Menu strony
Loty 2022 Wyniki lotów

GUBIN 2 – 17.09.2022

                                     - 1 -

        LISTA KONKURSOWA 05/2022

                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                               Oddziału WOŁCZYN

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

                 GUBIN 2

       ---------------------------------------------------------------------
                       LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI

       Data odbytego lotu                               - 17.09.2022 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 253940 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 14°46'04.0"-51°57'34.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:55:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - POCHMURNO          
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - POCHMURNO          
       Punkty stałe za konkurs                          - 40.00
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 70
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 1907
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 636
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 382
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 477
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 11:02:46
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1396.20 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 13:51:18
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 712.71 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 2h.54m.25s.
       Czas przetwarzania lotu : 2022-09-19 / 08:15:20

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |WOŁCZYN        | 14|  464|  152| 32.8|
                    |BOGACICA       | 11|  343|  114| 33.2|
                    |BORKOWICE      | 10|  291|   92| 31.6|
                    |BRZEZINKI      | 14|  243|   61| 25.1|
                    |BYCZYNA        | 11|  288|  100| 34.7|
                    |ZAWIŚĆ         | 10|  278|  117| 42.1|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 70| 1907|  636| 33.3|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           ABRAM WIESŁAW            sek  1   -  8 konk.   306.87 pkt.
           CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK   sek  6   -  8 konk.   301.64 pkt.
           BRZĘK ROMUALD            sek  6   -  8 konk.   298.12 pkt.
           WODARA FRANCISZEK        sek  3   -  8 konk.   295.31 pkt.
           JANKI RAFAŁ              sek  5   -  8 konk.   295.13 pkt.

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           ABRAM WIESŁAW            sek  1   -  7 konk.   242.78 pkt.
           BRZĘK ROMUALD            sek  6   -  8 konk.   238.30 pkt.
           CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK   sek  6   -  5 konk.   169.20 pkt.
           FERENC EUGENIUSZ         sek  2   -  5 konk.   165.42 pkt.
           KREUTZMAN-BAKALARZ       sek  3   -  5 konk.   164.29 pkt.


         SEKRETARZ                                           PREZES
 
   17.09.2022.-GUBIN 2                  - 2 -
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
   1 SMYREK ALOJZY          3  9- 4- 4 M 11:02:46  1396.20   0.52 40.00 40.00 40.00 262160
   2 PROROK MARCIN          5 21- 5- 4 M 11:04:31  1386.00   1.05 39.98 39.99 39.96 262670
   3 FERENC EUGENIUSZ       2 35-16- 8 O 11:04:39  1366.78   1.57 39.96 39.97 39.92 259210
   4 WODARA FRANCISZEK      3 42-16- 8 M 11:05:53  1362.30   2.10 39.94 39.96 39.87 260040
   5 WODARA ALFRED          3 38-13- 6 - 11:06:45  1360.78   2.62 39.92 39.94 39.83 260930
   6 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 54-25- 8 - 10:55:43  1357.65   3.15 39.90 39.93 39.79 245350
   7 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 < 2>  15 M 10:55:45  1357.40   3.67 39.87 39.91 39.75 245350
   8 GRUSA WALDEMAR         1 81-27- 6 M 11:01:22  1352.28   4.20 39.85 39.90 39.71 252020
   9 RADWAŃSKI MAREK        1 10- 7- 6 - 11:01:45  1342.28   4.72 39.83 39.89 39.66 250670
  10 RADWAŃSKI MAREK        1 < 2>  26 M 11:01:46  1342.16   5.24 39.81 39.87 39.62 250670
  11 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 29- 9- 8 M 11:00:33  1341.96   5.77 39.79 39.86 39.58 249000
  12 GRUSA WALDEMAR         1 < 2>  18 - 11:02:51  1341.60   6.29 39.77 39.84 39.54 252020
  13 ABRAM WIESŁAW          1 38-23- 8 O 11:03:51  1338.58   6.82 39.75 39.83 39.50 252790
  14 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 84-28- 3 - 11:08:25  1338.25   7.34 39.73 39.82 39.45 258840
  15 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 < 3>  21 - 10:58:33  1336.69   7.87 39.71 39.80 39.41 245350
  16 KULESA PIOTR           3 34-10- 3 - 11:10:17  1336.62   8.39 39.69 39.79 39.37 261020
  17 KULESA PIOTR           3 < 2>  22 - 11:10:20  1336.28   8.91 39.66 39.77 39.33 261020
  18 GRUSA WALDEMAR         1 < 3>  45 - 11:04:20  1331.09   9.44 39.64 39.76 39.29 252020
  19 NOWAK KRYSTIAN         2 34-11- 8 O 11:09:50  1329.80   9.96 39.62 39.74 39.24 259090
  20 BIENIASZEWSKI JAN      2 24- 4- 2 O 11:14:08  1324.69  10.49 39.60 39.73 39.20 263790
  21 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 < 4>  33 - 11:00:29  1322.76  11.01 39.58 39.72 39.16 245350
  22 KULESA PIOTR           3 < 3>  86 - 11:12:27  1321.95  11.54 39.56 39.70 39.12 261020
  23 BAR ZBIGNIEW           4 15- 3- 3 M 11:06:12  1321.03  12.06 39.54 39.69 39.08 252580
  24 SZWĘK TOMASZ           3 41-12- 4 S 11:13:25  1316.27  12.59 39.52 39.67 39.03 261170
  25 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 75-22- 6 - 11:10:37  1314.36  13.11 39.50 39.66 38.99 257110
  26 RADWAŃSKI MAREK        1 < 3> 142 M 11:05:59  1312.52  13.63 39.48 39.65 38.95 250670
  27 MARCINISZYN EDWARD     1 73-19- 6 S 11:06:49  1310.89  14.16 39.45 39.63 38.91 251450
  28 SYMIEC BERNARD         2 20- 5- 5 O 11:12:42  1310.82  14.68 39.43 39.62 38.87 259150
  29 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 49-16- 6 - 11:11:09  1310.43  15.21 39.41 39.60 38.82 257040
  30 PRUSAK BOGUSLAW        1 38-10- 6 O 11:06:27  1309.90  15.73 39.39 39.59 38.78 250780
  31 PRUSAK BOGUSLAW        1 < 2>  32 O 11:06:29  1309.67  16.26 39.37 39.57 38.74 250780
  32 PRUSAK BOGUSLAW        1 < 3> 115 - 11:06:55  1306.71  16.78 39.35 39.56 38.70 250780
  33 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 < 5>  34 - 11:02:55  1305.63  17.30 39.33 39.55 38.66 245350
  34 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 < 6>  71 O 11:02:56  1305.52  17.83 39.31 39.53 38.61 245350
  35 BRZĘK ROMUALD          6 32-13- 8 M 11:02:06  1305.08  18.35 39.29 39.52 38.57 244180
  36 ABRAM WIESŁAW          1 < 2>  38 O 11:09:08  1302.15  18.88 39.27 39.50 38.53 252790
  37 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK    2 26-11- 8 - 11:11:08  1301.92  19.40 39.24 39.49 38.49 255350
  38 ABRAM WIESŁAW          1 < 3>  41 O 11:09:15  1301.36  19.93 39.22 39.48 38.45 252790
  39 MARCINISZYN EDWARD     1 < 2> 118 - 11:08:17  1300.94  20.45 39.20 39.46 38.40 251450
  40 NOWAK KRYSTIAN         2 < 2>  89 O 11:14:14  1300.44  20.98 39.18 39.45 38.36 259090
  41 ABRAM WIESŁAW          1 < 4>  73 M 11:09:33  1299.36  21.50 39.16 39.43 38.32 252790
  42 WODARA FRANCISZEK      3 < 2>  62 - 11:15:57  1294.05  22.02 39.14 39.42 38.28 260040
  43 WODARA ALFRED          3 < 2>  75 S 11:16:41  1293.76  22.55 39.12 39.40 38.24 260930
  44 JANKI RAFAŁ            5 31-15- 8 M 11:15:22  1290.18  23.07 39.10 39.39 38.19 258510
  45 GRUSA WALDEMAR         1 < 4> 111 - 11:10:23  1289.87  23.60 39.08 39.38 38.15 252020
  46 SADOWSKI FRANCISZEK    4 20- 5- 5 O 11:11:53  1288.83  24.12 39.06 39.36 38.11 253750
  47 KONARSKI A i G         1 54-18- 4 - 11:11:34  1279.21  24.65 39.03 39.35 38.07 251450
  48 IDASIAK SŁAWOMIR       5 47-13- 4 - 11:20:50  1254.85  25.17 39.01 39.33 38.03 258290
  49 IDASIAK SŁAWOMIR       5 < 2>  88 M 11:21:18  1252.01  25.69 38.99 39.32 37.98 258290
  50 KONARSKI A i G         1 < 2>  67 - 11:16:30  1247.89  26.22 38.97 39.31 37.94 251450
  51 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA 5 33-17- 8 - 11:24:15  1243.63  26.74 38.95 39.29 37.90 260230
  52 FERENC EUGENIUSZ       2 < 2>  90 - 11:23:27  1243.51  27.27 38.93 39.28 37.86 259210
  53 SYMIEC BERNARD         2 < 2>  74 M 11:23:37  1242.23  27.79 38.91 39.26 37.82 259150
  54 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 < 2>  55 - 11:23:31  1241.34  28.32 38.89 39.25 37.77 258840
  55 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 < 3>  56 - 11:23:34  1241.04  28.84 38.87 39.23 37.73 258840
  56 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 < 4>  57 - 11:23:49  1239.56  29.37 38.85 39.22 37.69 258840
  57 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 < 5>  98 M 11:24:05  1237.98  29.89 38.82 39.21 37.65 258840
  58 KSIEZYK MAT. + SABRINA 6 24-10- 8 - 11:20:08  1237.93  30.41 38.80 39.19 37.61 253940
  59 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF  4 20- 2- 2 M 11:17:31  1237.77  30.94 38.78 39.18 37.56 250670
  60 GARBOWSKI TOMASZ       4 16- 5- 5 M 11:20:05  1237.16  31.46 38.76 39.16 37.52 253720
 
