 1 10:23:12  1518.73              31.68       376950
 779 KWIATKOWSKI RYSZARD    1 <11>---- M 0 10:16:54  1518.56              31.67       367340
 780 GARBOWSKI TOMASZ       4 10- 3- 3 M 0 10:18:52  1518.41              31.66       370290
 
   09.06.2024.-JESSEN 2                 - 15 -
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|P|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
 781 GARBOWSKI TOMASZ       4 < 2> 828 M 1 10:18:54  1518.20              31.65       370290
 782 BAR ANDRZEJ            1 < 4> 817 O 1 10:12:01  1518.08              31.64       359810
 782 GMYREK KAZIMIERZ       5 <14> 794 O 0 10:24:30  1518.08              31.64       378760
 784 CHILEJ KRZYSZTOF       2 <18> 841 C 0 10:21:23  1517.88              31.62       373980
 785 BAR ANDRZEJ            4 <24>---- - 0 10:17:53  1517.85              31.61       368660
 786 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 <10> 788 O 0 10:11:25  1517.83              31.60       358840
 787 PRUSAK BOGUSLAW        1 <11> 793 - 0 10:15:47  1517.80              31.59       365460
 788 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 <11> 805 M 1 10:11:26  1517.72              31.58       358840
 789 PROROK MARCIN          5 < 5>---- M 1 10:24:22  1517.64              31.57       378450
 790 ŁACINA LESZEK          4 <12> 795 M 0 10:19:00  1517.62              31.56       370300
 790 KOZIŃSKI LESZEK        1 <18>---- O 1 10:15:38  1517.62              31.56       365190
 792 BENK JOACHIM           1 16- 2- 2 M 0 10:15:14  1517.61              31.54       364580
 793 PRUSAK BOGUSLAW        1 <12> 798 C 1 10:15:49  1517.59              31.52       365460
 794 GMYREK KAZIMIERZ       5 <15> 836 M 0 10:24:35  1517.57              31.51       378760
 795 ŁACINA LESZEK          4 <13> 825 M 0 10:19:01  1517.52              31.50       370300
 796 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <39>---- M 0 10:21:31  1517.26              31.49       374030
 797 BAR ZBIGNIEW           4 < 6>---- O 1 10:18:07  1517.21              31.48       368860
 798 PRUSAK BOGUSLAW        1 <13> 802 - 1 10:15:53  1517.17              31.47       365460
 799 RYGIEL FRANCISZEK      4 < 6> 823 O 1 10:22:54  1516.90              31.46       376040
 800 PASTERNAK ZBIGNIEW     1 <10> 830 O 0 10:15:36  1516.87              31.45       364960
 801 WOLNY KRZYSZTOF        4 <21>---- - 0 10:18:56  1516.81              31.44       370000
 802 PRUSAK BOGUSLAW        1 <14>---- M 0 10:15:57  1516.75              31.43       365460
 803 ZGID IRENEUSZ          2 < 4> 812 O 1 10:22:02  1516.72              31.42       374680
 804 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <26> 808 - 1 10:20:16  1516.68              31.41       371990
 805 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 <12>---- - 0 10:11:36  1516.65              31.40       358840
 805 OSADA ARTUR            5 < 5>---- C 0 10:22:05  1516.65              31.40       374740
 807 JANKI RAFAŁ            5 < 5>---- O 0 10:22:41  1516.49              31.37       375610
 808 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <27> 809 - 1 10:20:18  1516.47              31.36       371990
 809 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <28>---- S 0 10:20:18  1516.47              31.35       371990
 810 MARCINISZYN EDWARD     1 <30> 813 C 0 10:17:06  1516.36              31.34       367110
 811 KAMIŃSKI WALDEMAR      2 < 8> 841 O 0 10:21:51  1516.35              31.33       374310
 812 ZGID IRENEUSZ          2 < 5>---- O 1 10:22:06  1516.31              31.32       374680
 813 MARCINISZYN EDWARD     1 <31>---- - 1 10:17:07  1516.25              31.31       367110
 814 BENK JOACHIM           1 < 2>---- M 0 10:15:27  1516.24              31.30       364580
 815 KULESA PIOTR           3 <12> 818 - 0 10:22:50  1516.22              31.29       375770
 816 WODARA ALFRED          3 <24>---- - 1 10:22:50  1515.86              31.28       375680
 817 BAR ANDRZEJ            1 < 5>---- O 1 10:12:22  1515.84              31.27       359810
 818 KULESA PIOTR           3 <13> 820 M 0 10:22:54  1515.81              31.26       375770
 819 KUSAJ HUBERT MARCIN    1 <10> 822 C 0 10:16:01  1515.66              31.25       365300
 820 KULESA PIOTR           3 <14>---- M 1 10:22:56  1515.61              31.24       375770
 821 KONARSKI A i G         1 <31> 824 - 0 10:17:06  1515.57              31.22       366920
 822 KUSAJ HUBERT MARCIN    1 <11> 832 M 0 10:16:02  1515.56              31.21       365300
 823 RYGIEL FRANCISZEK      4 < 7>---- O 0 10:23:08  1515.48              31.20       376040
 824 KONARSKI A i G         1 <32>---- - 0 10:17:09  1515.26              31.19       366920
 825 ŁACINA LESZEK          4 <14>---- O 0 10:19:24  1515.14              31.18       370300
 826 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 <16>---- M 0 10:16:13  1515.11              31.17       365470
 827 SYMIEC-SCHWERT         2 <11>---- O 0 10:22:05  1515.04              31.16       374340
 828 GARBOWSKI TOMASZ       4 < 3>---- M 0 10:19:25  1514.99              31.15       370290
 829 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 < 4> 837 M 0 10:22:12  1514.93              31.14       374490
 830 PASTERNAK ZBIGNIEW     1 <11>---- O 0 10:15:55  1514.88              31.13       364960
 831 ŻYGADŁO JAN            1 < 9>---- - 0 10:16:01  1514.87              31.12       365110
 832 KUSAJ HUBERT MARCIN    1 <12>---- S 0 10:16:09  1514.82              31.11       365300
 833 RADWAŃSKI MAREK        1 < 4>---- M 0 10:16:22  1514.71              31.10       365600
 834 SADOWSKI FRANCISZEK    4 <17>---- - 0 10:19:30  1514.60              31.09       370320
 835 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 < 6>---- M 1 10:26:56  1514.57              31.07       381570
 836 GMYREK KAZIMIERZ       5 <16> 839 O 0 10:25:05  1514.54              31.06       378760
 837 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 < 5> 840 M 1 10:22:16  1514.52              31.05       374490
 838 KINDER ARTUR DANIEL    2 <19>---- - 1 10:20:19  1514.45              31.04       371520
 839 GMYREK KAZIMIERZ       5 <17>---- - 1 10:25:06  1514.43              31.03       378760
 840 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 < 6>---- M 0 10:22:17  1514.42              31.02       374490
 
