Bad Bentheim 1 – 02.07.2023 – S. Borkowice – PZHGP Wołczyn – oddział 0267
Menu strony
Loty 2023 Wyniki lotów

Bad Bentheim 1 – 02.07.2023 – S. Borkowice

                                     - 1 -




        LISTA KONKURSOWA 10/2023


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                         Oddziału WOŁCZYN Sekcji nr 03

                 z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości

             BAD BENTHEIM 1

       ------------------------------------------------------------------

       Data odbytego lotu                               - 02.07.2023 rok
       Odległość do punktu centralnego Sekcji           - 783860 [m]
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 8:15:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE
       Punkty stałe za konkurs                          -  80.00
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 10 
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 117
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 39
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 1-15:19:05
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1833.79 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 1-15:47:47
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1728.49 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.26m.2s.




         SEKRETARZ                                           PREZES
 
                                            - 2 -
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T.PRZYL.| PRĘDK.|COEFIC|PUNKTY |PUNKTY2|ODLEGŁ.|
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
    1 KREUTZMAN-BAKALARZ      12- 4- 4 I 0 15:19:05 1833.79   8.55   80.00   80.00  777680
    2 WODARA ALFRED           27-14- 5 - 0 15:23:09 1824.94  17.09   79.76   79.76  781350
    3 WODARA ALFRED           < 2>   6 C 1 15:23:16 1824.45  25.64   79.53   79.53        
    4 ZYMIAK JOZEF            12- 5- 5 S 1 15:26:38 1824.35  34.19   79.29   79.29  787450
    5 ZYMIAK JOZEF            < 2>  13 C 0 15:29:17 1813.22  42.74   79.05   79.05        
    6 WODARA ALFRED           < 3>   7 S 1 15:26:44 1809.80  51.28   78.82   78.82        
    7 WODARA ALFRED           < 4>  10 - 0 15:26:51 1809.31  59.83   78.58   78.58        
    8 BOROWIEC J+D+K          12- 3- 3 I 0 15:32:09 1804.67  68.38   78.34   78.34  788910
    9 BIRKHOF NORBERT         12- 2- 2 I 0 15:28:05 1803.60  76.92   78.11   78.11  781110
   10 WODARA ALFRED           < 5>  12 C 0 15:28:30 1802.42  85.47   77.87   77.87        
   11 KREUTZMAN-BAKALARZ      < 2>  16 I 0 15:27:12 1799.35  94.02   77.63   77.63        
   12 WODARA ALFRED           < 6>  15 - 1 15:29:25 1798.62 102.56   77.39   77.39        
   13 ZYMIAK JOZEF            < 3>  14 M 1 15:34:57 1789.86 111.11   77.16   77.16        
   14 ZYMIAK JOZEF            < 4>  23 C 0 15:36:35 1783.24 119.66   76.92   76.92        
   15 WODARA ALFRED           < 7>  18 - 1 15:33:47 1780.72 128.21   76.68   76.68        
   16 KREUTZMAN-BAKALARZ      < 3>  38 I 0 15:32:21 1778.16 136.75   76.45   76.45        
   17 SMYREK ALOJZY            8- 7- 5 S 1 15:35:43 1775.81 145.30   76.21   76.21  782630
   18 WODARA ALFRED           < 8>  19 C 1 15:36:14 1770.83 153.85   75.97   75.97        
   19 WODARA ALFRED           < 9>  26 - 0 15:36:31 1769.70 162.39   75.74   75.74        
   20 SMYREK ALOJZY           < 2>  21 C 1 15:38:29 1764.73 170.94   75.50   75.50        
   21 SMYREK ALOJZY           < 3>  28 C 0 15:39:12 1761.89 179.49   75.26   75.26        
   22 KULESA PIOTR            15- 3- 3 M 0 15:38:39 1761.39 188.03   75.03   75.03  781440
   23 ZYMIAK JOZEF            < 5>---- C 0 15:42:30 1759.67 196.58   74.79   74.79        
   24 KULESA PIOTR            < 2>  35 M 1 15:40:31 1754.01 205.13   74.55   74.55        
-------------- KONIEC  KONKURSU - NA BAZIE 1:5 ---------------------
   25 BIRKHOF NORBERT         < 2>---- I 0 15:40:41 1752.61          74.32   74.32        
   26 WODARA ALFRED           <10>  27 - 1 15:41:35 1749.62          74.08   74.08        
   27 WODARA ALFRED           <11>  30 M 1 15:42:10 1747.34          73.84   73.84        
   28 SMYREK ALOJZY           < 4>  29 C 1 15:43:19 1745.71          73.61   73.61        
   29 SMYREK ALOJZY           < 5>  32 C 1 15:43:23 1745.45          73.37   73.37        
   30 WODARA ALFRED           <12>  33 C 0 15:43:21 1742.72          73.13   73.13        
   31 GERLIC TOMASZ            7- 1- 1 I 0 15:47:36 1739.24          72.89   72.89  787180
   32 SMYREK ALOJZY           < 6>  39 C 1 15:45:38 1736.73          72.66   72.66        
   33 WODARA ALFRED           <13>  36 S 1 15:45:08 1735.82          72.42   72.42        
   34 BOROWIEC J+D+K          < 2>  37 M 1 15:49:56 1734.12          72.18   72.18        
   35 KULESA PIOTR            < 3>---- M 0 15:46:00 1732.68          71.95   71.95        
   36 WODARA ALFRED           <14>---- S 0 15:46:07 1732.04          71.71   71.71        
   37 BOROWIEC J+D+K          < 3>---- I 0 15:50:55 1730.38          71.47   71.47        
   38 KREUTZMAN-BAKALARZ      < 4>---- I 0 15:44:53 1728.63          71.24   71.24        
   39 SMYREK ALOJZY           < 7>---- S 1 15:47:47 1728.49          71.00   71.00        
--------------K O N I E C    K O N K U R S U--------------------
   40 BIRKHOF NORBERT         < 3>---- I 0 15:47:19 1726.91                               
   41 WODARA ALFRED           <15>---- M 0 15:47:55 1725.15                               
   42 WODARA ALFRED           <16>---- - 0 15:48:03 1724.64                               
   43 BIRKHOF NORBERT         < 4>---- I 0 15:49:09 1719.94                               
   44 ZYMIAK JOZEF            < 6>---- S 1 15:53:48 1716.33                               
   45 ZYMIAK JOZEF            < 7>---- M 1 15:54:03 1715.39                               
   46 WODARA ALFRED           <17>---- S 0 15:51:11 1712.80                               
   47 ZYMIAK JOZEF            < 8>---- S 1 15:56:00 1708.13                               
   48 BIRKHOF NORBERT         < 5>---- I 0 15:52:20 1707.97                               
   49 KREUTZMAN-BAKALARZ      < 5>---- I 0 15:51:02 1705.31                               
   50 GERLIC TOMASZ           < 2>---- I 1 15:58:01 1700.11                               
   51 BIRKHOF NORBERT         < 6>---- I 0 15:54:37 1699.48                               
   52 BIRKHOF NORBERT         < 7>---- I 0 15:55:42 1695.49                               
   53 ZYMIAK JOZEF            < 9>---- C 0 15:59:29 1695.32                               
   54 SMYREK ALOJZY           < 8>---- S 1 15:57:33 1691.99                               
   55 KULESA PIOTR            < 4>---- M 0 15:57:38 1689.11                               
   56 KULESA PIOTR            < 5>---- M 1 15:59:35 1682.02                               
   57 BOROWIEC J+D+K          < 4>---- I 1 16:06:13 1674.20                               
   58 WODARA ALFRED           <18>---- - 1 16:02:25 1671.64                               
   59 WODARA ALFRED           <19>---- - 0 16:03:34 1667.53                               
   60 WODARA ALFRED           <20>---- S 0 16:03:47 1666.76                               
 