   17.09.2022.-GUBIN 2                  - 3 -
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
  61 GARBOWSKI TOMASZ       4 < 2> 132 M 11:20:32  1234.45  31.99 38.74 39.15 37.48 253720
  62 WODARA FRANCISZEK      3 < 3>  94 - 11:25:52  1233.20  32.51 38.72 39.14 37.44 260040
  63 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 44-19- 8 - 11:16:03  1228.90  33.04 38.70 39.12 37.39 247070
  64 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 26-11- 8 M 11:29:22  1228.46  33.56 38.68 39.11 37.35 263340
  65 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK    2 < 2> 102 M 11:22:52  1228.43  34.08 38.66 39.09 37.31 255350
  66 KAMIŃSKI WALDEMAR      2 23- 5- 5 O 11:26:02  1227.91  34.61 38.64 39.08 37.27 259130
  67 KONARSKI A i G         1 < 3> 116 O 11:20:11  1225.49  35.13 38.61 39.06 37.23 251450
  68 BRZĘK ROMUALD          6 < 2> 143 O 11:14:19  1225.09  35.66 38.59 39.05 37.18 244180
  69 PLEWNIA DOMINIK        3 26- 5- 4 M 11:29:15  1222.40  36.18 38.57 39.04 37.14 261900
  70 KAMIŃSKI WALDEMAR      2 < 2> 391 O 11:27:20  1220.39  36.71 38.55 39.02 37.10 259130
  71 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 < 7>  77 O 11:16:53  1215.31  37.23 38.53 39.01 37.06 245350
  72 SKROCH RUDOLF          6 14- 6- 6 M 11:17:41  1215.20  37.76 38.51 38.99 37.02 246300
  73 ABRAM WIESŁAW          1 < 5>  99 O 11:23:14  1213.97  38.28 38.49 38.98 36.97 252790
  74 SYMIEC BERNARD         2 < 3> 143 O 11:28:39  1212.97  38.80 38.47 38.97 36.93 259150
  75 WODARA ALFRED          3 < 3> 185 - 11:31:13  1206.80  39.33 38.45 38.95 36.89 260930
  76 SZWĘK TOMASZ           3 < 2>  79 S 11:31:42  1205.21  39.85 38.43 38.94 36.85 261170
  77 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 < 8>  80 - 11:18:45  1204.17  40.38 38.40 38.92 36.81 245350
  78 PLEWNIA DOMINIK        3 < 2> 425 M 11:32:54  1201.93  40.90 38.38 38.91 36.76 261900
  79 SZWĘK TOMASZ           3 < 3> 123 - 11:32:56  1198.39  41.43 38.36 38.89 36.72 261170
  80 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 < 9> 148 O 11:20:02  1196.63  41.95 38.34 38.88 36.68 245350
  81 URBAŃSKI BOGDAN        5 24-10- 8 M 11:29:54  1195.81  42.48 38.32 38.87 36.64 256980
  82 KINDER ARTUR DANIEL    2 22- 5- 4 M 11:29:55  1194.23  43.00 38.30 38.85 36.60 256660
  83 SMYREK ALOJZY          3 < 2> 462 M 11:34:53  1192.27  43.52 38.28 38.84 36.55 262160
  84 GLIED ANDRZEJ          6 26-14- 8 M 11:21:59  1192.17  44.05 38.26 38.82 36.51 246760
  85 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 < 2> 122 M 11:30:38  1192.02  44.57 38.24 38.81 36.47 257040
  86 KULESA PIOTR           3 < 4> 159 M 11:34:04  1191.51  45.10 38.22 38.80 36.43 261020
  87 ŻYGADŁO JAN            1 23- 5- 5 O 11:24:18  1187.24  45.62 38.19 38.78 36.39 248490
  88 IDASIAK SŁAWOMIR       5 < 3> 179 - 11:32:52  1185.54  46.15 38.17 38.77 36.34 258290
  89 NOWAK KRYSTIAN         2 < 3> 131 O 11:33:42  1184.68  46.67 38.15 38.75 36.30 259090
  90 FERENC EUGENIUSZ       2 < 3>  93 O 11:34:29  1181.00  47.19 38.13 38.74 36.26 259210
  91 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 < 2>  92 - 11:24:41  1178.30  47.72 38.11 38.72 36.22 247070
  92 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 < 3> 114 - 11:24:51  1177.36  48.24 38.09 38.71 36.18 247070
  93 FERENC EUGENIUSZ       2 < 4> 160 O 11:36:04  1172.54  48.77 38.07 38.70 36.13 259210
  94 WODARA FRANCISZEK      3 < 4> 109 M 11:36:59  1171.44  49.29 38.05 38.68 36.09 260040
  95 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 < 2>  96 - 11:34:36  1170.81  49.82 38.03 38.67 36.05 257110
  96 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 < 3> 101 - 11:34:38  1170.63  50.34 38.01 38.65 36.01 257110
  97 ZIENKIEWICZ M-M        1 20- 2- 2 S 11:24:52  1170.51  50.87 37.98 38.64 35.97 245650
  98 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 < 6> 113 - 11:36:11  1170.25  51.39 37.96 38.63 35.92 258840
  99 ABRAM WIESŁAW          1 < 6> 100 - 11:31:10  1169.42  51.91 37.94 38.61 35.88 252790
 100 ABRAM WIESŁAW          1 < 7> 155 - 11:31:11  1169.33  52.44 37.92 38.60 35.84 252790
 101 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 < 4> 105 S 11:35:11  1167.71  52.96 37.90 38.58 35.80 257110
 102 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK    2 < 3> 107 M 11:33:41  1167.67  53.49 37.88 38.57 35.76 255350
 103 GLIED ANDRZEJ          6 < 2> 117 M 11:26:26  1167.08  54.01 37.86 38.55 35.71 246760
 104 MYŚKÓW PIOTR           5 13- 5- 4 M 11:30:26  1166.30  54.54 37.84 38.54 35.67 251260
 105 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 < 5> 149 S 11:35:32  1165.86  55.06 37.82 38.53 35.63 257110
 106 BĄK EUGENIUSZ          3  6- 3- 3 M 11:34:03  1164.67  55.58 37.80 38.51 35.59 255120
 107 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK    2 < 4> 217 M 11:35:35  1157.61  56.11 37.77 38.50 35.55 255350
 108 ZARZYCKI MARIAN        6 32-16- 8 - 11:27:58  1156.52  56.63 37.75 38.48 35.50 246300
 109 WODARA FRANCISZEK      3 < 5> 136 - 11:40:42  1152.15  57.16 37.73 38.47 35.46 260040
 110 KWIATKOWSKI RYSZARD    4 38- 9- 3 - 11:34:00  1150.78  57.68 37.71 38.46 35.42 252020
 111 GRUSA WALDEMAR         1 < 5> 119 - 11:34:59  1145.63  58.21 37.69 38.44 35.38 252020
 112 ZARZYCKI MARIAN        6 < 2> 128 M 11:30:07  1144.96  58.73 37.67 38.43 35.34 246300
 113 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 < 7> 137 - 11:41:26  1143.12  59.26 37.65 38.41 35.29 258840
 114 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 < 4> 205 M 11:31:16  1142.43  59.78 37.63 38.40 35.25 247070
 115 PRUSAK BOGUSLAW        1 < 4> 191 - 11:34:53  1140.51  60.30 37.61 38.38 35.21 250780
 116 KONARSKI A i G         1 < 4> 127 - 11:35:53  1138.38  60.83 37.59 38.37 35.17 251450
 117 GLIED ANDRZEJ          6 < 3> 121 M 11:31:56  1137.49  61.35 37.56 38.36 35.13 246760
 118 MARCINISZYN EDWARD     1 < 3> 147 M 11:36:43  1134.11  61.88 37.54 38.34 35.08 251450
 119 GRUSA WALDEMAR         1 < 6> 166 - 11:37:36  1132.17  62.40 37.52 38.33 35.04 252020
 120 JANKI RAFAŁ            5 < 2> 125 M 11:43:21  1132.08  62.93 37.50 38.31 35.00 258510
 
   17.09.2022.-GUBIN 2                  - 4 -
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
 121 GLIED ANDRZEJ          6 < 4> 215 M 11:33:21  1130.11  63.45 37.48 38.30 34.96 246760
 122 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 < 3> 165 - 11:42:37  1129.27  63.97 37.46 38.29 34.92 257040
 123 SZWĘK TOMASZ           3 < 4> 152 M 11:48:46  1117.23  64.50 37.44 38.27 34.87 261170
 124 RYGIEL FRANCISZEK      4 26-10- 8 O 11:48:26  1116.85  65.02 37.42 38.26 34.83 260710
 125 JANKI RAFAŁ            5 < 3> 214 M 11:46:48  1115.23  65.55 37.40 38.24 34.79 258510
 126 BAR JÓZEF              4 18- 8- 8 M 11:41:40  1113.93  66.07 37.38 38.23 34.75 252490
 127 KONARSKI A i G         1 < 5> 129 M 11:41:05  1112.20  66.60 37.35 38.21 34.71 251450
 128 ZARZYCKI MARIAN        6 < 3> 167 M 11:37:01  1109.38  67.12 37.33 38.20 34.66 246300
 129 KONARSKI A i G         1 < 6> 238 - 11:41:44  1109.01  67.65 37.31 38.19 34.62 251450
 130 ROSIEK ZENON           2 30-12- 6 - 11:48:13  1107.04  68.17 37.29 38.17 34.58 258180
 131 NOWAK KRYSTIAN         2 < 4> 193 M 11:49:06  1106.75  68.69 37.27 38.16 34.54 259090
 132 GARBOWSKI TOMASZ       4 < 3> 154 M 11:45:01  1103.05  69.22 37.25 38.14 34.50 253720
 133 URBAŃSKI BOGDAN        5 < 2> 219 M 11:47:59  1103.00  69.74 37.23 38.13 34.45 256980
 134 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 < 2> 138 - 11:53:45  1102.99  70.27 37.21 38.11 34.41 263340
 135 MYŚKÓW PIOTR           5 < 2> 293 M 11:42:55  1102.42  70.79 37.19 38.10 34.37 251260
 136 WODARA FRANCISZEK      3 < 6> 157 - 11:51:10  1101.09  71.32 37.17 38.09 34.33 260040
 137 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 < 8> 226 - 11:50:21  1099.81  71.84 37.14 38.07 34.29 258840
 138 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 < 3> 190 M 11:54:34  1099.23  72.36 37.12 38.06 34.24 263340
 139 BEZPAŁKO WALDEMAR      4  9- 4- 4 M 11:44:30  1097.91  72.89 37.10 38.04 34.20 251970
 140 ZGID IRENEUSZ          2 25- 8- 6 M 11:50:51  1097.27  73.41 37.08 38.03 34.16 258790
 141 TYMRAKIEWICZ MIECZYSŁA 4 11- 2- 2 M 11:43:32  1097.00  73.94 37.06 38.02 34.12 250700
 142 RADWAŃSKI MAREK        1 < 4> 274 M 11:43:55  1095.03  74.46 37.04 38.00 34.08 250670
 143 SYMIEC BERNARD         2 < 4> 172 O 11:51:53  1094.00  74.99 37.02 37.99 34.03 259150
 143 BRZĘK ROMUALD          6 < 3> 200 O 11:38:12  1094.00  74.99 37.02 37.99 34.03 244180
 145 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA 5 < 2> 146 - 11:53:28  1091.26  76.04 36.98 37.96 33.95 260230
 146 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA 5 < 3> 174 M 11:53:34  1090.81  76.56 36.96 37.94 33.91 260230
 147 MARCINISZYN EDWARD     1 < 4> 178 - 11:46:43  1085.16  77.08 36.93 37.93 33.87 251450
 148 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 <10> 158 - 11:41:40  1082.43  77.61 36.91 37.92 33.82 245350
 149 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 < 6> 161 S 11:52:46  1081.35  78.13 36.89 37.90 33.78 257110
 150 BIRKHOF NORBERT        3 14- 7- 7 M 11:56:41  1078.89  78.66 36.87 37.89 33.74 260750
 151 JAKUBOWSKI TOMASZ      6 25- 7- 5 M 11:48:27  1078.30  79.18 36.85 37.87 33.70 251730
 152 SZWĘK TOMASZ           3 < 5> 393 - 11:57:13  1078.25  79.71 36.83 37.86 33.66 261170
 153 BIRKHOF NORBERT        3 < 2> 312 M 11:57:00  1077.48  80.23 36.81 37.85 33.61 260750
 154 GARBOWSKI TOMASZ       4 < 4> 291 M 11:50:32  1077.21  80.76 36.79 37.83 33.57 253720
 155 ABRAM WIESŁAW          1 < 8> 183 - 11:49:51  1076.39  81.28 36.77 37.82 33.53 252790
 156 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 2> 388 M 11:46:32  1075.44  81.80 36.75 37.80 33.49 249000
 157 WODARA FRANCISZEK      3 < 7> 163 M 11:57:10  1073.81  82.33 36.72 37.79 33.45 260040
 158 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 <11> 162 O 11:43:36  1073.27  82.85 36.70 37.77 33.40 245350
 159 KULESA PIOTR           3 < 5> 211 M 11:58:48  1070.63  83.38 36.68 37.76 33.36 261020
 160 FERENC EUGENIUSZ       2 < 5> 173 - 11:58:22  1065.10  83.90 36.66 37.75 33.32 259210
 161 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 < 7> 164 - 11:56:25  1065.01  84.43 36.64 37.73 33.28 257110
 162 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 <12> 222 - 11:45:27  1064.66  84.95 36.62 37.72 33.24 245350
 163 WODARA FRANCISZEK      3 < 8> 168 M 11:59:18  1064.43  85.47 36.60 37.70 33.19 260040
 164 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 < 8> 184 - 11:56:51  1063.10  86.00 36.58 37.69 33.15 257110
 165 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 < 4> 212 - 11:56:53  1062.66  86.52 36.56 37.68 33.11 257040
 166 GRUSA WALDEMAR         1 < 7> 229 O 11:53:23  1057.20  87.05 36.54 37.66 33.07 252020
 167 ZARZYCKI MARIAN        6 < 4> 180 M 11:48:06  1056.63  87.57 36.51 37.65 33.03 246300
 168 WODARA FRANCISZEK      3 < 9> 208 - 12:01:11  1056.29  88.10 36.49 37.63 32.98 260040
 169 PIŁYP GRZEGORZ         1 20- 3- 3 S 11:52:06  1055.29  88.62 36.47 37.62 32.94 250210
 170 ROSIEK ZENON           2 < 2> 195 O 11:59:41  1055.16  89.15 36.45 37.60 32.90 258180
 171 PROROK MARCIN          5 < 2> 397 M 12:04:00  1054.90  89.67 36.43 37.59 32.86 262670
 172 SYMIEC BERNARD         2 < 5>---- O 12:00:41  1054.81  90.19 36.41 37.58 32.82 259150
 173 FERENC EUGENIUSZ       2 < 6> 176 - 12:00:51  1054.34  90.72 36.39 37.56 32.77 259210
 174 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA 5 < 4> 241 - 12:02:13  1052.64  91.24 36.37 37.55 32.73 260230
 175 BAR JÓZEF              4 < 2> 201 M 11:55:01  1051.97  91.77 36.35 37.53 32.69 252490
 176 FERENC EUGENIUSZ       2 < 7> 181 - 12:01:27  1051.78  92.29 36.33 37.52 32.65 259210
 177 ZGID IRENEUSZ          2 < 2> 210 M 12:01:05  1051.64  92.82 36.30 37.51 32.61 258790
 178 MARCINISZYN EDWARD     1 < 5> 202 S 11:54:08  1051.51  93.34 36.28 37.49 32.56 251450
 179 IDASIAK SŁAWOMIR       5 < 4> 203 - 12:00:50  1050.67  93.86 36.26 37.48 32.52 258290
 180 ZARZYCKI MARIAN        6 < 5> 232 - 11:49:34  1050.02  94.39 36.24 37.46 32.48 246300
 