   09.06.2024.-JESSEN 2                 - 16 -
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|P|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC| GMP |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
 841 CHILEJ KRZYSZTOF       2 <19>---- M 0 10:21:57  1514.40              31.01       373980
 841 KAMIŃSKI WALDEMAR      2 < 9>---- O 1 10:22:10  1514.40              31.01       374310
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 843 KULESA PIOTR           3 <15>---- M 1 10:23:08  1514.39                          375770
 844 KULESA PIOTR           3 <16>---- - 1 10:23:09  1514.29                          375770
 845 OŻGA JAN               5 < 2>---- M 0 10:21:14  1514.25                          372860
 846 KINDER ARTUR DANIEL    2 <20>---- M 1 10:20:21  1514.24                          371520
 847 WOLNY KRZYSZTOF        4 <22>---- M 0 10:19:21  1514.22                          370000
 848 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 <17>---- M 1 10:16:23  1514.06                          365470
 849 GMYREK KAZIMIERZ       5 <18>---- - 0 10:25:10  1514.03                          378760
 850 ABRAM WIESŁAW          1 <15>---- M 0 10:17:55  1513.93                          367760
 850 ŻYGADŁO JAN            1 <10>---- S 1 10:16:10  1513.93                          365110
 852 CIESLAK ANDRZEJ-DENIS  6 < 3>---- M 1 10:12:34  1513.85                          359640
 853 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <29>---- - 1 10:20:44  1513.80                          371990
 854 KWIATKOWSKI RYSZARD    1 <12>---- - 0 10:17:40  1513.76                          367340
 855 KSIĘŻYK MATEUSZ        6 < 4>---- C 0 10:18:03  1513.68                          367900
 856 GRUSA WALDEMAR         1 <19>---- - 0 10:17:23  1513.59                          366870
 857 ROSIEK ZENON           2 <18>---- - 0 10:21:44  1513.54                          373440
 858 PASTERNAK ZBIGNIEW     1 <12>---- O 0 10:16:08  1513.52                          364960
 859 GRUSA WALDEMAR         1 <20>---- - 0 10:17:24  1513.49                          366870
 860 BAR ZBIGNIEW           4 < 7>---- O 0 10:18:44  1513.38                          368860
 860 BAR ANDRZEJ            4 <25>---- - 0 10:18:36  1513.38                          368660
 862 JOZWIN ANDRZEJ         5 < 4>---- M 1 10:22:16  1513.35                          374200
 863 PRUSAK BOGUSLAW        1 <15>---- M 0 10:16:30  1513.29                          365460
 864 URBAŃSKI BOGDAN        5 < 3>---- M 1 10:22:27  1513.11                          374420
 865 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <40>---- - 0 10:22:12  1513.07                          374030
 865 LIPA LESZEK            3 < 7>---- M 1 10:28:16  1513.07                          383210
 867 KANIOWICZ JOACHIM      5 < 9>---- O 1 10:18:53  1513.02                          369000
 868 GRUSA WALDEMAR         1 <21>---- - 1 10:17:30  1512.87                          366870
 869 KONARSKI A i G         1 <33>---- - 1 10:17:32  1512.86                          366920
 870 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <41>---- - 1 10:22:15  1512.76                          374030
 871 KANIOWICZ JOACHIM      5 <10>---- O 0 10:18:57  1512.61                          369000
 872 SMYREK ALOJZY          3 < 5>---- M 0 10:24:13  1512.54                          376950
 873 JANKI RAFAŁ            5 < 6>---- O 0 10:23:20  1512.52                          375610
 873 ROSIEK ZENON           2 <19>---- M 0 10:21:54  1512.52                          373440
 875 ZARZYCKI MARIAN        6 19- 0- 0 M 0 10:13:30  1512.49                          360730
 876 PIŁYP GRZEGORZ         1 < 6>---- S 0 10:17:01  1512.42                          366030
 877 KANIOWICZ JOACHIM      5 <11>---- O 1 10:18:59  1512.40                          369000
 877 DZIAGACZ DAMIAN        2 <11>---- - 1 10:22:07  1512.40                          373740
 879 WOLNY KRZYSZTOF        4 <23>---- M 1 10:19:39  1512.36                          370000
 880 BAR ZBIGNIEW           4 < 8>---- O 1 10:18:54  1512.34                          368860
 881 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 < 7>---- O 0 10:27:19  1512.27                          381570
 882 GERLIC TOMASZ          3 < 3>---- O 1 10:27:19  1512.19                          381550
 883 ŻYGADŁO JAN            1 <11>---- S 1 10:16:28  1512.05                          365110
 884 GRUSA WALDEMAR         1 <22>---- M 0 10:17:39  1511.93                          366870
 885 GERLIC TOMASZ          3 < 4>---- O 0 10:27:22  1511.89                          381550
 886 ROSIEK ZENON           2 <20>---- S 0 10:22:02  1511.70                          373440
 887 GERLIC TOMASZ          3 < 5>---- O 1 10:27:24  1511.69                          381550
 888 FERENC ZBIGNIEW        2 < 2>---- M 0 10:20:59  1511.61                          371830
 889 LIPA LESZEK            3 < 8>---- M 1 10:28:32  1511.48                          383210
 890 ABRAM WIESŁAW          1 <16>---- M 1 10:18:19  1511.45                          367760
 891 ROSIEK ZENON           2 <21>---- - 1 10:22:05  1511.39                          373440
 892 ROSIEK ZENON           2 <22>---- S 0 10:22:06  1511.29                          373440
 893 ROSIEK ZENON           2 <23>---- - 1 10:22:09  1510.99                          373440
 894 OSADA ARTUR            5 < 6>---- S 0 10:23:01  1510.95                          374740
 895 SMYREK ALOJZY          3 < 6>---- O 1 10:24:30  1510.82                          376950
 896 TOWSTOLAK EUGENIUSZ    4 < 3>---- M 0 10:20:46  1510.78                          371300
 897 KINDER ARTUR DANIEL    2 <21>---- O 0 10:20:56  1510.65                          371520
 898 OSADA ARTUR            5 < 7>---- C 0 10:23:04  1510.64                          374740
 899 KRAWIEC JACEK          4 < 3>---- M 1 10:20:16  1510.44                          370460
 900 KINDER ARTUR DANIEL    2 <22>---- O 0 10:20:59  1510.35                          371520
 
      MISTRZOSTWO ODDZIAŁU WOŁCZYN                   - 17 -
+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|        KONKURSY        |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7|RAZ| Lot 7 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 MARCINISZYN EDWARD      367110  49   34   46  8  8  8  8  8  6  8  54  306.40  1960.89 116
   2 RUSINEK KRZYSZTOF       355980  51    9   42  8  8  8  8  8  6  8  54  303.90  1944.29 627
   3 KREUTZMAN-BAKALARZ      371990  43   20   21  8  8  8  8  8  6  8  54  311.26  1943.02 325
   4 MIZERNY MARIAN PIOTR    374030  54    8   10  8  8  8  8  8  6  8  54  313.10  1935.89 214
   5 WODARA ALFRED           375680  45    2   19  8  8  8  8  8  6  8  54  308.04  1924.88 312
   6 ŻURECKI JAN             356630  38   48   51  8  8  8  8  8  6  8  54  300.77  1924.35 625
   7 GLIED ANDRZEJ           360450  37   14   16  8  8  8  8  8  6  8  54  309.90  1922.87 610
   8 CZAIŃSKI DARIUSZ        361580  68   15   18  8  8  8  8  8  6  8  54  309.76  1920.98 607
   9 KINDER ARTUR DANIEL     371520  35   12   37  8  8  8  8  8  6  8  54  299.21  1914.69 229
  10 KONARSKI A i G          366920  48   35   53  8  8  8  8  8  6  8  54  306.06  1910.54 126
  11 GRUSA WALDEMAR          366870  66   89  138  8  8  8  8  8  6  8  54  297.20  1900.17 107
  12 WOLNY KRZYSZTOF         370000  45   91   97  8  8  8  8  8  6  8  54  287.85  1889.99 418
  13 KOZIŃSKI LESZEK         365190  41  141  157  8  8  8  8  8  6  8  54  287.02  1875.77 153
  14 ZYMIAK JOZEF            381840  20   80   84  8  8  8  8  7  6  8  53  304.10  1871.02 330
  15 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK  358840  31    5   31  8  8  8  8  8  6  8  54  291.04  1854.01 618
  16 ALASIEWICZ JAN ADAM     365470  34   25   82  8  8  8  8  8  6  8  54  310.21  1843.31 101
  17 BIENIASZEWSKI JAN       379210  24   23   59  8  8  8  8  7  6  8  53  297.98  1843.27 225
  18 GMYREK KAZIMIERZ        378760  36  222  316  8  8  8  8  8  6  8  54  279.90  1842.38 504
  19 SADOWSKI FRANCISZEK     370320  41  130  313  8  8  8  8  8  6  8  54  280.51  1823.29 435
  20 ROSIEK ZENON            373440  55   40   50  8  8  8  8  8  6  8  54  304.27  1815.91 231
  21 KUSAJ HUBERT MARCIN     365300  29  262  310  8  8  8  8  8  6  8  54  271.96  1811.51 112
  22 NOWAK KRYSTIAN          374280  45   11   43  8  8  8  8  8  4  8  52  310.97  1810.40 215
  23 KULESA PIOTR            375770  40   52  319  8  8  8  8  8  6  8  54  279.21  1806.84 306
  24 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK     370270  19  338  344  8  8  8  8  8  5  8  53  285.20  1776.20 241
  25 BAR ANDRZEJ             368660  67   62  147  8  8  8  8  8  5  8  53  300.67  1768.84 401
  26 PIŁYP GRZEGORZ          366030  20  150  292  8  8  8  8  8  6  5  51  178.32  1763.00 127
  27 KANIOWICZ JOACHIM       369000  24  140  142  8  8  8  8  8  5  8  53  283.31  1756.14 508
  28 LIPA LESZEK             383210  20  210  337  8  8  8  8  8  6  6  52  215.93  1736.29 331
  29 KWIATKOWSKI RYSZARD     367340  36   13   60  8  8  8  8  6  6  7  51  240.89  1714.52 154
  30 RADWAŃSKI MAREK         365600   8   72  199  8  8  8  8  8  5  4  49  145.30  1709.88 119
  31 OSADA ARTUR             374740  20  446  638  8  8  8  8  8  6  5  51  165.18  1709.22 548
  32 PRUSAK BOGUSLAW         365460  41   22  173  8  8  8  8  7  5  8  52  280.24  1704.47 146
  33 SYMIEC-SCHWERT          374340  21    1    3  8  8  5  8  8  4  8  49  315.29  1689.53 204
  34 MIERZWIAK EUGENIUSZ     379050  22  353  357  8  6  8  8  8  5  8  51  274.41  1659.41 513
  35 RYGIEL FRANCISZEK       376040  27   41  416  8  8  8  8  8  5  5  50  169.81  1637.93 438
  36 ŁACINA LESZEK           370300  24   36  192  7  8  8  5  8  6  8  50  283.43  1623.21 427
  37 DZIAGACZ DAMIAN         373740  23    7   32  8  8  8  8  8  2  8  50  299.16  1621.71 242
  38 PASTERNAK ZBIGNIEW      364960  28  137  232  8  8  8  8  7  3  8  50  281.86  1593.20 118
  39 ŻYGADŁO JAN             365110  35  108  185  8  8  8  8  7  5  6  50  206.12  1579.30 130
  40 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   381570  39  406  429  8  6  8  8  7  6  4  47  132.34  1533.55 516
  41 CHILEJ KRZYSZTOF        373980  45   44   45  8  8  8  8  8  -  8  48  305.73  1506.29 201
  42 PASTERNAK TADEUSZ       365160  25    6  177  8  8  8  5  8  5  5  47  181.89  1473.85 135
  43 KSIĘŻYK MATEUSZ         367900  13  205  208  6  8  8  7  8  4  3  44  111.00  1453.23 612
  44 ZGID IRENEUSZ           374680  33  468  516  8  8  8  8  6  5  3  46   96.77  1442.91 232
  45 IDASIAK SŁAWOMIR        375400  33  266  336  8  8  8  8  4  4  6  46  211.18  1434.07 506
  46 ABRAM WIESŁAW           367760  49   76   77  8  8  8  8  7  -  8  47  294.60  1422.19 136
  47 BAR ZBIGNIEW            368860  36   95  281  8  8  8  8  7  3  4  46  136.13  1406.04 402
  48 PROROK MARCIN           378450  20  581  583  8  8  8  8  3  5  5  45  163.73  1404.70 515
  49 BENK JOACHIM            364580  16  792  814  8  8  7  8  4  6  2  43   62.84  1355.30 113
  50 PLEWNIA DOMINIK         376700  21  125  165  -  8  8  7  5  4  6  38  218.55  1349.44 327
  51 JOZWIN ANDRZEJ          374200  20  441  491  8  6  8  8  3  6  3  42  103.13  1337.04 538
  52 SZCZĘSNY ANDRZEJ        374490  43  660  698  8  8  8  7  5  4  5  45  158.71  1324.40 519
  53 BRZĘK ROMUALD           356560  20  348  525  8  8  7  8  4  5  2  42   70.68  1300.59 624
  54 CIESLAK ANDRZEJ-DENIS   359640  19  440  511  2  8  8  6  6  6  2  38   69.84  1293.92 605
  55 SMYREK ALOJZY           376950  20  364  593  8  8  8  7  0  6  4  41  134.73  1291.07 309
  56 WOJTALA.D-SOBOTA.P      378140  20  307  450  8  8  8  8  4  2  5  43  172.81  1270.79 222
  57 BOROWIEC J+D+K          383280  18  647  705  8  8  8  6  5  2  3  40   97.96  1219.14 332
  58 TOMCZYK ZDZISŁAW        355780  20  374  417  8  8  8  8  4  1  3  40  105.07  1190.98 616
  59 KAMIŃSKI WALDEMAR       374310  18  300  455  8  8  4  5  4  3  8  40  271.91  1185.12 208
  60 KACZOR TADEUSZ          368630  20  207  600  8  8  4  6  2  5  4  37  136.53  1116.97 431
 