        MISTRZOSTWO SEKCJI BORKOWICE            - 3 -
   +---+----------------------+--------------+--------------------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |
   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+
   |   |                      |L.10|Pop.|RAZ.| Lot 10 |Poprzed.|  RAZEM |
   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+
      1 WODARA ALFRED            5   66   71    386.03  2604.57  2990.60 
      2 ZYMIAK JOZEF             5   66   71    387.21  2499.30  2886.51 
      3 KREUTZMAN-BAKALARZ       4   64   68    305.32  2475.24  2780.56 
      4 KULESA PIOTR             3   65   68    221.53  2358.43  2579.96 
      5 BOROWIEC J+D+K           3   60   63    221.99  2136.72  2358.71 
      6 BIRKHOF NORBERT          2   53   55    152.43  1958.24  2110.67 
      7 SMYREK ALOJZY            5   45   50    373.95  1722.74  2096.69 
      8 LIPA LESZEK                  52   52            1710.34  1710.34 
      9 WODARA FRANCISZEK            37   37            1031.35  1031.35 
     10 GERLIC TOMASZ            1   27   28     72.89   731.24   804.13 
     11 KULESA FRANCISZEK            19   19             483.27   483.27 
     12 BĄK EUGENIUSZ                 7    7             189.37   189.37 
     13 PLEWNIA DOMINIK               8    8             141.30   141.30 
     14 SWILAK MIECZYSŁAW             4    4             138.96   138.96 
 
        MISTRZOSTWO OPEN SEKCJI BORKOWICE     - 4 -
   +---+----------------------+--------------+--------------------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |
   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+
   |   |                      |L.10|Pop.|RAZ.| Lot 10 |Poprzed.|  RAZEM |
   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+
      1 WODARA ALFRED            5   66   71    394.56  2629.70  3024.26 
      2 KREUTZMAN-BAKALARZ       4   66   70    305.32  2595.15  2900.47 
      3 ZYMIAK JOZEF             5   66   71    387.21  2499.30  2886.51 
      4 KULESA PIOTR             3   66   69    221.53  2438.07  2659.60 
      5 BOROWIEC J+D+K           3   62   65    221.99  2246.15  2468.14 
      6 BIRKHOF NORBERT          2   53   55    152.43  1958.24  2110.67 
      7 SMYREK ALOJZY            5   45   50    373.95  1725.93  2099.88 
      8 LIPA LESZEK                  53   53            1768.06  1768.06 
      9 WODARA FRANCISZEK            37   37            1036.57  1036.57 
     10 GERLIC TOMASZ            1   27   28     72.89   731.24   804.13 
     11 KULESA FRANCISZEK            19   19             483.27   483.27 
     12 BĄK EUGENIUSZ                 7    7             189.37   189.37 
     13 PLEWNIA DOMINIK               8    8             141.30   141.30 
     14 SWILAK MIECZYSŁAW             4    4             138.96   138.96 

Related posts

Leave a Comment