   17.09.2022.-GUBIN 2                  - 5 -
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
 181 FERENC EUGENIUSZ       2 < 8> 194 - 12:02:01  1049.36  94.91 36.22 37.45 32.44 259210
 182 KWIATKOWSKI RYSZARD    4 < 2> 207 - 11:55:16  1048.92  95.44 36.20 37.43 32.39 252020
 183 ABRAM WIESŁAW          1 < 9> 206 O 11:56:19  1047.54  95.96 36.18 37.42 32.35 252790
 184 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 < 9> 186 - 12:00:32  1047.15  96.49 36.16 37.41 32.31 257110
 185 WODARA ALFRED          3 < 4> 259 S 12:04:12  1047.07  97.01 36.14 37.39 32.27 260930
 186 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <10> 230 S 12:00:43  1046.37  97.54 36.12 37.38 32.23 257110
 187 OSADA ARTUR            5 19- 1- 1 M 12:00:15  1045.99  98.06 36.09 37.36 32.18 256530
 188 KINDER ARTUR DANIEL    2 < 2> 273 M 12:00:43  1044.54  98.58 36.07 37.35 32.14 256660
 189 KSIEZYK MAT. + SABRINA 6 < 2> 218 M 11:58:20  1043.59  99.11 36.05 37.34 32.10 253940
 190 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 < 4> 251 M 12:07:25  1043.28  99.63 36.03 37.32 32.06 263340
 191 PRUSAK BOGUSLAW        1 < 5> 192 - 11:55:28  1042.89 100.16 36.01 37.31 32.02 250780
 192 PRUSAK BOGUSLAW        1 < 6> 287 O 11:55:29  1042.82 100.68 35.99 37.29 31.97 250780
 193 NOWAK KRYSTIAN         2 < 5> 198 - 12:03:50  1041.22 101.21 35.97 37.28 31.93 259090
 194 FERENC EUGENIUSZ       2 < 9> 343 O 12:04:19  1039.68 101.73 35.95 37.26 31.89 259210
 195 ROSIEK ZENON           2 < 3> 225 - 12:03:28  1039.09 102.25 35.93 37.25 31.85 258180
 196 RYGIEL FRANCISZEK      4 < 2> 284 O 12:05:59  1038.75 102.78 35.91 37.24 31.81 260710
 197 BIENIASZEWSKI JAN      2 < 2> 317 - 12:09:11  1037.79 103.30 35.88 37.22 31.76 263790
 198 NOWAK KRYSTIAN         2 < 6> 234 - 12:04:49  1037.12 103.83 35.86 37.21 31.72 259090
 199 BENK JOACHIM           1 22-11- 8 M 11:56:26  1033.83 104.35 35.84 37.19 31.68 249600
 200 BRZĘK ROMUALD          6 < 4> 212 O 11:51:28  1032.62 104.88 35.82 37.18 31.64 244180
 201 BAR JÓZEF              4 < 3> 302 M 11:59:49  1031.34 105.40 35.80 37.17 31.60 252490
 202 MARCINISZYN EDWARD     1 < 6> 253 S 11:59:04  1030.25 105.93 35.78 37.15 31.55 251450
 203 IDASIAK SŁAWOMIR       5 < 5> 345 - 12:05:50  1029.73 106.45 35.76 37.14 31.51 258290
 204 TOMICZEK RYSZARD       2 20- 9- 8 O 11:53:26  1029.72 106.97 35.74 37.12 31.47 245520
 205 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 < 5> 245 M 11:55:04  1029.17 107.50 35.72 37.11 31.43 247070
 206 ABRAM WIESŁAW          1 <10> 254 - 12:00:38  1029.14 108.02 35.70 37.09 31.39 252790
 207 KWIATKOWSKI RYSZARD    4 < 3> 337 - 11:59:57  1028.86 108.55 35.67 37.08 31.34 252020
 208 WODARA FRANCISZEK      3 <10> 258 M 12:07:46  1028.77 109.07 35.65 37.07 31.30 260040
 209 BAR ANDRZEJ            4 24- 8- 6 M 12:00:31  1028.12 109.60 35.63 37.05 31.26 252420
 210 ZGID IRENEUSZ          2 < 3> 216 - 12:06:44  1028.03 110.12 35.61 37.04 31.22 258790
 211 KULESA PIOTR           3 < 6> 236 - 12:08:58  1027.77 110.64 35.59 37.02 31.18 261020
 212 BRZĘK ROMUALD          6 < 5> 224 O 11:52:40  1027.41 111.17 35.57 37.01 31.13 244180
 212 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 < 5> 227 - 12:05:11  1027.41 111.17 35.57 37.01 31.13 257040
 214 JANKI RAFAŁ            5 < 4> 261 M 12:06:42  1027.06 112.22 35.53 36.98 31.05 258510
 215 GLIED ANDRZEJ          6 < 5> 356 M 11:55:21  1026.67 112.74 35.51 36.97 31.01 246760
 216 ZGID IRENEUSZ          2 < 4> 321 - 12:07:05  1026.60 113.27 35.49 36.95 30.97 258790
 217 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK    2 < 5> 252 - 12:04:19  1024.20 113.79 35.46 36.94 30.92 255350
 218 KSIEZYK MAT. + SABRINA 6 < 3> 220 S 12:03:08  1023.40 114.32 35.44 36.92 30.88 253940
 219 URBAŃSKI BOGDAN        5 < 3> 270 M 12:06:12  1023.01 114.84 35.42 36.91 30.84 256980
 220 KSIEZYK MAT. + SABRINA 6 < 4> 243 M 12:03:18  1022.71 115.36 35.40 36.90 30.80 253940
 221 TOMCZYK ZDZISŁAW       6 21- 7- 6 O 11:51:45  1022.18 115.89 35.38 36.88 30.76 242000
 222 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 <13> 228 - 11:55:03  1022.08 116.41 35.36 36.87 30.71 245350
 223 BŁASZCZYKIEWICZ JAN    1 26- 8- 5 M 12:00:11  1021.40 116.94 35.34 36.85 30.67 250430
 224 BRZĘK ROMUALD          6 < 6> 244 O 11:54:06  1021.25 117.46 35.32 36.84 30.63 244180
 225 ROSIEK ZENON           2 < 4> 285 O 12:08:02  1020.34 117.99 35.30 36.83 30.59 258180
 226 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 < 9> 278 - 12:08:42  1020.26 118.51 35.28 36.81 30.55 258840
 227 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 < 6> 235 - 12:07:14  1019.06 119.04 35.25 36.80 30.50 257040
 228 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 <14> 239 M 11:55:54  1018.47 119.56 35.23 36.78 30.46 245350
 229 GRUSA WALDEMAR         1 < 8> 267 O 12:02:43  1017.37 120.08 35.21 36.77 30.42 252020
 230 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <11> 255 - 12:08:15  1015.24 120.61 35.19 36.75 30.38 257110
 231 BENK JOACHIM           1 < 2> 233 - 12:01:08  1014.08 121.13 35.17 36.74 30.34 249600
 232 ZARZYCKI MARIAN        6 < 6> 320 - 11:58:19  1012.26 121.66 35.15 36.73 30.29 246300
 233 BENK JOACHIM           1 < 3> 282 M 12:01:45  1011.55 122.18 35.13 36.71 30.25 249600
 234 NOWAK KRYSTIAN         2 < 7> 344 O 12:11:35  1009.77 122.71 35.11 36.70 30.21 259090
 235 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 < 7> 306 M 12:09:38  1009.45 123.23 35.09 36.68 30.17 257040
 236 KULESA PIOTR           3 < 7> 332 M 12:13:36  1009.36 123.75 35.07 36.67 30.13 261020
 237 BAR ANDRZEJ            4 < 2> 283 M 12:05:31  1007.60 124.28 35.04 36.66 30.08 252420
 238 KONARSKI A i G         1 < 7> 242 - 12:04:35  1007.48 124.80 35.02 36.64 30.04 251450
 239 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 <15> 247 - 11:58:32  1007.46 125.33 35.00 36.63 30.00 245350
 240 TOWSTOLAK EUGENIUSZ    4 13- 3- 3 M 12:07:44  1007.35 125.85 34.98 36.61 29.96 254590
 