       MISTRZOSTWO ODDZIAŁU WOŁCZYN                     - 18 -
+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|        KONKURSY        |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7|RAZ| Lot 7 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
  61 BIRKHOF NORBERT         375440  17  144  719  6  0  8  8  3  5  3  33  102.99  1068.06 303
  62 GARBOWSKI TOMASZ        370290  10  780  781  -  3  8  5  5  6  3  30   94.46  1066.02 408
  63 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF   365990                -  7  6  6  5  5  -  29          1011.74 439
  64 TOWSTOLAK EUGENIUSZ     371300  20  464  654  8  8  8  5  2  2  2  35   68.06  1001.37 415
  65 BAR ANDRZEJ             359810  26  251  477  6  6  4  2  2  6  5  31  169.25   980.56 139
  66 WODARA FRANCISZEK       374940  27  401  545  8  8  4  3  3  4  3  33  101.67   972.03 313
  67 ZIENKIEWICZ M-M         362030  15  777 1148  8  8  5  6  2  3  1  33   31.70   962.31 124
  68 BŁASZCZYKIEWICZ JAN     365370  15  265  433  5  8  8  3  5  0  3  32  107.82   914.59 104
  69 FERENC ZBIGNIEW         371830   8  612  888  3  6  7  5  3  3  1  28   33.46   876.83 244
  70 BAR JÓZEF               368730  23  574  999  8  7  1  2  3  6  1  28   33.87   869.75 422
  71 JANKI RAFAŁ             375610  22  492  543  5  3  0  2  4  6  5  25  165.18   830.14 507
  72 KUBOT P.A.P             359110  83   24   26  8  -  0  2  8  -  8  26  301.78   817.05 151
  73 KŁAK MARCIN             367070  22  211 1038  8  8  6  4  4  -  1  31   37.75   799.01 141
  74 KRAWIEC JACEK           370460  20  528  585  8  8  8  -  0  3  2  29   68.11   796.22 430
  75 GARBOWSKI JERZY         365710  21 1015 1017  8  4  6  5  4  1  0  28           779.36 152
  76 GERLIC TOMASZ           381550  15  426  726  8  8  5  2  1  2  2  28   67.69   754.28 316
  77 KACZOR GRZEGORZ         378210  21  203  427  8  6  5  2  2  2  3  28  106.24   750.87 243
  78 KOZIAK MATEUSZ          359550                1  4  4  5  5  1  -  20           611.99 630
  79 OSSIG DARIUSZ           363560  23  754  928  7  6  5  3  3  -  0  24           594.62 434
  80 ZARZYCKI MARIAN         360730  19  875  902  4  6  1  8  1  1  0  21           585.29 617
  81 SMYREK MARVIN           377370                8  8  6  -  -  -  -  22           580.18 334
  82 KUBAS ALFRED            375810                -  6  4  6  -  -  -  16           466.18 335
  83 OŻGA JAN                372860  16  571  845  7  3  0  2  2  2  1  17   33.90   431.26 534
  84 URBAŃSKI BOGDAN         374420  29  644  657  4  3  3  3  0  -  2  15   66.11   371.33 531
  85 FURMANKIEWICZ JANUSZ    368860  20  752  912  7  7  2  1  0  0  1  18   31.96   370.36 441
  86 BĄK EUGENIUSZ           370030                7  6  2  2  0  0  -  17           366.73 301
  87 PILARSKI JOZEF          385030  12  610  675  1  2  2  3  2  -  2  12   66.27   351.03 547
  88 SWILAK MIECZYSŁAW       376450   7 1328 1544  -  -  3  0  2  2  0   7           261.18 320
  89 BEDNAREK JAN            375380                5  0  1  -  1  2  -   9           235.21 501
  90 PACZYNSKI LUKASZ        373880  12  714 1083  5  0  0  1  1  -  1   8   32.37   169.87 553
  91 ADAMCZYK EUGENIUSZ      374290   7 1379 1438  1  0  2  3  0  0  0   6           166.07 540
  92 HAŁAWIN DANIEL          366040                3  5  0  0  0  -  -   8           154.02 110
  93 TYMRAKIEWICZ MIECZYSŁA  366350   8 1021 1286  1  5  0  0  0  -  0   6           133.92 432
  94 MUSIAL HENRYK           369000                1  0  1  0  1  1  -   4           132.37 551
  95 SOBANIA PAWEŁ           384080  12 1222 1274  -  -  1  2  0  -  0   3            94.26 529
  96 OSADA MAREK             374270  11 1063 1084  2  1  0  0  1  -  0   4            85.77 552
  97 PUDEŁKO ROMAN           368240                3  0  0  0  1  0  -   4            74.01 414
  98 MARSZAŁEK EMIL          381510                -  0  2  -  -  -  -   2            61.03 511
  99 GUZIAL EDWARD           367050                1  0  0  0  0  0  -   1            14.29 108
 100 MYŚKÓW PIOTR            368650                1  -  -  -  -  -  -   1            12.26 512
     PELKA JAN               373300  14 1623 1865  0  0  0  0  -  -  0                      536
     RYNG STANISLAW          374720   9            -  -  0  -  -  -  0                      517
 
        MISTRZOSTWO OKRĘGU OPOLE        - 19 -
   +---+----------------------+--+------------------------+-----------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|        KONKURSY        | PUNKTY - "nr 2" |
   |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
   |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7|RAZ| Lot  7 |  RAZEM |
   +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
      1 GLIED ANDRZEJ           6  5  6  6  6  6  6  6  41   226.26  1236.17 
      2 MARCINISZYN EDWARD      1  6  4  6  6  6  5  6  39   204.12  1233.09 
      3 RUSINEK KRZYSZTOF       6  6  6  6  6  6  5  6  41   191.91  1199.85 
      4 MIZERNY MARIAN PIOTR    2  5  6  4  6  6  6  6  39   219.31  1188.92 
      5 KREUTZMAN-BAKALARZ      3  6  6  6  5  6  6  6  41   208.65  1174.01 
      6 ŻURECKI JAN             6  6  6  6  6  6  5  6  41   190.24  1162.73 
      7 WODARA ALFRED           3  6  6  6  6  4  6  6  40   206.86  1138.81 
      8 CZAIŃSKI DARIUSZ        6  0  6  6  6  6  5  6  35   212.54  1049.05 
      9 KINDER ARTUR DANIEL     2  5  4  6  6  6  4  6  37   198.93  1045.13 
     10 WOLNY KRZYSZTOF         4  6  1  6  6  6  5  6  36   167.93  1036.90 
     11 KONARSKI A i G          1  6  6  5  3  6  6  6  38   200.70  1019.72 
     12 KOZIŃSKI LESZEK         1  6  6  6  6  6  5  5  40   140.45  1018.75 
     13 ZYMIAK JOZEF            3  6  4  6  6  1  6  6  35   205.88   969.48 
     14 NOWAK KRYSTIAN          2  0  6  5  6  6  4  6  33   219.08   968.44 
     15 ALASIEWICZ JAN ADAM     1  5  2  6  3  4  6  6  32   220.90   941.15 
     16 GMYREK KAZIMIERZ        5  4  5  6  6  6  5  5  37   122.06   930.71 
     17 GRUSA WALDEMAR          1  6  5  6  6  6  3  5  37   156.89   916.18 
     18 SADOWSKI FRANCISZEK     4  6  1  6  6  6  5  5  35   142.61   914.10 
     19 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK  6  6  5  6  5  3  5  4  34   151.37   911.06 
     20 SYMIEC-SCHWERT          2  4  3  2  5  5  4  6  29   223.23   909.25 
     21 KUSAJ HUBERT MARCIN     1  6  5  6  4  6  6  4  37   113.80   904.73 
     22 PIŁYP GRZEGORZ          1  6  5  6  4  6  4  3  34    94.70   890.22 
     23 ROSIEK ZENON            2  5  6  0  3  4  6  6  30   198.06   871.13 
     24 KANIOWICZ JOACHIM       5  4  2  6  4  5  5  6  32   173.59   860.86 
     25 BIENIASZEWSKI JAN       2  3  6  5  4  4  4  6  32   183.93   855.54 
     26 BAR ANDRZEJ             4  4  2  6  5  6  3  6  32   184.48   786.61 
     27 PASTERNAK ZBIGNIEW      1  6  3  6  5  4  3  4  31   107.72   770.24 
     28 DZIAGACZ DAMIAN         2  6  6  3  4  5  2  4  30   131.23   733.38 
     29 CHILEJ KRZYSZTOF        2  5  6  2  6  5  -  6  30   208.18   732.00 
     30 ŁACINA LESZEK           4  2  3  6  3  3  6  5  28   137.62   724.06 
     31 KSIĘŻYK MATEUSZ         6  0  6  6  5  6  2  3  28    93.30   715.50 
     32 PRUSAK BOGUSLAW         1  5  3  4  4  4  2  4  26   117.84   590.24 
     33 RYGIEL FRANCISZEK       4  6  4  5  2  4  3  2  26    64.76   578.39 
     34 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   5  6  1  6  6  1  4  0  24            572.46 
     35 BAR ZBIGNIEW            4  6  4  6  4  3  3  1  27    37.02   561.85 
     36 KUBOT P.A.P             1  6  -  0  2  6  -  6  20   206.72   552.91 
     37 PASTERNAK TADEUSZ       1  5  4  4  3  3  2  4  25   130.16   538.26 
     38 TOMCZYK ZDZISŁAW        6  4  5  5  6  2  0  2  24    48.92   464.05 
     39 BAR ANDRZEJ             1  1  1  4  1  2  6  2  17    54.60   450.03 
     40 SMYREK ALOJZY           3  5  5  2  1  0  5  3  21    69.72   449.97 
     41 ŻYGADŁO JAN             1  2  2  3  4  3  2  1  17    34.16   428.78 
     42 KAMIŃSKI WALDEMAR       2  2  5  1  1  2  2  4  17    90.48   390.21 
     43 OSADA ARTUR             5  0  0  0  0  5  4  1  10    25.87   386.15 
     44 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF   4  -  2  3  3  3  3  -  14            359.00 
     45 ZGID IRENEUSZ           2  5  6  4  1  3  1  0  20            347.81 
     46 BIRKHOF NORBERT         3  1  0  3  3  0  3  1  11    35.46   327.50 
     47 BOROWIEC J+D+K          3  4  6  4  3  0  0  0  17            307.08 
     48 KACZOR GRZEGORZ         2  5  3  2  0  0  2  1  13    33.59   240.01 
     49 BRZĘK ROMUALD           6  3  3  0  0  1  3  1  11    23.37   237.39 
     50 KŁAK MARCIN             1  3  2  3  0  3  -  1  12    33.33   214.28 
     51 ZIENKIEWICZ M-M         1  2  3  1  3  1  0  0  10            200.75 
     52 GERLIC TOMASZ           3  3  2  0  1  0  1  1   8    26.51   179.19 
     53 ABRAM WIESŁAW           1  5  3  3  0  0  -  0  11            166.15 
     54 BĄK EUGENIUSZ           3  1  5  1  2  0  0  -   9            139.36 
     55 JANKI RAFAŁ             5  1  0  0  2  1  0  1   5    24.41   117.87 
     56 RADWAŃSKI MAREK         1  6  0  0  0  0  0  0   6            101.65 
     57 MIERZWIAK EUGENIUSZ     5  5  0  0  0  0  0  0   5             64.46 
     58 BŁASZCZYKIEWICZ JAN     1  0  3  0  0  0  0  0   3             41.22 
 