   17.09.2022.-GUBIN 2                  - 6 -
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
 241 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA 5 < 5> 250 - 12:13:25  1007.02 126.38 34.96 36.60 29.92 260230
 242 KONARSKI A i G         1 < 8> 307 - 12:04:44  1006.87 126.90 34.94 36.58 29.87 251450
 243 KSIEZYK MAT. + SABRINA 6 < 5> 308 S 12:07:13  1006.83 127.43 34.92 36.57 29.83 253940
 244 BRZĘK ROMUALD          6 < 7> 298 - 11:57:35  1006.58 127.95 34.90 36.56 29.79 244180
 245 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 < 6> 288 - 12:00:40  1005.71 128.47 34.88 36.54 29.75 247070
 246 KANIOWICZ JOACHIM      5 14- 5- 5 M 12:05:29  1005.66 129.00 34.86 36.53 29.71 251900
 247 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 <16> 257 - 11:59:16  1004.44 129.52 34.83 36.51 29.66 245350
 248 PASTERNAK TADEUSZ      1 19- 6- 5 O 12:02:34  1004.05 130.05 34.81 36.50 29.62 248570
 249 PASTERNAK TADEUSZ      1 < 2> 316 O 12:02:36  1003.92 130.57 34.79 36.49 29.58 248570
 250 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA 5 < 6> 260 M 12:14:26  1003.07 131.10 34.77 36.47 29.54 260230
 251 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 < 5> 335 - 12:17:34  1002.95 131.62 34.75 36.46 29.50 263340
 252 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK    2 < 6> 374 - 12:09:54  1001.77 132.14 34.73 36.44 29.45 255350
 253 MARCINISZYN EDWARD     1 < 7> 294 - 12:06:32   999.67 132.67 34.71 36.43 29.41 251450
 254 ABRAM WIESŁAW          1 <11> 256 - 12:07:53   999.63 133.19 34.69 36.41 29.37 252790
 255 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <12> 280 - 12:12:20   999.13 133.72 34.67 36.40 29.33 257110
 256 ABRAM WIESŁAW          1 <12> 263 - 12:08:13   998.32 134.24 34.65 36.39 29.29 252790
 257 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 <17> 330 - 12:00:46   998.30 134.77 34.62 36.37 29.24 245350
 258 WODARA FRANCISZEK      3 <11> 379 M 12:15:32   998.11 135.29 34.60 36.36 29.20 260040
 259 WODARA ALFRED          3 < 5> 325 M 12:16:32   997.69 135.82 34.58 36.34 29.16 260930
 260 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA 5 < 7> 275 M 12:16:03   996.86 136.34 34.56 36.33 29.12 260230
 261 JANKI RAFAŁ            5 < 5> 265 M 12:14:46   995.16 136.86 34.54 36.31 29.08 258510
 262 BĄK EUGENIUSZ          3 < 2> 459 M 12:11:32   994.49 137.39 34.52 36.30 29.03 255120
 263 ABRAM WIESŁAW          1 <13> 269 - 12:09:31   993.22 137.91 34.50 36.29 28.99 252790
 264 TOMICZEK RYSZARD       2 < 2> 272 M 12:02:35   991.67 138.44 34.48 36.27 28.95 245520
 265 JANKI RAFAŁ            5 < 6> 276 M 12:15:47   991.28 138.96 34.46 36.26 28.91 258510
 266 FURMANKIEWICZ JANUSZ   4 11- 1- 1 M 12:09:55   990.83 139.49 34.44 36.24 28.87 252580
 267 GRUSA WALDEMAR         1 < 9> 268 - 12:09:27   990.45 140.01 34.41 36.23 28.82 252020
 268 GRUSA WALDEMAR         1 <10> 347 - 12:09:28   990.39 140.53 34.39 36.22 28.78 252020
 269 ABRAM WIESŁAW          1 <14> 271 - 12:10:19   990.10 141.06 34.37 36.20 28.74 252790
 270 URBAŃSKI BOGDAN        5 < 4> 364 M 12:14:48   989.15 141.58 34.35 36.19 28.70 256980
 271 ABRAM WIESŁAW          1 <15> 279 O 12:10:51   988.04 142.11 34.33 36.17 28.66 252790
 272 TOMICZEK RYSZARD       2 < 3> 310 M 12:03:35   987.68 142.63 34.31 36.16 28.61 245520
 273 KINDER ARTUR DANIEL    2 < 3> 483 M 12:15:25   985.57 143.16 34.29 36.14 28.57 256660
 274 RADWAŃSKI MAREK        1 < 5> 570 M 12:09:21   985.53 143.68 34.27 36.13 28.53 250670
 275 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA 5 < 8> 289 M 12:19:40   983.24 144.21 34.25 36.12 28.49 260230
 276 JANKI RAFAŁ            5 < 7> 358 - 12:17:58   983.05 144.73 34.23 36.10 28.45 258510
 277 WOLNY KRZYSZTOF        4 12- 1- 1 M 12:13:13   981.46 145.25 34.20 36.09 28.40 253430
 278 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <10> 304 - 12:19:16   979.47 145.78 34.18 36.07 28.36 258840
 279 ABRAM WIESŁAW          1 <16> 281 O 12:13:44   977.03 146.30 34.16 36.06 28.32 252790
 280 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <13> 292 - 12:18:12   976.86 146.83 34.14 36.05 28.28 257110
 281 ABRAM WIESŁAW          1 <17> 371 M 12:13:50   976.65 147.35 34.12 36.03 28.24 252790
 282 BENK JOACHIM           1 < 4> 299 M 12:10:35   976.59 147.88 34.10 36.02 28.19 249600
 283 BAR ANDRZEJ            4 < 3> 333 M 12:13:34   976.23 148.40 34.08 36.00 28.15 252420
 284 RYGIEL FRANCISZEK      4 < 3> 295 O 12:22:07   976.02 148.93 34.06 35.99 28.11 260710
 285 ROSIEK ZENON           2 < 5> 286 O 12:19:59   974.33 149.45 34.04 35.97 28.07 258180
 286 ROSIEK ZENON           2 < 6> 331 - 12:20:32   972.31 149.97 34.02 35.96 28.03 258180
 287 PRUSAK BOGUSLAW        1 < 7> 354 M 12:13:08   971.51 150.50 33.99 35.95 27.98 250780
 288 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 < 7> 297 - 12:09:23   971.25 151.02 33.97 35.93 27.94 247070
 289 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA 5 < 9> 296 M 12:23:04   970.77 151.55 33.95 35.92 27.90 260230
 290 JAKUBOWSKI TOMASZ      6 < 2> 334 M 12:15:05   967.88 152.07 33.93 35.90 27.86 251730
 291 GARBOWSKI TOMASZ       4 < 5>---- M 12:17:49   965.39 152.60 33.91 35.89 27.82 253720
 292 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <14> 313 - 12:21:46   963.80 153.12 33.89 35.88 27.77 257110
 293 MYŚKÓW PIOTR           5 < 3> 352 - 12:15:54   963.05 153.64 33.87 35.86 27.73 251260
 294 MARCINISZYN EDWARD     1 < 8> 430 - 12:16:06   963.04 154.17 33.85 35.85 27.69 251450
 295 RYGIEL FRANCISZEK      4 < 4> 328 M 12:25:52   962.50 154.69 33.83 35.83 27.65 260710
 296 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA 5 <10> 301 - 12:25:31   961.97 155.22 33.81 35.82 27.61 260230
 297 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 < 8> 309 - 12:12:00   961.36 155.74 33.78 35.80 27.56 247070
 298 BRZĘK ROMUALD          6 < 8> 372 O 12:09:14   960.46 156.27 33.76 35.79 27.52 244180
 299 BENK JOACHIM           1 < 5> 300 M 12:15:16   959.02 156.79 33.74 35.78 27.48 249600
 300 BENK JOACHIM           1 < 6> 324 M 12:15:18   958.89 157.32 33.72 35.76 27.44 249600
 
   17.09.2022.-GUBIN 2                  - 7 -
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
 301 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA 5 <11> 327 M 12:26:28   958.61 157.84 33.70 35.75 27.39 260230
 302 BAR JÓZEF              4 < 4> 303 M 12:19:01   956.34 158.36 33.68 35.73 27.35 252490
 303 BAR JÓZEF              4 < 5> 389 M 12:19:17   955.38 158.89 33.66 35.72 27.31 252490
 304 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <11> 311 - 12:26:03   954.95 159.41 33.64 35.71 27.27 258840
 305 KANIOWICZ JOACHIM      5 < 2> 412 M 12:18:58   954.29 159.94 33.62 35.69 27.23 251900
 306 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 < 8> 368 M 12:24:28   953.88 160.46 33.60 35.68 27.18 257040
 307 KONARSKI A i G         1 < 9> 377 - 12:18:54   952.82 160.99 33.57 35.66 27.14 251450
 308 KSIEZYK MAT. + SABRINA 6 < 6> 315 S 12:21:35   952.57 161.51 33.55 35.65 27.10 253940
 309 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 < 9> 329 - 12:14:25   952.41 162.03 33.53 35.63 27.06 247070
 310 TOMICZEK RYSZARD       2 < 4> 339 O 12:13:07   951.20 162.56 33.51 35.62 27.02 245520
 311 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <12> 326 - 12:27:14   950.80 163.08 33.49 35.61 26.97 258840
 312 BIRKHOF NORBERT        3 < 3> 340 M 12:29:41   949.27 163.61 33.47 35.59 26.93 260750
 313 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <15> 314 - 12:25:57   948.92 164.13 33.45 35.58 26.89 257110
 314 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <16> 336 S 12:26:03   948.57 164.66 33.43 35.56 26.85 257110
 315 KSIEZYK MAT. + SABRINA 6 < 7> 439 M 12:22:57   947.71 165.18 33.41 35.55 26.81 253940
 316 PASTERNAK TADEUSZ      1 < 3> 365 O 12:17:19   947.60 165.71 33.39 35.54 26.76 248570
 317 BIENIASZEWSKI JAN      2 < 3> 404 - 12:33:27   947.35 166.23 33.36 35.52 26.72 263790
 318 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF  4 < 2>---- M 12:19:45   946.82 166.75 33.34 35.51 26.68 250670
 319 TOMCZYK ZDZISŁAW       6 < 2> 323 M 12:10:52   945.81 167.28 33.32 35.49 26.64 242000
 320 ZARZYCKI MARIAN        6 < 7> 353 M 12:15:26   945.73 167.80 33.30 35.48 26.60 246300
 321 ZGID IRENEUSZ          2 < 5> 416 M 12:29:01   944.43 168.33 33.28 35.46 26.55 258790
 322 BŁASZCZYKIEWICZ JAN    1 < 2> 387 M 12:20:10   944.42 168.85 33.26 35.45 26.51 250430
 323 TOMCZYK ZDZISŁAW       6 < 3> 407 - 12:11:23   943.90 169.38 33.24 35.44 26.47 242000
 324 BENK JOACHIM           1 < 7> 396 - 12:19:49   942.54 169.90 33.22 35.42 26.43 249600
 325 WODARA ALFRED          3 < 6> 518 S 12:31:51   942.50 170.42 33.20 35.41 26.39 260930
 326 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <13> 342 - 12:29:38   942.49 170.95 33.18 35.39 26.34 258840
 327 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA 5 <12> 449 M 12:31:18   941.84 171.47 33.15 35.38 26.30 260230
 328 RYGIEL FRANCISZEK      4 < 5> 338 O 12:31:49   941.81 172.00 33.13 35.37 26.26 260710
 329 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <10> 373 M 12:17:35   940.92 172.52 33.11 35.35 26.22 247070
 330 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 <18> 394 M 12:16:04   939.80 173.05 33.09 35.34 26.18 245350
 331 ROSIEK ZENON           2 < 7> 413 - 12:30:14   938.04 173.57 33.07 35.32 26.13 258180
 332 KULESA PIOTR           3 < 8> 360 - 12:33:28   937.35 174.10 33.05 35.31 26.09 261020
 333 BAR ANDRZEJ            4 < 4> 355 - 12:24:36   936.28 174.62 33.03 35.29 26.05 252420
 334 JAKUBOWSKI TOMASZ      6 < 3> 341 - 12:23:53   936.21 175.14 33.01 35.28 26.01 251730
 335 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 < 6> 346 M 12:36:21   935.99 175.67 32.99 35.27 25.97 263340
 336 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <17> 369 - 12:30:01   934.89 176.19 32.97 35.25 25.92 257110
 337 KWIATKOWSKI RYSZARD    4 < 4> 403 - 12:24:35   934.85 176.72 32.94 35.24 25.88 252020
 338 RYGIEL FRANCISZEK      4 < 6> 406 M 12:33:53   934.84 177.24 32.92 35.22 25.84 260710
 339 TOMICZEK RYSZARD       2 < 5> 382 O 12:17:43   934.54 177.77 32.90 35.21 25.80 245520
 340 BIRKHOF NORBERT        3 < 4> 420 M 12:34:13   933.86 178.29 32.88 35.20 25.76 260750
 341 JAKUBOWSKI TOMASZ      6 < 4> 442 M 12:24:50   932.91 178.81 32.86 35.18 25.71 251730
 342 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <14> 357 - 12:32:31   932.70 179.34 32.84 35.17 25.67 258840
 343 FERENC EUGENIUSZ       2 <10> 422 - 12:32:56   932.63 179.86 32.82 35.15 25.63 259210
 344 NOWAK KRYSTIAN         2 < 8> 411 - 12:33:23   930.70 180.39 32.80 35.14 25.59 259090
 345 IDASIAK SŁAWOMIR       5 < 6> 386 - 12:32:34   930.55 180.91 32.78 35.12 25.55 258290
 346 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 < 7> 419 - 12:38:00   930.53 181.44 32.76 35.11 25.50 263340
 347 GRUSA WALDEMAR         1 <11> 348 O 12:26:05   929.68 181.96 32.73 35.10 25.46 252020
 348 GRUSA WALDEMAR         1 <12> 350 M 12:26:58   926.66 182.49 32.71 35.08 25.42 252020
 349 ŻYGADŁO JAN            1 < 2> 370 O 12:23:13   926.45 183.01 32.69 35.07 25.38 248490
 350 GRUSA WALDEMAR         1 <13> 351 - 12:27:06   926.20 183.53 32.67 35.05 25.34 252020
 351 GRUSA WALDEMAR         1 <14> 363 - 12:27:10   925.98 184.06 32.65 35.04 25.29 252020
 352 MYŚKÓW PIOTR           5 < 4> 477 M 12:26:32   925.34 184.58 32.63 35.03 25.25 251260
 353 ZARZYCKI MARIAN        6 < 8> 380 M 12:21:34   923.97 185.11 32.61 35.01 25.21 246300
 354 PRUSAK BOGUSLAW        1 < 8> 579 O 12:26:31   923.63 185.63 32.59 35.00 25.17 250780
 355 BAR ANDRZEJ            4 < 5> 490 M 12:29:04   921.02 186.16 32.57 34.98 25.13 252420
 356 GLIED ANDRZEJ          6 < 6> 417 M 12:23:06   920.40 186.68 32.55 34.97 25.08 246760
 357 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <15> 378 - 12:36:45   918.69 187.21 32.52 34.95 25.04 258840
 358 JANKI RAFAŁ            5 < 8> 361 M 12:37:27   915.24 187.73 32.50 34.94 25.00 258510
 359 PIŁYP GRZEGORZ         1 < 2> 541 S 12:28:25   915.12 188.25 32.48 34.93 24.96 250210
 360 KULESA PIOTR           3 < 9> 367 - 12:40:16   915.00 188.78 32.46 34.91 24.92 261020
 