         MISTRZOSTWO ODDZIAŁU WOŁCZYN wg COEFFIC.  - 20 -
   +---+----------------------+--+------------------------+-----------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|        KONKURSY        |   COEFFICJENT   |
   |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
   |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7|RAZ| Lot  7 |  RAZEM |
   +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
      1 MARCINISZYN EDWARD      1  5  5  5  5  5  5  5  35   170.50   705.36 
      2 KREUTZMAN-BAKALARZ      3  5  5  5  5  5  5  5  35   182.00   733.82 
      3 RUSINEK KRZYSZTOF       6  5  5  5  5  5  5  5  35   120.54   897.13 
      4 ŻURECKI JAN             6  5  5  5  5  5  5  5  35   234.73   981.50 
      5 ZYMIAK JOZEF            3  5  5  5  5  5  5  5  35   263.29  1016.51 
      6 CZAIŃSKI DARIUSZ        6  5  5  5  5  5  5  5  35    83.67  1018.54 
      7 WODARA ALFRED           3  5  5  5  5  5  5  5  35   145.51  1059.02 
      8 GLIED ANDRZEJ           6  5  5  5  5  5  5  5  35    82.47  1159.00 
      9 MIZERNY MARIAN PIOTR    2  5  5  5  5  5  5  5  35   154.25  1184.03 
     10 KINDER ARTUR DANIEL     2  5  5  5  5  5  5  5  35   159.39  1234.59 
     11 NOWAK KRYSTIAN          2  5  5  5  5  5  5  5  35   145.12  1361.23 
     12 WOLNY KRZYSZTOF         4  5  5  5  5  5  5  5  35   451.23  1487.64 
     13 KONARSKI A i G          1  5  5  5  5  5  5  5  35   349.33  1589.01 
     14 BIENIASZEWSKI JAN       2  5  5  5  5  5  5  5  35   375.89  1739.28 
     15 GRUSA WALDEMAR          1  5  5  5  5  5  5  5  35   453.22  1791.08 
     16 ALASIEWICZ JAN ADAM     1  5  5  5  5  5  5  5  35   172.47  2159.13 
     17 KOZIŃSKI LESZEK         1  5  5  5  5  5  5  5  35   442.50  2163.26 
     18 GMYREK KAZIMIERZ        5  5  5  5  5  5  5  5  35   638.39  2367.40 
     19 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK  6  5  5  5  5  5  5  5  35   166.13  2516.48 
     20 BAR ANDRZEJ             4  5  5  5  5  5  5  5  35   338.62  2959.84 
     21 SADOWSKI FRANCISZEK     4  5  5  5  5  5  5  5  35   718.88  2992.61 
     22 KUSAJ HUBERT MARCIN     1  5  5  5  5  5  5  5  35   677.25  3625.68 
     23 KWIATKOWSKI RYSZARD     1  5  5  5  5  5  4  5  34   388.97  2715.38 
     24 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK     2  5  5  5  4  5  5  5  34   719.67  2766.92 
     25 LIPA LESZEK             3  5  5  5  5  5  5  4  34   542.82  3631.68 
     26 RADWAŃSKI MAREK         1  5  5  5  5  5  5  3  33   216.10  1243.64 
     27 KANIOWICZ JOACHIM       5  5  5  5  5  5  4  4  33   352.49  2672.35 
     28 PRUSAK BOGUSLAW         1  5  5  5  4  5  4  5  33   462.73  3326.08 
     29 DZIAGACZ DAMIAN         2  5  5  5  5  5  2  5  32   264.88  2389.40 
     30 PASTERNAK ZBIGNIEW      1  5  3  5  5  4  5  5  32   636.01  2802.66 
     31 MIERZWIAK EUGENIUSZ     5  5  5  5  4  4  5  4  32   662.57  3711.88 
     32 PIŁYP GRZEGORZ          1  5  5  5  5  5  4  2  31   201.43  1847.04 
     33 OSADA ARTUR             5  5  5  5  5  5  5  1  31   176.84  2191.27 
     34 ROSIEK ZENON            2  5  5  1  5  5  5  5  31   203.81  2256.22 
     35 RYGIEL FRANCISZEK       4  5  5  5  2  5  5  3  30   356.07  2463.26 
     36 ŻYGADŁO JAN             1  4  4  5  5  4  5  3  30   191.11  2982.64 
     37 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   5  5  1  5  5  5  5  3  29   523.78  3276.79 
     38 SYMIEC-SCHWERT          2  5  5  2  5  5  1  5  28   147.51  1553.46 
     39 KSIĘŻYK MATEUSZ         6  5  5  5  4  5  1  3  28   334.65  2190.16 
     40 CHILEJ KRZYSZTOF        2  5  5  2  5  5  -  5  27   155.43  2028.39 
     41 ABRAM WIESŁAW           1  5  5  5  2  5  -  5  27   354.87  2286.41 
     42 PASTERNAK TADEUSZ       1  5  3  4  4  5  3  3  27   144.33  3049.35 
     43 KULESA PIOTR            3  5  5  5  2  2  5  2  26   319.19  2299.94 
     44 KUBOT P.A.P             1  5  -  5  5  5  -  5  25   218.48   751.47 
     45 TOMCZYK ZDZISŁAW        6  3  5  5  5  4  1  1  24   148.30  1932.99 
     46 PLEWNIA DOMINIK         3  -  5  5  4  1  4  5  24   547.97  2071.54 
     47 PROROK MARCIN           5  5  5  5  5  1  3  0  24           2819.68 
     48 BAR ZBIGNIEW            4  5  5  4  3  3  2  2  24   148.69  2872.57 
     49 ZGID IRENEUSZ           2  4  5  4  4  4  2  1  24   185.57  3005.15 
     50 ŁACINA LESZEK           4  1  2  5  2  5  5  3  23   214.11  2699.05 
     51 BOROWIEC J+D+K          3  5  5  4  3  4  1  0  22           1596.12 
     52 SMYREK ALOJZY           3  3  5  5  4  0  4  1  22   144.33  2543.14 
     53 WOJTALA.D-SOBOTA.P      2  3  5  5  4  1  2  2  22   300.16  2770.66 
     54 IDASIAK SŁAWOMIR        5  5  1  5  5  1  1  4  22   596.75  2883.33 
     55 ZIENKIEWICZ M-M         1  5  5  3  3  3  2  0  21           2723.15 
     56 SZCZĘSNY ANDRZEJ        5  5  3  3  1  4  5  0  21           3130.11 
     57 BŁASZCZYKIEWICZ JAN     1  1  5  5  2  2  2  3  20   452.42  2240.07 
     58 BRZĘK ROMUALD           6  5  5  2  5  1  1  1  20   137.99  2275.13 
     59 BENK JOACHIM            1  5  5  1  3  1  5  0  20           2364.63 
     60 TOWSTOLAK EUGENIUSZ     4  5  4  5  3  1  1  1  20   183.98  2510.14 
 
         MISTRZOSTWO ODDZIAŁU WOŁCZYN wg COEFFIC.  - 21 -
   +---+----------------------+--+------------------------+-----------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|        KONKURSY        |   COEFFICJENT   |
   |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
   |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7|RAZ| Lot  7 |  RAZEM |
   +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
     61 KAMIŃSKI WALDEMAR       2  5  5  1  3  1  2  3  20   479.78  2582.34 
     62 JOZWIN ANDRZEJ          5  5  1  3  4  0  4  2  19   369.55  2074.42 
     63 CIESLAK ANDRZEJ-DENIS   6  1  5  5  0  4  3  0  18           1882.80 
     64 SMYREK MARVIN           3  5  5  5  -  -  -  -  15            313.04 
     65 KACZOR TADEUSZ          4  4  2  3  0  1  4  1  15    82.08  1718.74 
     66 BIRKHOF NORBERT         3  1  0  5  4  1  3  1  15    57.10  1818.17 
     67 BAR JÓZEF               4  5  4  1  0  1  3  0  14           1445.41 
     68 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF   4  -  5  3  3  2  1  -  14           1605.11 
     69 FERENC ZBIGNIEW         2  1  2  4  5  0  2  0  14           1614.82 
     70 BAR ANDRZEJ             1  2  0  1  1  2  5  2  13   288.66  1784.84 
     71 KŁAK MARCIN             1  4  4  2  1  1  -  1  13    83.66  1799.07 
     72 GERLIC TOMASZ           3  4  4  1  1  0  1  1  12   168.91  1423.31 
     73 KRAWIEC JACEK           4  5  2  5  -  0  0  0  12           1449.42 
     74 KACZOR GRZEGORZ         2  5  1  1  0  0  2  2  11   249.80  1637.04 
     75 OSSIG DARIUSZ           4  5  2  3  1  0  -  0  11           1668.59 
     76 GARBOWSKI JERZY         1  4  2  1  1  2  0  0  10           1185.12 
     77 GARBOWSKI TOMASZ        4  -  2  1  1  1  3  0   8            975.99 
     78 JANKI RAFAŁ             5  2  0  0  1  1  2  1   7   195.08  1071.51 
     79 KOZIAK MATEUSZ          6  0  0  2  2  1  1  -   6            785.21 
     80 ZARZYCKI MARIAN         6  0  2  0  2  1  1  0   6            822.83 
     81 KUBAS ALFRED            3  -  2  1  3  -  -  -   6            851.46 
     82 WODARA FRANCISZEK       3  3  1  1  0  0  1  0   6            874.14 
     83 BĄK EUGENIUSZ           3  2  3  0  1  0  0  -   6            907.81 
     84 URBAŃSKI BOGDAN         5  1  0  2  0  0  -  0   3            526.11 
     85 PILARSKI JOZEF          5  1  0  1  1  0  -  0   3            553.54 
     86 SWILAK MIECZYSŁAW       3  -  -  1  0  1  0  0   2            175.74 
     87 MUSIAL HENRYK           5  0  0  1  0  1  0  -   2            205.71 
     88 PACZYNSKI LUKASZ        5  2  0  0  0  0  -  0   2            212.60 
     89 OŻGA JAN                5  2  0  0  0  0  0  0   2            291.40 
     90 BEDNAREK JAN            5  0  0  0  -  0  2  -   2            312.48 
     91 OSADA MAREK             5  2  0  0  0  0  -  0   2            317.80 
     92 TYMRAKIEWICZ MIECZYSŁA  4  1  1  0  0  0  -  0   2            343.24 
     93 PUDEŁKO ROMAN           4  2  0  0  0  0  0  -   2            388.40 
     94 ADAMCZYK EUGENIUSZ      5  0  0  0  1  0  0  0   1             36.45 
     95 HAŁAWIN DANIEL          1  0  1  0  0  0  -  -   1             83.63 
     96 MARSZAŁEK EMIL          5  -  0  1  -  -  -  -   1            116.90 
     97 FURMANKIEWICZ JANUSZ    4  0  1  0  0  0  0  0   1            138.20 
 
                                     - 22 -
                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 7
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 GLIED ANDRZEJ           6  0   7    259.22  2113.58
       2 GLIED ANDRZEJ           6  0   7    258.37  2113.58
       3 GMYREK KAZIMIERZ        5  0   7    248.65  2230.87
       4 KREUTZMAN-BAKALARZ      3  1   7    248.34  2190.78
       5 MIZERNY MARIAN PIOTR    2  0   7    247.90  2204.15
       6 GLIED ANDRZEJ           6  0   7    246.68  2113.58
       7 KREUTZMAN-BAKALARZ      3  0   7    246.57  2190.78
       8 KINDER ARTUR DANIEL     2  0   7    245.54  2187.57
       9 WODARA ALFRED           3  1   7    245.33  2217.05
      10 MARCINISZYN EDWARD      1  0   7    245.12  2154.24
      11 WODARA ALFRED           3  0   7    244.83  2217.05
      12 GLIED ANDRZEJ           6  0   7    244.79  2113.58
      13 KREUTZMAN-BAKALARZ      3  0   7    244.47  2190.78
      14 WODARA ALFRED           3  1   7    243.96  2217.05
      15 CZAIŃSKI DARIUSZ        6  0   7    243.78  2118.93
      16 MIZERNY MARIAN PIOTR    2  0   7    242.90  2204.15
      17 BIENIASZEWSKI JAN       2  0   7    242.74  2239.78
      18 KWIATKOWSKI RYSZARD     1  1   7    242.62  2156.86
      19 KONARSKI A i G          1  1   7    242.06  2153.47
      20 ZYMIAK JOZEF            3  1   7    242.04  2261.48
      21 ŻURECKI JAN             6  1   7    240.79  2090.74
      22 KINDER ARTUR DANIEL     2  0   7    240.72  2187.57
      23 BIENIASZEWSKI JAN       2  0   7    239.71  2239.78
      24 MARCINISZYN EDWARD      1  1   7    238.74  2154.24
      25 CZAIŃSKI DARIUSZ        6  0   7    238.67  2118.93
      26 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   5  1   7    238.56  2248.56
      27 KONARSKI A i G          1  0   7    237.00  2153.47
      28 KREUTZMAN-BAKALARZ      3  0   7    236.87  2190.78
      29 WODARA ALFRED           3  1   7    236.65  2217.05
      30 ŻURECKI JAN             6  1   7    236.11  2090.74
      31 PROROK MARCIN           5  1   7    235.10  2233.38
      32 SADOWSKI FRANCISZEK     4  0   7    234.68  2174.14
      33 ŻURECKI JAN             6  0   7    234.30  2090.74
      34 KUSAJ HUBERT MARCIN     1  0   7    233.71  2144.53
      35 KONARSKI A i G          1  0   7    232.67  2153.47
      36 KUSAJ HUBERT MARCIN     1  0   7    231.51  2144.53
      37 MIZERNY MARIAN PIOTR    2  0   7    231.02  2204.15
      38 IDASIAK SŁAWOMIR        5  0   7    230.80  2208.25
      39 KULESA PIOTR            3  0   7    230.58  2217.67
      40 ŻURECKI JAN             6  0   7    230.56  2090.74
      41 SADOWSKI FRANCISZEK     4  0   7    229.62  2174.14
      42 KOZIŃSKI LESZEK         1  0   7    227.85  2135.47
      43 ROSIEK ZENON            2  1   7    227.17  2199.80
      44 MIZERNY MARIAN PIOTR    2  0   7    226.65  2204.15
      45 MARCINISZYN EDWARD      1  0   6    236.33  2017.51
      46 GRUSA WALDEMAR          1  0   6    235.51  2018.28
      47 KINDER ARTUR DANIEL     2  0   6    233.86  2046.20
      48 SADOWSKI FRANCISZEK     4  0   6    233.22  2034.32
      49 MIZERNY MARIAN PIOTR    2  1   6    232.65  2060.37
      50 ŻURECKI JAN             6  0   6    231.47  1963.27
      51 MARCINISZYN EDWARD      1  0   6    231.46  1976.29
      52 GLIED ANDRZEJ           6  1   6    230.23  1982.89
      53 MIZERNY MARIAN PIOTR    2  0   6    230.18  2060.37
      54 GRUSA WALDEMAR          1  0   6    229.11  2018.28
      55 KOZIŃSKI LESZEK         1  1   6    227.20  2000.78
      56 WODARA ALFRED           3  0   6    224.83  2071.48
      57 KONARSKI A i G          1  0   6    224.20  2016.89
      58 ZYMIAK JOZEF            3  0   6    223.22  2109.58
      59 GLIED ANDRZEJ           6  1   6    223.11  1982.89
      60 SADOWSKI FRANCISZEK     4  0   6    222.65  1993.84
 
                                 - 23 -
       KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW DO OKRĘGU PO LOCIE nr 7
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|Pł|KONK|PUNKTY-2| KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--+----+--------+--------+
       1 GLIED ANDRZEJ           6  0   7    225.73  2113.58
       2 GLIED ANDRZEJ           6  0   7    224.65  2113.58
       3 MIZERNY MARIAN PIOTR    2  0   7    201.27  2204.15
       4 GMYREK KAZIMIERZ        5  0   7    200.64  2230.87
       5 KINDER ARTUR DANIEL     2  0   7    193.81  2187.57
       6 GLIED ANDRZEJ           6  0   7    192.07  2113.58
       7 CZAIŃSKI DARIUSZ        6  0   7    190.43  2118.93
       8 ZYMIAK JOZEF            3  1   7    189.94  2261.48
       9 BIENIASZEWSKI JAN       2  0   7    188.12  2239.78
      10 MIZERNY MARIAN PIOTR    2  0   7    182.69  2204.15
      11 KREUTZMAN-BAKALARZ      3  0   7    182.15  2190.78
      12 KREUTZMAN-BAKALARZ      3  0   7    179.29  2190.78
      13 PROROK MARCIN           5  1   7    165.06  2233.38
      14 KONARSKI A i G          1  0   7    158.29  2153.47
      15 ŻURECKI JAN             6  0   7    156.52  2090.74
      16 MARCINISZYN EDWARD      1  0   6    211.32  1976.29
      17 KREUTZMAN-BAKALARZ      3  1   6    199.25  2007.18
      18 MARCINISZYN EDWARD      1  0   6    198.86  2017.51
      19 GRUSA WALDEMAR          1  0   6    193.89  2018.28
      20 MIZERNY MARIAN PIOTR    2  1   6    191.49  1945.31
      21 GLIED ANDRZEJ           6  0   6    190.05  1940.27
      22 SADOWSKI FRANCISZEK     4  0   6    189.55  2034.32
      23 MIZERNY MARIAN PIOTR    2  1   6    188.17  2060.37
      24 SADOWSKI FRANCISZEK     4  0   6    187.12  1993.84
      25 KINDER ARTUR DANIEL     2  0   6    186.21  2046.20
      26 ALASIEWICZ JAN ADAM     1  1   6    183.84  1964.89
      27 MIZERNY MARIAN PIOTR    2  0   6    183.76  2060.37
      28 WODARA ALFRED           3  1   6    180.90  2029.62
      29 ŻURECKI JAN             6  0   6    180.60  1963.27
      30 WOLNY KRZYSZTOF         4  0   6    180.26  1991.91
      31 ROSIEK ZENON            2  0   6    180.03  1941.62
      32 KOZIŃSKI LESZEK         1  1   6    176.50  2000.78
      33 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   5  1   6    176.22  1985.22
      34 MIZERNY MARIAN PIOTR    2  0   6    175.59  1945.31
      35 KOZIŃSKI LESZEK         1  0   6    175.19  1961.20
      36 ŻURECKI JAN             6  0   6    174.36  1734.11
      37 WODARA ALFRED           3  1   6    174.35  1841.37
      38 MARCINISZYN EDWARD      1  0   6    173.85  1787.13
      39 SYMIEC-SCHWERT          2  1   6    173.17  1947.16
      40 MARCINISZYN EDWARD      1  0   6    172.24  1839.88
      41 ŻURECKI JAN             6  0   6    171.59  1734.11
      42 GLIED ANDRZEJ           6  1   6    170.47  1982.89
      43 MARCINISZYN EDWARD      1  0   6    169.12  1839.88
      44 WODARA ALFRED           3  1   6    169.07  1841.37
      45 KREUTZMAN-BAKALARZ      3  0   6    166.99  2007.18
      46 RUSINEK KRZYSZTOF       6  0   6    164.96  1557.33
      47 CZAIŃSKI DARIUSZ        6  0   6    163.95  1757.35
      48 DZIAGACZ DAMIAN         2  0   6    163.72  1654.44
      49 BAR ANDRZEJ             4  0   6    163.66  1847.71
      50 CZAIŃSKI DARIUSZ        6  1   6    162.20  1757.35
      51 KREUTZMAN-BAKALARZ      3  0   6    161.20  1871.26
      52 MIZERNY MARIAN PIOTR    2  0   6    160.63  1830.12
      53 BIENIASZEWSKI JAN       2  0   6    160.26  2090.86
      54 CZAIŃSKI DARIUSZ        6  0   6    159.98  1987.43
      55 BIENIASZEWSKI JAN       2  0   6    159.70  1913.19
      56 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK  6  1   6    157.09  1796.14
      57 CZAIŃSKI DARIUSZ        6  0   6    156.94  1757.35
      58 RUSINEK KRZYSZTOF       6  0   6    156.67  1916.48
      59 RUSINEK KRZYSZTOF       6  0   6    156.37  1730.90
      60 ZYMIAK JOZEF            3  0   6    155.06  2109.58
 