   17.09.2022.-GUBIN 2                  - 8 -
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
 361 JANKI RAFAŁ            5 < 9> 375 - 12:37:35   914.81 189.30 32.44 34.90 24.87 258510
 362 SKROCH RUDOLF          6 < 2> 414 M 12:24:15   914.76 189.83 32.42 34.88 24.83 246300
 363 GRUSA WALDEMAR         1 <15> 384 - 12:30:32   914.66 190.35 32.40 34.87 24.79 252020
 364 URBAŃSKI BOGDAN        5 < 5> 390 M 12:36:09   914.03 190.88 32.38 34.86 24.75 256980
 365 PASTERNAK TADEUSZ      1 < 4> 366 O 12:27:45   911.35 191.40 32.36 34.84 24.71 248570
 366 PASTERNAK TADEUSZ      1 < 5> 434 O 12:27:48   911.18 191.92 32.34 34.83 24.66 248570
 367 KULESA PIOTR           3 <10>---- - 12:41:59   909.53 192.45 32.31 34.81 24.62 261020
 368 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 < 9> 471 - 12:37:48   908.91 192.97 32.29 34.80 24.58 257040
 369 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <18> 409 - 12:38:10   907.98 193.50 32.27 34.78 24.54 257110
 370 ŻYGADŁO JAN            1 < 3> 443 O 12:29:20   905.80 194.02 32.25 34.77 24.50 248490
 371 ABRAM WIESŁAW          1 <18> 451 - 12:34:12   905.41 194.55 32.23 34.76 24.45 252790
 372 BRZĘK ROMUALD          6 < 9> 376 M 12:24:51   904.87 195.07 32.21 34.74 24.41 244180
 373 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <11> 428 M 12:28:30   903.36 195.60 32.19 34.73 24.37 247070
 374 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK    2 < 7> 383 M 12:37:52   902.72 196.12 32.17 34.71 24.33 255350
 375 JANKI RAFAŁ            5 <10> 427 M 12:41:30   902.30 196.64 32.15 34.70 24.29 258510
 376 BRZĘK ROMUALD          6 <10> 431 O 12:25:41   902.09 197.17 32.13 34.69 24.24 244180
 377 KONARSKI A i G         1 <10> 381 - 12:33:48   901.90 197.69 32.10 34.67 24.20 251450
 378 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <16> 399 - 12:42:01   901.83 198.22 32.08 34.66 24.16 258840
 379 WODARA FRANCISZEK      3 <12> 487 M 12:44:11   899.22 198.74 32.06 34.64 24.12 260040
 380 ZARZYCKI MARIAN        6 < 9> 418 M 12:29:07   898.52 199.27 32.04 34.63 24.08 246300
 381 KONARSKI A i G         1 <11> 515 - 12:34:53   898.41 199.79 32.02 34.61 24.03 251450
 382 TOMICZEK RYSZARD       2 < 6> 385 M 12:28:30   897.70 200.31 32.00 34.60 23.99 245520
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 383 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK    2 < 8> 533 M 12:39:35   897.28              34.59 23.95 255350
 384 GRUSA WALDEMAR         1 <16> 441 - 12:36:22   895.70              34.57 23.91 252020
 385 TOMICZEK RYSZARD       2 < 7> 553 O 12:29:07   895.68              34.56 23.87 245520
 386 IDASIAK SŁAWOMIR       5 < 7> 398 M 12:43:47   894.41              34.54 23.82 258290
 387 BŁASZCZYKIEWICZ JAN    1 < 3> 392 M 12:35:02   894.29              34.53 23.78 250430
 388 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 3> 461 M 12:33:42   893.43              34.51 23.74 249000
 389 BAR JÓZEF              4 < 6> 478 M 12:37:38   893.35              34.50 23.70 252490
 390 URBAŃSKI BOGDAN        5 < 6> 457 M 12:42:43   893.17              34.49 23.66 256980
 391 KAMIŃSKI WALDEMAR      2 < 3> 401 M 12:45:13   892.88              34.47 23.61 259130
 392 BŁASZCZYKIEWICZ JAN    1 < 4> 511 - 12:35:43   892.11              34.46 23.57 250430
 393 SZWĘK TOMASZ           3 < 6> 415 - 12:48:05   891.11              34.44 23.53 261170
 394 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 <19> 395 - 12:30:21   891.05              34.43 23.49 245350
 395 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 <20> 424 O 12:30:23   890.94              34.42 23.45 245350
 396 BENK JOACHIM           1 < 8> 469 M 12:35:10   890.90              34.40 23.40 249600
 397 PROROK MARCIN          5 < 3> 548 - 12:49:58   890.51              34.39 23.36 262670
 398 IDASIAK SŁAWOMIR       5 < 8> 432 - 12:45:13   889.99              34.37 23.32 258290
 399 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <17> 400 - 12:46:19   888.52              34.36 23.28 258840
 400 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <18> 402 - 12:46:30   887.96              34.34 23.24 258840
 401 KAMIŃSKI WALDEMAR      2 < 4> 452 O 12:46:59   887.48              34.33 23.19 259130
 402 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <19> 436 - 12:47:14   885.73              34.32 23.15 258840
 403 KWIATKOWSKI RYSZARD    4 < 5> 405 M 12:39:43   885.16              34.30 23.11 252020
 404 BIENIASZEWSKI JAN      2 < 4>---- O 12:53:25   883.97              34.29 23.07 263790
 405 KWIATKOWSKI RYSZARD    4 < 6> 528 M 12:40:08   883.87              34.27 23.03 252020
 406 RYGIEL FRANCISZEK      4 < 7> 506 O 12:50:29   882.32              34.26 22.98 260710
 407 TOMCZYK ZDZISŁAW       6 < 4> 444 M 12:29:17   882.30              34.25 22.94 242000
 408 SADOWSKI FRANCISZEK    4 < 2> 539 O 12:42:43   881.94              34.23 22.90 253750
 409 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <19> 473 - 12:47:50   878.01              34.22 22.86 257110
 410 TOWSTOLAK EUGENIUSZ    4 < 2> 475 M 12:45:00   877.90              34.20 22.82 254590
 411 NOWAK KRYSTIAN         2 < 9> 497 M 12:50:18   877.38              34.19 22.77 259090
 412 KANIOWICZ JOACHIM      5 < 3> 500 M 12:42:18   876.78              34.17 22.73 251900
 413 ROSIEK ZENON           2 < 8> 543 O 12:49:28   876.77              34.16 22.69 258180
 414 SKROCH RUDOLF          6 < 3> 433 M 12:35:56   876.72              34.15 22.65 246300
 415 SZWĘK TOMASZ           3 < 7> 453 - 12:53:25   875.19              34.13 22.61 261170
 416 ZGID IRENEUSZ          2 < 6> 494 M 12:50:48   874.88              34.12 22.56 258790
 417 GLIED ANDRZEJ          6 < 7> 429 M 12:37:07   874.67              34.10 22.52 246760
 418 ZARZYCKI MARIAN        6 <10> 465 M 12:36:57   873.56              34.09 22.48 246300
 419 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 < 8> 421 M 12:56:53   872.32              34.08 22.44 263340
 420 BIRKHOF NORBERT        3 < 5> 632 M 12:54:18   871.20              34.06 22.39 260750
 
   17.09.2022.-GUBIN 2                  - 9 -
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
 421 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 < 9> 440 M 12:57:37   870.21              34.05 22.35 263340
 422 FERENC EUGENIUSZ       2 <11> 446 M 12:53:36   868.08              34.03 22.31 259210
 423 ZIENKIEWICZ M-M        1 < 2>---- S 12:38:02   867.92              34.02 22.27 245650
 424 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 <21> 466 - 12:38:38   865.03              34.00 22.23 245350
 425 PLEWNIA DOMINIK        3 < 3> 426 - 12:57:51   864.78              33.99 22.18 261900
 426 PLEWNIA DOMINIK        3 < 4> 568 M 12:57:53   864.69              33.98 22.14 261900
 427 JANKI RAFAŁ            5 <11> 472 M 12:54:14   863.91              33.96 22.10 258510
 428 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <12> 481 - 12:41:10   863.38              33.95 22.06 247070
 429 GLIED ANDRZEJ          6 < 8> 445 - 12:40:49   863.35              33.93 22.02 246760
 430 MARCINISZYN EDWARD     1 < 9> 463 - 12:46:25   862.85              33.92 21.97 251450
 431 BRZĘK ROMUALD          6 <11> 460 O 12:38:10   862.32              33.91 21.93 244180
 432 IDASIAK SŁAWOMIR       5 < 9> 435 M 12:55:21   859.96              33.89 21.89 258290
 433 SKROCH RUDOLF          6 < 4> 437 M 12:41:28   859.79              33.88 21.85 246300
 434 PASTERNAK TADEUSZ      1 < 6>---- - 12:44:12   859.51              33.86 21.81 248570
 435 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <10> 501 M 12:56:30   856.68              33.85 21.76 258290
 436 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <20> 438 M 12:57:15   856.38              33.83 21.72 258840
 437 SKROCH RUDOLF          6 < 5> 454 M 12:42:37   856.35              33.82 21.68 246300
 438 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <21> 480 - 12:57:21   856.09              33.81 21.64 258840
 439 KSIEZYK MAT. + SABRINA 6 < 8> 504 S 12:51:56   855.21              33.79 21.60 253940
 440 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 <10> 537 M 13:03:25   853.84              33.78 21.55 263340
 441 GRUSA WALDEMAR         1 <17> 447 - 12:50:27   853.00              33.76 21.51 252020
 442 JAKUBOWSKI TOMASZ      6 < 5> 467 M 12:50:14   852.65              33.75 21.47 251730
 443 ŻYGADŁO JAN            1 < 4> 482 M 12:47:28   849.64              33.74 21.43 248490
 444 TOMCZYK ZDZISŁAW       6 < 5> 613 O 12:39:52   849.52              33.72 21.39 242000
 445 GLIED ANDRZEJ          6 < 9> 522 M 12:45:39   848.99              33.71 21.34 246760
 446 FERENC EUGENIUSZ       2 <12> 448 M 13:00:25   848.71              33.69 21.30 259210
 447 GRUSA WALDEMAR         1 <18> 450 - 12:52:06   848.27              33.68 21.26 252020
 448 FERENC EUGENIUSZ       2 <13> 493 O 13:00:39   848.06              33.66 21.22 259210
 449 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA 5 <13> 470 - 13:02:02   847.56              33.65 21.18 260230
 450 GRUSA WALDEMAR         1 <19> 455 O 12:52:41   846.60              33.64 21.13 252020
 451 ABRAM WIESŁAW          1 <19> 496 - 12:53:51   845.88              33.62 21.09 252790
 452 KAMIŃSKI WALDEMAR      2 < 5>---- O 13:01:24   845.72              33.61 21.05 259130
 453 SZWĘK TOMASZ           3 < 8> 538 - 13:03:58   845.30              33.59 21.01 261170
 454 SKROCH RUDOLF          6 < 6>---- M 12:46:49   844.02              33.58 20.97 246300
 455 GRUSA WALDEMAR         1 <20> 479 - 12:53:37   843.96              33.57 20.92 252020
 456 BEZPAŁKO WALDEMAR      4 < 2> 486 M 12:53:39   843.70              33.55 20.88 251970
 457 URBAŃSKI BOGDAN        5 < 7> 549 M 13:00:11   842.05              33.54 20.84 256980
 458 MUSIAL HENRYK          5 11- 2- 2 M 12:54:43   840.46              33.52 20.80 251900
 459 BĄK EUGENIUSZ          3 < 3>---- M 12:58:35   840.36              33.51 20.76 255120
 460 BRZĘK ROMUALD          6 <12> 527 - 12:45:54   839.39              33.49 20.71 244180
 461 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 4> 507 M 12:52:11   837.87              33.48 20.67 249000
 462 SMYREK ALOJZY          3 < 3> 531 M 13:07:55   837.79              33.47 20.63 262160
 463 MARCINISZYN EDWARD     1 <10> 485 S 12:55:18   837.33              33.45 20.59 251450
 464 TYMRAKIEWICZ MIECZYSŁA 4 < 2>---- M 12:54:26   837.25              33.44 20.55 250700
 465 ZARZYCKI MARIAN        6 <11> 476 M 12:49:15   837.04              33.42 20.50 246300
 466 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 <22> 491 - 12:48:11   836.85              33.41 20.46 245350
 467 JAKUBOWSKI TOMASZ      6 < 6> 468 M 12:56:02   836.22              33.40 20.42 251730
 468 JAKUBOWSKI TOMASZ      6 < 7>---- - 12:56:05   836.08              33.38 20.38 251730
 469 BENK JOACHIM           1 < 9> 474 M 12:53:36   835.90              33.37 20.34 249600
 470 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA 5 <14> 484 - 13:06:27   835.54              33.35 20.29 260230
 471 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 <10> 525 M 13:03:08   834.18              33.34 20.25 257040
 472 JANKI RAFAŁ            5 <12> 606 M 13:05:03   833.77              33.32 20.21 258510
 473 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <20> 557 - 13:04:02   831.98              33.31 20.17 257110
 474 BENK JOACHIM           1 <10> 520 M 12:55:27   830.75              33.30 20.13 249600
 475 TOWSTOLAK EUGENIUSZ    4 < 3>---- M 13:02:22   828.29              33.28 20.08 254590
 476 ZARZYCKI MARIAN        6 <12> 489 - 12:52:23   828.22              33.27 20.04 246300
 477 MYŚKÓW PIOTR           5 < 5>---- M 12:58:30   827.87              33.25 20.00 251260
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:4 --------------------
 478 BAR JÓZEF              4 < 7> 585 M 13:00:16   827.11              33.24       252490
 479 GRUSA WALDEMAR         1 <21> 498 - 13:00:14   825.66              33.23       252020
 480 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <22> 488 - 13:08:35   825.43              33.21       258840
 