        MISTRZOSTWO OPEN ODDZIAŁU WOŁCZYN       - 24 -
   +---+----------------------+--+--------------+--------------------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.| KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |
   |   |       HODOWCY        |  |L.07|Pop.|RAZ.| Lot 07 |Poprzed.|  RAZEM |
   +---+----------------------+--+----+----+----+--------+--------+--------+
      1 MARCINISZYN EDWARD      1   8   48   56    312.42  1776.14  2088.57
      2 KREUTZMAN-BAKALARZ      3   8   48   56    311.70  1774.94  2086.63
      3 MIZERNY MARIAN PIOTR    2   8   48   56    316.41  1770.00  2086.41
      4 WODARA ALFRED           3   8   48   56    313.98  1764.17  2078.14
      5 RUSINEK KRZYSZTOF       6   8   48   56    310.54  1758.69  2069.23
      6 ŻURECKI JAN             6   8   48   56    306.38  1759.04  2065.42
      7 CZAIŃSKI DARIUSZ        6   8   48   56    315.01  1748.28  2063.29
      8 ZYMIAK JOZEF            3   8   48   56    304.09  1752.88  2056.96
      9 GRUSA WALDEMAR          1   8   48   56    299.45  1755.68  2055.13
     10 KONARSKI A i G          1   8   48   56    307.00  1746.10  2053.10
     11 WOLNY KRZYSZTOF         4   8   48   56    298.25  1750.88  2049.13
     12 KINDER ARTUR DANIEL     2   8   48   56    307.29  1739.58  2046.87
     13 GLIED ANDRZEJ           6   8   48   56    309.90  1726.08  2035.98
     14 BIENIASZEWSKI JAN       2   8   48   56    297.97  1708.65  2006.61
     15 KOZIŃSKI LESZEK         1   8   48   56    294.38  1705.01  1999.39
     16 GMYREK KAZIMIERZ        5   8   48   56    289.79  1706.40  1996.19
     17 ALASIEWICZ JAN ADAM     1   8   48   56    310.39  1685.80  1996.19
     18 BAR ANDRZEJ             4   8   48   56    303.92  1691.69  1995.60
     19 NOWAK KRYSTIAN          2   8   47   55    311.73  1680.96  1992.68
     20 SADOWSKI FRANCISZEK     4   8   48   56    282.53  1686.23  1968.76
     21 KULESA PIOTR            3   8   48   56    286.18  1680.50  1966.68
     22 KWIATKOWSKI RYSZARD     1   8   48   56    291.53  1670.10  1961.63
     23 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK     2   8   48   56    285.21  1662.35  1947.56
     24 ROSIEK ZENON            2   8   48   56    308.00  1638.20  1946.20
     25 KUSAJ HUBERT MARCIN     1   8   48   56    283.18  1655.91  1939.09
     26 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK  6   8   47   55    296.94  1622.70  1919.64
     27 MIERZWIAK EUGENIUSZ     5   8   48   56    276.27  1616.36  1892.64
     28 RADWAŃSKI MAREK         1   4   48   52    145.30  1731.61  1876.90
     29 ŻYGADŁO JAN             1   8   48   56    276.68  1599.90  1876.58
     30 IDASIAK SŁAWOMIR        5   7   48   55    246.16  1616.11  1862.27
     31 PASTERNAK ZBIGNIEW      1   8   47   55    282.98  1574.52  1857.50
     32 PIŁYP GRZEGORZ          1   5   47   52    178.30  1644.06  1822.36
     33 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   5   6   48   54    202.81  1605.41  1808.23
     34 RYGIEL FRANCISZEK       4   7   46   53    239.32  1541.28  1780.60
     35 ŁACINA LESZEK           4   8   45   53    283.42  1477.72  1761.14
     36 PRUSAK BOGUSLAW         1   8   45   53    291.26  1465.40  1756.65
     37 KANIOWICZ JOACHIM       5   8   45   53    283.33  1472.82  1756.14
     38 LIPA LESZEK             3   6   46   52    215.93  1524.09  1740.03
     39 SYMIEC-SCHWERT          2   8   42   50    315.29  1411.01  1726.31
     40 OSADA ARTUR             5   5   46   51    165.17  1547.39  1712.56
     41 PASTERNAK TADEUSZ       1   5   45   50    181.89  1485.24  1667.13
     42 SZCZĘSNY ANDRZEJ        5   6   46   52    190.99  1461.15  1652.14
     43 DZIAGACZ DAMIAN         2   8   42   50    300.58  1332.77  1633.34
     44 ZGID IRENEUSZ           2   5   45   50    166.26  1427.65  1593.91
     45 BAR ZBIGNIEW            4   6   44   50    205.89  1357.31  1563.21
     46 CHILEJ KRZYSZTOF        2   8   40   48    309.89  1210.74  1520.62
     47 TOMCZYK ZDZISŁAW        6   3   44   47    105.07  1405.02  1510.09
     48 ABRAM WIESŁAW           1   8   40   48    300.60  1197.71  1498.31
     49 CIESLAK ANDRZEJ-DENIS   6   2   40   42     69.84  1406.08  1475.93
     50 PROROK MARCIN           5   5   42   47    163.73  1311.72  1475.46
     51 BENK JOACHIM            1   2   43   45     62.83  1400.28  1463.12
     52 SMYREK ALOJZY           3   4   41   45    134.73  1328.05  1462.78
     53 KSIĘŻYK MATEUSZ         6   3   41   44    111.00  1342.25  1453.25
     54 KUBOT P.A.P             1   8   32   40    316.20  1065.06  1381.26
     55 PLEWNIA DOMINIK         3   6   32   38    218.56  1130.88  1349.44
     56 JOZWIN ANDRZEJ          5   3   39   42    103.12  1233.83  1336.95
     57 BOROWIEC J+D+K          3   3   39   42     97.95  1230.93  1328.88
     58 BRZĘK ROMUALD           6   2   40   42     70.68  1229.91  1300.59
     59 WOJTALA.D-SOBOTA.P      2   5   38   43    172.80  1098.00  1270.80
     60 KAMIŃSKI WALDEMAR       2   8   32   40    271.90   913.19  1185.09
 
         MISTRZOSTWO OPEN ODDZIAŁU WOŁCZYN       - 25 -
   +---+----------------------+--+--------------+--------------------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.| KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |
   |   |       HODOWCY        |  |L.07|Pop.|RAZ.| Lot 07 |Poprzed.|  RAZEM |
   +---+----------------------+--+----+----+----+--------+--------+--------+
     61 ZIENKIEWICZ M-M         1   1   37   38     31.70  1140.44  1172.14
     62 GARBOWSKI TOMASZ        4   3   29   32     94.47  1074.43  1168.90
     63 BAR ANDRZEJ             1   5   30   35    169.25   989.84  1159.09
     64 BŁASZCZYKIEWICZ JAN     1   3   33   36    107.82  1030.76  1138.58
     65 WODARA FRANCISZEK       3   3   34   37    101.67  1028.70  1130.36
     66 KACZOR TADEUSZ          4   4   33   37    136.52   980.43  1116.95
     67 BIRKHOF NORBERT         3   3   31   34    102.97  1003.88  1106.86
     68 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF   4       29   29            1011.70  1011.70
     69 TOWSTOLAK EUGENIUSZ     4   2   33   35     68.06   933.31  1001.37
     70 JANKI RAFAŁ             5   5   22   27    165.18   768.62   933.80
     71 BAR JÓZEF               4   1   28   29     33.87   891.82   925.69
     72 ZARZYCKI MARIAN         6       27   27             883.21   883.21
     73 FERENC ZBIGNIEW         2   1   27   28     33.46   843.35   876.81
     74 GARBOWSKI JERZY         1       29   29             817.81   817.81
     75 KACZOR GRZEGORZ         2   3   26   29    106.24   698.32   804.56
     76 KŁAK MARCIN             1   1   30   31     37.75   761.22   798.97
     77 KRAWIEC JACEK           4   2   27   29     68.11   728.13   796.24
     78 GERLIC TOMASZ           3   2   26   28     67.69   686.58   754.27
     79 OSSIG DARIUSZ           4   1   24   25     31.94   594.63   626.57
     80 KOZIAK MATEUSZ          6       20   20             611.99   611.99
     81 SMYREK MARVIN           3       22   22             580.17   580.17
     82 KUBAS ALFRED            3       16   16             466.19   466.19
     83 OŻGA JAN                5   1   16   17     33.90   397.34   431.24
     84 URBAŃSKI BOGDAN         5   2   13   15     66.10   305.22   371.32
     85 FURMANKIEWICZ JANUSZ    4   1   17   18     31.96   338.41   370.37
     86 BĄK EUGENIUSZ           3       17   17             366.74   366.74
     87 PILARSKI JOZEF          5   2   10   12     66.27   284.74   351.01
     88 SWILAK MIECZYSŁAW       3        7    7             261.17   261.17
     89 BEDNAREK JAN            5        9    9             235.21   235.21
     90 PACZYNSKI LUKASZ        5   1    7    8     32.37   137.51   169.88
     91 ADAMCZYK EUGENIUSZ      5        6    6             166.07   166.07
     92 HAŁAWIN DANIEL          1        8    8             154.02   154.02
     93 TYMRAKIEWICZ MIECZYSŁA  4        6    6             133.91   133.91
     94 MUSIAL HENRYK           5        4    4             132.37   132.37
     95 SOBANIA PAWEŁ           5        3    3              94.26    94.26
     96 OSADA MAREK             5        4    4              85.77    85.77
     97 PUDEŁKO ROMAN           4        4    4              74.01    74.01
     98 MARSZAŁEK EMIL          5        2    2              61.03    61.03
     99 GUZIAL EDWARD           1        1    1              14.29    14.29
    100 MYŚKÓW PIOTR            5        1    1              12.26    12.26
 