   17.09.2022.-GUBIN 2                  - 10 -
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
 481 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <13> 509 M 12:54:44   824.30              33.20       247070
 482 ŻYGADŁO JAN            1 < 5>---- O 12:56:34   824.00              33.18       248490
 483 KINDER ARTUR DANIEL    2 < 4> 586 M 13:06:42   823.42              33.17       256660
 484 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA 5 <15> 530 M 13:11:14   822.91              33.15       260230
 485 MARCINISZYN EDWARD     1 <11> 499 - 13:00:42   822.54              33.14       251450
 486 BEZPAŁKO WALDEMAR      4 < 3> 513 M 13:01:29   822.13              33.13       251970
 487 WODARA FRANCISZEK      3 <13> 516 M 13:11:21   822.00              33.11       260040
 488 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <23> 508 - 13:09:54   821.98              33.10       258840
 489 ZARZYCKI MARIAN        6 <13> 551 M 12:54:55   821.23              33.08       246300
 490 BAR ANDRZEJ            4 < 6> 492 M 13:03:00   819.55              33.07       252420
 491 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 <23> 562 O 12:54:24   819.47              33.06       245350
 492 BAR ANDRZEJ            4 < 7> 615 - 13:03:07   819.24              33.04       252420
 493 FERENC EUGENIUSZ       2 <14> 529 - 13:12:19   816.88              33.03       259210
 494 ZGID IRENEUSZ          2 < 7> 546 M 13:11:59   816.42              33.01       258790
 495 MUSIAL HENRYK          5 < 2>---- M 13:03:40   816.09              33.00       251900
 496 ABRAM WIESŁAW          1 <20> 535 - 13:04:49   815.93              32.98       252790
 497 NOWAK KRYSTIAN         2 <10> 623 O 13:12:42   815.52              32.97       259090
 498 GRUSA WALDEMAR         1 <22> 502 - 13:04:03   815.47              32.96       252020
 499 MARCINISZYN EDWARD     1 <12> 532 - 13:03:24   815.34              32.94       251450
 500 KANIOWICZ JOACHIM      5 < 4> 602 M 13:04:19   814.38              32.93       251900
 501 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <11> 503 - 13:12:17   814.07              32.91       258290
 502 GRUSA WALDEMAR         1 <23> 569 - 13:05:28   811.75              32.90       252020
 503 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <12> 550 - 13:13:45   810.32              32.89       258290
 504 KSIEZYK MAT. + SABRINA 6 < 9> 505 S 13:08:45   809.37              32.87       253940
 505 KSIEZYK MAT. + SABRINA 6 <10>---- S 13:08:50   809.16              32.86       253940
 506 RYGIEL FRANCISZEK      4 < 8> 625 M 13:17:15   809.03              32.84       260710
 507 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 5> 566 M 13:02:51   808.84              32.83       249000
 508 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <24> 544 M 13:15:31   807.57              32.81       258840
 509 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <14> 521 M 13:00:58   807.51              32.80       247070
 510 KUDLA TADEUSZ          1 11- 4- 4 M 13:00:44   806.88              32.79       246690
 511 BŁASZCZYKIEWICZ JAN    1 < 5> 593 M 13:05:24   806.80              32.77       250430
 512 KUDLA TADEUSZ          1 < 2> 514 M 13:00:51   806.57              32.76       246690
 513 BEZPAŁKO WALDEMAR      4 < 4>---- M 13:07:31   806.26              32.74       251970
 514 KUDLA TADEUSZ          1 < 3> 592 M 13:00:59   806.22              32.73       246690
 515 KONARSKI A i G         1 <12> 517 - 13:06:55   806.14              32.71       251450
 516 WODARA FRANCISZEK      3 <14> 526 - 13:18:17   804.37              32.70       260040
 517 KONARSKI A i G         1 <13> 519 - 13:08:04   803.18              32.69       251450
 518 WODARA ALFRED          3 < 7> 523 S 13:19:54   803.11              32.67       260930
 519 KONARSKI A i G         1 <14> 524 O 13:08:29   802.12              32.66       251450
 520 BENK JOACHIM           1 <11>---- M 13:06:11   802.10              32.64       249600
 521 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <15> 554 M 13:03:06   801.91              32.63       247070
 522 GLIED ANDRZEJ          6 <10> 547 M 13:02:48   801.69              32.62       246760
 523 WODARA ALFRED          3 < 8> 536 S 13:20:32   801.55              32.60       260930
 524 KONARSKI A i G         1 <15> 567 - 13:08:58   800.88              32.59       251450
 525 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 <11> 578 - 13:16:07   800.46              32.57       257040
 526 WODARA FRANCISZEK      3 <15> 542 - 13:20:13   799.59              32.56       260040
 527 BRZĘK ROMUALD          6 <13>---- - 13:00:41   798.80              32.54       244180
 528 KWIATKOWSKI RYSZARD    4 < 7> 559 - 13:11:17   796.82              32.53       252020
 529 FERENC EUGENIUSZ       2 <15> 590 O 13:20:30   796.34              32.52       259210
 530 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA 5 <16> 594 - 13:22:24   794.84              32.50       260230
 531 SMYREK ALOJZY          3 < 4>---- M 13:25:02   794.34              32.49       262160
 532 MARCINISZYN EDWARD     1 <13> 540 - 13:11:43   793.93              32.47       251450
 533 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK    2 < 9> 534 M 13:16:56   793.18              32.46       255350
 534 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK    2 <10> 582 M 13:17:31   791.74              32.45       255350
 535 ABRAM WIESŁAW          1 <21> 565 O 13:14:26   791.37              32.43       252790
 536 WODARA ALFRED          3 < 9> 555 - 13:25:19   789.94              32.42       260930
 537 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 <11>---- M 13:28:32   789.55              32.40       263340
 538 SZWĘK TOMASZ           3 < 9> 591 - 13:26:44   787.29              32.39       261170
 539 SADOWSKI FRANCISZEK    4 < 3> 584 M 13:17:22   787.15              32.37       253750
 540 MARCINISZYN EDWARD     1 <14> 545 - 13:14:35   786.81              32.36       251450
 
   17.09.2022.-GUBIN 2                  - 11 -
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
 541 PIŁYP GRZEGORZ         1 < 3>---- S 13:13:04   786.66              32.35       250210
 542 WODARA FRANCISZEK      3 <16>---- - 13:25:44   786.25              32.33       260040
 543 ROSIEK ZENON           2 < 9> 552 - 13:23:24   786.18              32.32       258180
 544 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <25> 587 - 13:24:34   785.39              32.30       258840
 545 MARCINISZYN EDWARD     1 <15> 556 M 13:15:10   785.37              32.29       251450
 546 ZGID IRENEUSZ          2 < 8>---- M 13:24:39   785.04              32.28       258790
 547 GLIED ANDRZEJ          6 <11> 558 M 13:09:43   784.07              32.26       246760
 548 PROROK MARCIN          5 < 4> 620 M 13:30:04   783.93              32.25       262670
 549 URBAŃSKI BOGDAN        5 < 8> 610 M 13:23:17   782.80              32.23       256980
 550 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <13>---- - 13:25:02   782.62              32.22       258290
 551 ZARZYCKI MARIAN        6 <14> 583 M 13:10:10   781.49              32.20       246300
 552 ROSIEK ZENON           2 <10> 577 - 13:25:23   781.46              32.19       258180
 553 TOMICZEK RYSZARD       2 < 8> 563 O 13:09:16   781.25              32.18       245520
 554 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <16> 609 M 13:11:39   780.26              32.16       247070
 555 WODARA ALFRED          3 <10> 574 - 13:29:29   780.10              32.15       260930
 556 MARCINISZYN EDWARD     1 <16> 572 - 13:17:43   779.17              32.13       251450
 557 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <21> 608 S 13:25:01   779.08              32.12       257110
 558 GLIED ANDRZEJ          6 <12> 571 M 13:11:48   778.91              32.11       246760
 559 KWIATKOWSKI RYSZARD    4 < 8> 561 - 13:18:40   778.64              32.09       252020
 560 BAR ZBIGNIEW           4 < 2> 564 M 13:19:34   778.21              32.08       252580
 561 KWIATKOWSKI RYSZARD    4 < 9>---- M 13:19:43   776.12              32.06       252020
 562 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 <24> 621 O 13:11:42   774.71              32.05       245350
 563 TOMICZEK RYSZARD       2 < 9>---- O 13:12:59   772.12              32.03       245520
 564 BAR ZBIGNIEW           4 < 3>---- M 13:22:47   770.57              32.02       252580
 565 ABRAM WIESŁAW          1 <22> 588 - 13:23:16   770.08              32.01       252790
 566 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 6> 573 M 13:18:21   770.06              31.99       249000
 567 KONARSKI A i G         1 <16> 575 - 13:21:59   769.00              31.98       251450
 568 PLEWNIA DOMINIK        3 < 5>---- M 13:36:19   767.32              31.96       261900
 569 GRUSA WALDEMAR         1 <24> 580 - 13:23:49   766.45              31.95       252020
 570 RADWAŃSKI MAREK        1 < 6> 595 M 13:22:14   766.03              31.94       250670
 571 GLIED ANDRZEJ          6 <13> 626 M 13:17:38   764.83              31.92       246760
 572 MARCINISZYN EDWARD     1 <17> 581 - 13:23:57   764.40              31.91       251450
 573 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 7> 576 M 13:21:05   763.61              31.89       249000
 574 WODARA ALFRED          3 <11> 601 - 13:37:24   762.06              31.88       260930
 575 KONARSKI A i G         1 <17> 598 - 13:25:09   761.62              31.86       251450
 576 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 8> 617 M 13:21:58   761.55              31.85       249000
 577 ROSIEK ZENON           2 <11> 589 O 13:34:11   761.18              31.84       258180
 578 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 <12> 597 M 13:32:57   760.59              31.82       257040
 579 PRUSAK BOGUSLAW        1 < 9> 624 - 13:24:47   760.44              31.81       250780
 580 GRUSA WALDEMAR         1 <25> 605 - 13:26:27   760.36              31.79       252020
 581 MARCINISZYN EDWARD     1 <18> 622 - 13:25:51   760.01              31.78       251450
 582 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK    2 <11>---- M 13:31:00   759.97              31.77       255350
 583 ZARZYCKI MARIAN        6 <15> 627 M 13:19:08   759.87              31.75       246300
 584 SADOWSKI FRANCISZEK    4 < 4> 631 M 13:30:05   757.27              31.74       253750
 585 BAR JÓZEF              4 < 8>---- M 13:28:39   756.75              31.72       252490
 586 KINDER ARTUR DANIEL    2 < 5>---- - 13:34:42   755.55              31.71       256660
 587 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <26> 604 - 13:37:44   755.22              31.69       258840
 588 ABRAM WIESŁAW          1 <23>---- - 13:30:42   753.02              31.68       252790
 589 ROSIEK ZENON           2 <12>---- O 13:38:07   752.46              31.67       258180
 590 FERENC EUGENIUSZ       2 <16>---- - 13:39:33   752.31              31.65       259210
 591 SZWĘK TOMASZ           3 <10> 603 M 13:42:55   750.67              31.64       261170
 592 KUDLA TADEUSZ          1 < 4>---- M 13:24:07 13:33:47              31.62       246690
 593 BŁASZCZYKIEWICZ JAN    1 < 6> 595 - 13:30:49 13:35:30              31.61       250430
 594 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA 5 <17>---- M 13:44:20 13:35:57              31.60       260230
 595 RADWAŃSKI MAREK        1 < 7>---- M 13:31:41 13:36:03              31.58       250670
 595 BŁASZCZYKIEWICZ JAN    1 < 7> 599 M 13:31:22 13:36:03              31.58       250430
 597 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 <13> 600 - 13:40:19 13:36:11              31.55       257040
 598 KONARSKI A i G         1 <18>---- M 13:33:19 13:36:38              31.54       251450
 599 BŁASZCZYKIEWICZ JAN    1 < 8>---- - 13:32:06 13:36:47              31.52       250430
 600 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 <14> 612 M 13:41:06 13:36:58              31.51       257040
 