        MISTRZOSTWO ODDZIAŁU WOŁCZYN GOŁĘBI ROCZNYCH     - 26 -
   +---+----------------------+--+--------------+--------------------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.| KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |
   |   |       HODOWCY        |  |L.07|Pop.|RAZ.| Lot 07 |Poprzed.|  RAZEM |
   +---+----------------------+--+----+----+----+--------+--------+--------+
      1 WODARA ALFRED           3   3   18   21    118.47   662.53   780.99
      2 MIZERNY MARIAN PIOTR    2   3   18   21    119.27   658.97   778.24
      3 MARCINISZYN EDWARD      1   3   18   21    116.44   659.31   775.75
      4 KREUTZMAN-BAKALARZ      3   3   18   21    116.56   658.43   775.00
      5 GRUSA WALDEMAR          1   3   18   21    111.50   654.89   766.39
      6 KONARSKI A i G          1   3   18   21    116.18   647.02   763.20
      7 KULESA PIOTR            3   3   16   19    112.58   604.51   717.10
      8 PIŁYP GRZEGORZ          1   3   17   20    109.60   588.85   698.45
      9 ZYMIAK JOZEF            3   3   17   20    111.32   585.82   697.14
     10 RADWAŃSKI MAREK         1   1   18   19     31.10   664.05   695.15
     11 CZAIŃSKI DARIUSZ        6   3   17   20    113.81   576.23   690.05
     12 IDASIAK SŁAWOMIR        5   2   18   20     69.37   615.24   684.61
     13 KOZIŃSKI LESZEK         1   3   17   20    103.53   577.18   680.71
     14 ALASIEWICZ JAN ADAM     1   3   17   20    106.93   567.63   674.56
     15 KUSAJ HUBERT MARCIN     1   2   18   20     65.07   603.78   668.85
     16 BAR ANDRZEJ             4   3   17   20    100.14   550.96   651.10
     17 NOWAK KRYSTIAN          2   3   16   19    116.24   533.16   649.40
     18 PASTERNAK TADEUSZ       1   1   18   19     31.95   608.03   639.98
     19 WOLNY KRZYSZTOF         4   3   16   19    102.28   531.32   633.60
     20 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   5   2   17   19     71.09   552.84   623.93
     21 GMYREK KAZIMIERZ        5   3   15   18    110.34   502.73   613.06
     22 PRUSAK BOGUSLAW         1   3   16   19    103.80   493.51   597.30
     23 RUSINEK KRZYSZTOF       6   3   15   18    110.25   479.97   590.22
     24 DZIAGACZ DAMIAN         2   3   15   18    116.62   470.79   587.41
     25 SYMIEC-SCHWERT          2   3   15   18    118.58   467.24   585.82
     26 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK     2   3   15   18    108.98   465.31   574.29
     27 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK  6   3   15   18    110.37   461.77   572.14
     28 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF   4       15   15             554.44   554.44
     29 CHILEJ KRZYSZTOF        2   2   15   17     73.64   457.66   531.30
     30 KSIĘŻYK MATEUSZ         6   2   13   15     73.18   453.49   526.68
     31 KUBOT P.A.P             1   3   12   15    119.21   400.67   519.88
     32 PLEWNIA DOMINIK         3   3   12   15    113.73   400.80   514.53
     33 ABRAM WIESŁAW           1   3   14   17    105.97   408.13   514.10
     34 LIPA LESZEK             3   3   14   17    110.39   399.77   510.16
     35 BIRKHOF NORBERT         3   1   14   15     32.32   471.21   503.53
     36 ŻURECKI JAN             6   1   15   16     39.30   457.33   496.64
     37 KWIATKOWSKI RYSZARD     1   2   14   16     74.42   421.75   496.17
     38 ZIENKIEWICZ M-M         1   1   15   16     31.70   460.59   492.29
     39 SADOWSKI FRANCISZEK     4   1   15   16     33.53   456.98   490.51
     40 TOMCZYK ZDZISŁAW        6   1   15   16     36.01   453.78   489.79
     41 RYGIEL FRANCISZEK       4       15   15             457.85   457.85
     42 BAR ANDRZEJ             1   2   11   13     71.44   373.06   444.50
     43 KOZIAK MATEUSZ          6       14   14             436.09   436.09
     44 CIESLAK ANDRZEJ-DENIS   6   1   11   12     35.30   399.87   435.17
     45 BRZĘK ROMUALD           6   1   14   15     34.39   399.65   434.05
     46 PASTERNAK ZBIGNIEW      1   3   12   15    101.82   310.20   412.02
     47 WODARA FRANCISZEK       3   1   12   13     35.72   355.74   391.46
     48 BŁASZCZYKIEWICZ JAN     1   1   11   12     35.27   353.19   388.46
     49 GLIED ANDRZEJ           6   2   11   13     68.54   316.61   385.15
     50 KACZOR TADEUSZ          4   1   12   13     33.59   342.83   376.42
     51 BAR ZBIGNIEW            4   2   11   13     69.76   284.72   354.48
     52 ZARZYCKI MARIAN         6       10   10             353.53   353.53
     53 SMYREK ALOJZY           3   1   10   11     33.27   271.95   305.22
     54 TOWSTOLAK EUGENIUSZ     4   1   10   11     33.01   253.70   286.71
     55 ŁACINA LESZEK           4   2    9   11     67.70   216.73   284.43
     56 ZGID IRENEUSZ           2       11   11             283.94   283.94
     57 BOROWIEC J+D+K          3   1    9   10     32.40   241.04   273.45
     58 KUBAS ALFRED            3        9    9             273.41   273.41
     59 BENK JOACHIM            1       10   10             264.99   264.99
     60 SZCZĘSNY ANDRZEJ        5   1    7    8     32.28   228.26   260.54
 
         MISTRZOSTWO ODDZIAŁU WOŁCZYN GOŁĘBI ROCZNYCH     - 27 -
   +---+----------------------+--+--------------+--------------------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.| KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |
   |   |       HODOWCY        |  |L.07|Pop.|RAZ.| Lot 07 |Poprzed.|  RAZEM |
   +---+----------------------+--+----+----+----+--------+--------+--------+
     61 SMYREK MARVIN           3        9    9             253.11   253.11
     62 BAR JÓZEF               4        9    9             232.33   232.33
     63 OSSIG DARIUSZ           4   1    7    8     31.94   181.15   213.09
     64 KINDER ARTUR DANIEL     2        8    8             209.54   209.54
     65 JOZWIN ANDRZEJ          5        8    8             208.88   208.88
     66 KACZOR GRZEGORZ         2   1    7    8     35.44   158.79   194.23
     67 KRAWIEC JACEK           4        8    8             189.35   189.35
     68 KAMIŃSKI WALDEMAR       2   2    5    7     71.94   110.29   182.23
     69 KANIOWICZ JOACHIM       5        7    7             178.74   178.74
     70 ŻYGADŁO JAN             1        7    7             171.62   171.62
     71 KŁAK MARCIN             1        7    7             171.49   171.49
     72 ROSIEK ZENON            2   1    6    7     38.80   129.77   168.57
     73 BĄK EUGENIUSZ           3        7    7             154.55   154.55
     74 SWILAK MIECZYSŁAW       3        4    4             153.09   153.09
     75 PACZYNSKI LUKASZ        5   1    5    6     32.37   113.44   145.81
     76 FURMANKIEWICZ JANUSZ    4        7    7             137.93   137.93
     77 PROROK MARCIN           5        6    6             132.82   132.82
     78 GERLIC TOMASZ           3        6    6             131.89   131.89
     79 BIENIASZEWSKI JAN       2        6    6             128.78   128.78
     80 JANKI RAFAŁ             5   1    3    4     33.14    82.22   115.36
     81 PILARSKI JOZEF          5        4    4             111.35   111.35
     82 WOJTALA.D-SOBOTA.P      2        4    4              98.25    98.25
     83 HAŁAWIN DANIEL          1        4    4              84.86    84.86
     84 GARBOWSKI JERZY         1        3    3              57.24    57.24
     85 OSADA ARTUR             5        3    3              56.98    56.98
     86 GARBOWSKI TOMASZ        4        2    2              49.13    49.13
     87 OŻGA JAN                5        3    3              46.10    46.10
     88 MUSIAL HENRYK           5        2    2              45.74    45.74
     89 URBAŃSKI BOGDAN         5        2    2              38.72    38.72
     90 TYMRAKIEWICZ MIECZYSŁA  4        2    2              37.40    37.40
     91 MARSZAŁEK EMIL          5        1    1              31.85    31.85
     92 ADAMCZYK EUGENIUSZ      5        1    1              26.82    26.82
     93 PUDEŁKO ROMAN           4        2    2              26.70    26.70
     94 FERENC ZBIGNIEW         2        1    1              22.97    22.97

Related posts

Leave a Comment