   17.09.2022.-GUBIN 2                  - 12 -
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKT|PKT-2|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+------+-----+-----+-----+------+
 601 WODARA ALFRED          3 <12> 634 - 13:46:33 13:37:14              31.50       260930
 602 KANIOWICZ JOACHIM      5 < 5>---- M 13:35:02 13:37:45              31.48       251900
 603 SZWĘK TOMASZ           3 <11> 619 - 13:47:42 13:38:04              31.47       261170
 604 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <27> 635 - 13:44:54 13:38:22              31.45       258840
 605 GRUSA WALDEMAR         1 <26> 611 - 13:35:54 13:38:28              31.44       252020
 606 JANKI RAFAŁ            5 <13> 607 - 13:45:18 13:39:12              31.43       258510
 607 JANKI RAFAŁ            5 <14> 629 M 13:45:23 13:39:17              31.41       258510
 608 KREUTZMAN-BAKALARZ     3 <22>---- - 13:43:35 13:39:21              31.40       257110
 609 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <17> 616 M 13:30:26 13:39:36              31.38       247070
 610 URBAŃSKI BOGDAN        5 < 9> 630 - 13:43:56 13:39:53              31.37       256980
 611 GRUSA WALDEMAR         1 <27>---- - 13:37:36 13:40:10              31.35       252020
 612 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 <15> 633 - 13:45:28 13:41:20              31.34       257040
 613 TOMCZYK ZDZISŁAW       6 < 6> 614 O 13:25:29 13:41:24              31.33       242000
 614 TOMCZYK ZDZISŁAW       6 < 7>---- O 13:25:46 13:41:41              31.31       242000
 615 BAR ANDRZEJ            4 < 8>---- M 13:39:50 13:41:52              31.30       252420
 616 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <18> 618 - 13:32:55 13:42:05              31.28       247070
 617 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 < 9>---- - 13:36:42 13:43:17              31.27       249000
 618 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <19>---- M 13:34:10 13:43:20              31.26       247070
 619 SZWĘK TOMASZ           3 <12>---- - 13:53:04 13:43:26              31.24       261170
 620 PROROK MARCIN          5 < 5>---- M 13:56:08 13:44:30              31.23       262670
 621 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK 6 <25>---- O 13:33:48 13:45:15              31.21       245350
 622 MARCINISZYN EDWARD     1 <19>---- - 13:42:23 13:45:42              31.20       251450
 623 NOWAK KRYSTIAN         2 <11>---- M 13:52:43 13:45:51              31.18       259090
 624 PRUSAK BOGUSLAW        1 <10>---- O 13:41:52 13:46:05              31.17       250780
 625 RYGIEL FRANCISZEK      4 < 9> 628 - 13:55:35 13:46:33              31.16       260710
 626 GLIED ANDRZEJ          6 <14>---- M 13:37:15 13:46:49              31.14       246760
 627 ZARZYCKI MARIAN        6 <16>---- - 13:37:05 13:47:16              31.13       246300
 628 RYGIEL FRANCISZEK      4 <10>---- O 13:57:26 13:48:24              31.11       260710
 629 JANKI RAFAŁ            5 <15>---- M 13:54:50 13:48:44              31.10       258510
 630 URBAŃSKI BOGDAN        5 <10>---- M 13:52:50 13:48:47              31.09       256980
 631 SADOWSKI FRANCISZEK    4 < 5>---- O 13:49:25 13:49:40              31.07       253750
 632 BIRKHOF NORBERT        3 < 6> 636 M 13:58:49 13:49:44              31.06       260750
 633 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 <16>---- - 13:54:48 13:50:40              31.04       257040
 634 WODARA ALFRED          3 <13>---- - 14:00:25 13:51:06              31.03       260930
 635 MIZERNY MARIAN PIOTR   2 <28>---- - 13:57:40 13:51:08              31.01       258840
 636 BIRKHOF NORBERT        3 < 7>---- M 14:00:23 13:51:18              31.00       260750
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 637 CZAIŃSKI DARIUSZ       6 <20>---- - 13:42:22 13:51:32                          247070
 638 BAR ANDRZEJ            4 < 9>---- M 13:49:47 13:51:49                          252420
 639 KANIOWICZ JOACHIM      5 < 6>---- M 13:49:24 13:52:07                          251900
 640 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 <10>---- M 13:46:19 13:52:54                          249000
 641 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF  4 < 3>---- M 13:48:33 13:52:55                          250670
 642 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN  5 <12>---- M 14:05:28 13:52:56                          263340
 643 GRUSA WALDEMAR         1 <28>---- O 13:50:50 13:53:24                          252020
 644 JANKI RAFAŁ            5 <16>---- M 13:59:31 13:53:25                          258510
 645 SADOWSKI FRANCISZEK    4 < 6>---- O 13:53:23 13:53:38                          253750
 646 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 <17>---- M 13:57:48 13:53:40                          257040
 647 KANIOWICZ JOACHIM      5 < 7>---- M 13:51:07 13:53:50                          251900
 648 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 <11>---- - 13:47:21 13:53:56                          249000
 649 SMYREK ALOJZY          3 < 5>---- M 14:05:04 13:54:06                          262160
 650 PRUSAK BOGUSLAW        1 <11>---- - 13:50:08 13:54:21                          250780
 651 TOMICZEK RYSZARD       2 <10>---- M 13:43:08 13:54:22                          245520
 652 MARCINISZYN EDWARD     1 <20>---- - 13:51:40 13:54:59                          251450
 653 SZCZĘSNY ANDRZEJ       5 <18>---- - 13:59:09 13:55:01                          257040
 654 SKROCH RUDOLF          6 < 7>---- M 13:44:56 13:55:07                          246300
 655 ALASIEWICZ JAN ADAM    1 <12>---- M 13:48:59 13:55:34                          249000
 656 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF  4 < 4>---- M 13:51:20 13:55:42                          250670
 657 SMYREK ALOJZY          3 < 6>---- M 14:06:53 13:55:55                          262160
 658 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK    2 <12>---- M 13:58:22 13:56:29                          255350
 659 FERENC EUGENIUSZ       2 <17>---- O 14:04:51 13:57:49                          259210
 660 IDASIAK SŁAWOMIR       5 <14>---- - 14:03:43 13:57:55                          258290
 
      MISTRZOSTWO ODDZIAŁU WOŁCZYN                - 13 -
+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|     KONKURSY     |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5|RAZ| Lot 5 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 NOWAK KRYSTIAN          259090  34   19   40 10 10 10  8  8  46  291.14  1318.13 215
   2 MARCINISZYN EDWARD      251450  73   27   39 10 10 10  8  6  44  218.35  1312.75 116
   3 ABRAM WIESŁAW           252790  38   13   36 10 10 10  7  8  45  306.87  1299.12 136
   4 KREUTZMAN-BAKALARZ      257110  75   25   95 10 10 10  8  6  44  220.07  1282.88 325
   5 WODARA ALFRED           260930  38    5   43 10 10 10  8  6  44  213.81  1273.07 312
   6 SZWĘK TOMASZ            261170  41   24   76 10 10 10  8  4  42  148.52  1251.54 311
   7 RYGIEL FRANCISZEK       260710  26  124  196 10 10 10  8  8  46  285.01  1251.46 438
   8 FERENC EUGENIUSZ        259210  35    3   52 10 10 10  7  8  45  288.57  1223.31 202
   9 RADWAŃSKI MAREK         250670  10    9   10 10 10 10  8  6  44  217.17  1220.77 119
  10 KSIEZYK MAT. + SABRINA  253940  24   58  189 10 10 10  8  8  46  285.59  1219.10 633
  11 WODARA FRANCISZEK       260040  42    4   42 10 10 10  6  8  44  295.31  1216.22 313
  12 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK  245350  54    6    7 10 10 10  4  8  42  301.64  1187.11 618
  13 KONARSKI A i G          251450  54   47   50 10 10 10  7  4  41  141.47  1173.10 126
  14 GRUSA WALDEMAR          252020  81    8   12 10 10 10  7  6  43  218.15  1170.05 107
  15 KINDER ARTUR DANIEL     256660  22   82  188 10 10 10  8  4  42  145.51  1166.54 229
  16 MIZERNY MARIAN PIOTR    258840  84   14   54 10 10 10  8  3  41  105.85  1165.59 214
  17 GLIED ANDRZEJ           246760  26   84  103  9 10 10  6  8  43  293.78  1156.08 610
  18 SYMIEC BERNARD          259150  20   28   53 10 10 10  6  5  41  193.42  1155.31 204
  19 PLEWNIA DOMINIK         261900  26   69   78 10 10 10  8  4  42  143.89  1153.64 327
  20 CZAIŃSKI DARIUSZ        247070  44   63   91 10 10 10  6  8  44  276.38  1140.03 607
  21 KAMIŃSKI WALDEMAR       259130  23   66   70 10 10 10  7  5  42  180.51  1131.45 208
  22 PIŁYP GRZEGORZ          250210  20  169  359 10 10  9  8  3  40  104.90  1108.07 127
  23 TOMICZEK RYSZARD        245520  20  204  264  6 10 10  7  8  41  281.72  1104.09 227
  24 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK     255350  26   37   65  - 10  9  8  8  35  282.14  1062.65 241
  25 ZARZYCKI MARIAN         246300  32  108  112 10 10  5  8  8  41  286.91  1057.45 617
  26 SADOWSKI FRANCISZEK     253750  20   46  408 10 10 10  6  5  41  168.77  1048.76 435
  27 BIRKHOF NORBERT         260750  14  150  153 10  7 10  6  7  40  242.65  1017.44 303
  28 BIENIASZEWSKI JAN       263790  24   20  197 10 10 10  5  2  37   74.02   992.09 225
  29 KWIATKOWSKI RYSZARD     252020  38  110  182 10  9  8  8  3  38  100.63   984.52 421
  30 TOMCZYK ZDZISŁAW        242000  21  221  319  5 10 10  6  6  37  202.98   969.96 616
  31 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF   250670  20   59  318 10 10 10  5  2  37   74.69   931.41 439
  32 PRUSAK BOGUSLAW         250780  38   30   31 10 10 10  -  6  36  218.57   903.51 146
  33 BENK JOACHIM            249600  22  199  231  -  9  9  5  8  31  282.53   895.33 113
  34 ROSIEK ZENON            258180  30  130  170  7 10  3  8  6  34  208.07   868.13 231
  35 ALASIEWICZ JAN ADAM     249000  29   11  156  9  5  3  8  8  33  274.21   867.24 101
  36 SZCZĘSNY ANDRZEJ        257040  49   29   85 10  9  7  5  6  37  207.84   859.49 519
  37 PROROK MARCIN           262670  21    2  171 10 10  9  2  4  35  141.06   853.70 515
  38 CHILEJ KRZYSZTOF        258680               10 10  8  6  -  34           842.86 201
  39 IDASIAK SŁAWOMIR        258290  47   48   49 10 10  8  4  4  36  141.60   841.07 506
  40 WOLNY KRZYSZTOF         253430  12  277  677 10 10 10  3  1  34   36.09   831.62 418
  41 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA  260230  33   51  145 10 10  3  4  8  35  287.06   831.50 544
  42 BAR ANDRZEJ             252420  24  209  237 10  7  2  8  6  33  209.06   812.09 401
  43 SMYREK ALOJZY           262160   9    1   83  - 10 10  4  4  28  144.80   791.27 309
  44 GARBOWSKI TOMASZ        253720  16   60   61  7  8  5  4  5  29  190.17   722.64 408
  45 KUSAJ HUBERT MARCIN     250630               10 10 10  -  -  30           710.99 112
  46 ZGID IRENEUSZ           258790  25  140  177  5  7  2  7  6  27  210.41   696.76 232
  47 BAR JÓZEF               252490  18  126  175  5  1  1  8  8  23  283.84   675.73 422
  48 BRZĘK ROMUALD           244180  32   35   68  0  9  5  2  8  24  298.12   665.96 624
  49 JANKI RAFAŁ             258510  31   44  120  2  4  5  4  8  23  295.13   660.89 507
  50 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   263340  26   64  134  1  3  2  6  8  20  284.07   609.88 516
  51 ZIENKIEWICZ M-M         245650  20   97  423  0  9  2  8  2  21   72.66   582.56 124
  52 PASTERNAK TADEUSZ       248570  19  248  249  1  4  1  8  5  19  178.20   571.21 135
  53 FERENC ZBIGNIEW         255750                7  9  6  3  -  25           538.80 406
  54 KUDLA TADEUSZ           246690  11  510  512 10  6  0  4  4  24  129.90   536.65 149
  55 JAKUBOWSKI TOMASZ       251730  25  151  290 10  3  5  0  5  23  176.10   533.17 634
  56 BAR ZBIGNIEW            252580  15   23  560 10  6  -  4  3  23  103.79   517.01 402
  57 URBAŃSKI BOGDAN         256980  24   81  133  2  2  1  4  8  17  285.22   506.87 531
  58 KŁAK MARCIN             251440               10  8  3  -  -  21           413.34 141
  59 SKROCH RUDOLF           246300  14   72  362  1  3  1  3  6  14  209.30   407.74 615
  60 ŁACINA LESZEK           253790               10  1  7  -  -  18           393.58 427
 
       MISTRZOSTWO ODDZIAŁU WOŁCZYN                  - 14 -
+---+----------------------+-------+---+----+----+------------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|     KONKURSY     |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4| 5|RAZ| Lot 5 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
  61 KANIOWICZ JOACHIM       251900  14  246  305  1  4  2  2  5  14  170.80   374.91 508
  62 TOWSTOLAK EUGENIUSZ     254590  13  240  410  5  1  1  4  3  14  104.09   348.24 415
  63 ŻYGADŁO JAN             248490  23   87  349  4  5  1  -  5  15  175.54   341.39 130
  64 BŁASZCZYKIEWICZ JAN     250430  26  223  322  3  -  2  2  5  12  171.18   329.88 104
  65 FURMANKIEWICZ JANUSZ    252580  11  266  972  2  0  3  5  1  11   36.24   316.59 441
  66 KULESA PIOTR            261020  34   16   17  2  3  3  0  3  11  113.23   302.25 306
  67 PASTERNAK ZBIGNIEW      248310                8  5  1  2  -  16           301.46 118
  68 BĄK EUGENIUSZ           255120   6  106  262  5  -  0  3  3  11  108.32   288.40 301
  69 SWILAK MIECZYSŁAW       261090   6           10  1  0  3  0  14           269.78 320
  70 HAŁAWIN DANIEL          250260                8  3  0  3  -  14           268.49 110
  71 MYŚKÓW PIOTR            251260  13  104  135  0  1  0  2  4   7  144.92   226.01 512
  72 BEZPAŁKO WALDEMAR       251970   9  139  456  -  4  -  -  4   8  137.46   209.60 403
  73 TYMRAKIEWICZ MIECZYSŁA  250700  11  141  464  2  2  1  1  2   8   71.46   191.66 432
  74 OSADA ARTUR             256530  19  187  685  -  1  -  3  1   5   37.36   158.73 548
  75 PILARSKI JOZEF          267440                0  5  2  -  -   7           144.17 547
  76 GMYREK KAZIMIERZ        261300                7  -  2  -  -   9           141.93 504
  77 KACZOR TADEUSZ          252410  10  983       2  0  1  2  0   5           116.05 431
  78 JOZWIN ANDRZEJ          256180                4  3  0  -  -   7            98.60 538
  79 BAR ANDRZEJ             242980                1  3  1  -  -   5            90.43 139
  80 MAINKA DAMIAN           246880   6  907  958  2  0  1  1  0   4            85.55 613
  81 OSSIG DARIUSZ           248280                -  4  -  -  -   4            77.81 434
  82 MUSIAL HENRYK           251900  11  458  495  0  0  0  0  2   2   66.52    66.52 551
  83 ZALEWSKI MAREK+AREK     248230                5  -  0  -  -   5            59.63 440
  84 KULESA FRANCISZEK       267990                3  0  -  -  -   3            35.09 322
  85 WRZESNIEWSKI KRZYSZTOF  251830                2  0  -  -  -   2            24.95 549


            PUNKTACJA DO MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLE        - 15 -
       +---+----------------------+--+---------------+-----------------+
       |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|   KONKURSY    | PUNKTY - "nr 2" |
       |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+---+--------+--------+
       |   |                      |  | 2| 3| 4| 5|RAZ| Lot  5 |  RAZEM |
       +---+----------------------+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
          1 MARCINISZYN EDWARD      1  8  8  7  4  27   123.61   978.84 
          2 SZWĘK TOMASZ            3  8  8  8  2  26    75.88   964.68 
          3 KREUTZMAN-BAKALARZ      3  8  8  6  5  27   164.29   912.29 
          4 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK  6  7  8  4  5  24   169.20   794.51 
          5 ABRAM WIESŁAW           1  6  8  3  7  24   242.78   785.34 
          6 WODARA ALFRED           3  5  8  7  3  23    96.90   762.68 
          7 NOWAK KRYSTIAN          2  6  8  4  4  22   144.11   705.82 
          8 SYMIEC BERNARD          2  8  6  3  4  21   142.65   700.29 
          9 KONARSKI A i G          1  8  8  3  1  20    37.23   688.87 
         10 GRUSA WALDEMAR          1  8  8  4  4  24   110.08   679.07 
         11 BIENIASZEWSKI JAN       2  8  8  3  2  21    62.27   656.79 
         12 MIZERNY MARIAN PIOTR    2  6  8  6  0  20            642.41 
         13 FERENC EUGENIUSZ        2  8  2  5  5  20   165.42   602.16 
         14 RYGIEL FRANCISZEK       4  8  0  8  5  21   143.99   590.37 
         15 KAMIŃSKI WALDEMAR       2  6  5  5  4  20   118.61   575.49 
         16 PIŁYP GRZEGORZ          1  4  3  7  2  16    57.90   516.04 
         17 KSIEZYK MAT. + SABRINA  6  2  7  4  4  17   109.41   489.47 
         18 PRUSAK BOGUSLAW         1  5  5  -  4  14   134.66   426.64 
         19 KUSAJ HUBERT MARCIN     1  8  7  -  -  15            424.94 
         20 WOLNY KRZYSZTOF         4  4  6  3  0  13            376.27 
         21 TOMCZYK ZDZISŁAW        6  3  5  3  2  13    52.15   364.43 
         22 TOMICZEK RYSZARD        2  3  2  4  4  13   108.16   352.49 
         23 ZIENKIEWICZ M-M         1  3  1  7  2  13    58.24   351.94 
         24 SADOWSKI FRANCISZEK     4  3  4  2  2  11    61.01   344.39 
         25 CZAIŃSKI DARIUSZ        6  5  7  0  0  12            343.02 
         26 BRZĘK ROMUALD           6  1  2  1  8  12   238.30   322.08 
         27 PASTERNAK TADEUSZ       1  2  0  4  5  11   135.33   281.16 
         28 RADWAŃSKI MAREK         1  8  0  0  0   8            256.29 
         29 ROSIEK ZENON            2  3  0  0  4   7   114.25   191.02 
         30 ŻYGADŁO JAN             1  1  0  -  3   4    86.27   108.19 
         31 CHILEJ KRZYSZTOF        2  4  0  0  -   4            107.35 
         32 PASTERNAK ZBIGNIEW      1  3  1  0  -   4            100.73 
         33 ŁACINA LESZEK           4  0  3  -  -   3             77.82 
         34 KŁAK MARCIN             1  2  1  -  -   3             73.13 
         35 JAKUBOWSKI TOMASZ       6  1  0  0  0   1             26.82 
         36 MAINKA DAMIAN           6  0  0  1  0   1             25.64 
         37 GMYREK KAZIMIERZ        5  -  1  -  -   1             21.31 
 
          MISTRZOSTWO ODDZIAŁU WOŁCZYN wg COEFFIC.  - 16 -
      +---+----------------------+--+------------------+-----------------+
      |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|     KONKURSY     |   COEFFICJENT   |
      |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+---+--------+--------+
      |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5|RAZ| Lot  5 |  RAZEM |
      +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
         1 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK  6  0  5  5  5  5  20    43.00   419.21 
         2 KONARSKI A i G          1  0  5  5  5  5  20   415.31   698.22 
         3 ABRAM WIESŁAW           1  0  5  5  5  5  20   137.92  1018.37 
         4 NOWAK KRYSTIAN          2  0  5  5  5  5  20   247.51  1121.66 
         5 WODARA ALFRED           3  0  5  5  5  5  20   297.33  1164.47 
         6 CZAIŃSKI DARIUSZ        6  0  5  5  5  5  20   296.28  1180.90 
         7 FERENC EUGENIUSZ        2  0  5  5  5  5  20   208.70  1861.00 
         8 SZWĘK TOMASZ            3  0  5  5  5  4  19   158.37   413.16 
         9 RADWAŃSKI MAREK         1  0  5  5  4  5  19   241.73  1059.05 
        10 WODARA FRANCISZEK       3  0  5  5  4  5  19   194.02  1221.02 
        11 KREUTZMAN-BAKALARZ      3  0  5  5  5  4  19   625.60  1365.63 
        12 GLIED ANDRZEJ           6  0  5  5  4  5  19   460.93  1996.15 
        13 GRUSA WALDEMAR          1  0  5  5  4  5  19   361.30  2022.59 
        14 MARCINISZYN EDWARD      1  0  5  5  5  3  18   213.43   502.88 
        15 KSIEZYK MAT. + SABRINA  6  0  3  5  5  5  18   486.63  1662.32 
        16 ZARZYCKI MARIAN         6  0  5  3  5  5  18   364.44  2111.30 
        17 MIZERNY MARIAN PIOTR    2  0  5  5  5  2  17   322.49   956.34 
        18 KINDER ARTUR DANIEL     2  0  5  5  5  2  17   186.16  1145.63 
        19 SYMIEC BERNARD          2  0  5  5  5  2  17   104.87  1146.73 
        20 KAMIŃSKI WALDEMAR       2  0  5  5  5  2  17    71.32  1415.91 
        21 TOMCZYK ZDZISŁAW        6  0  4  5  5  3  17   452.55  1917.47 
        22 PIŁYP GRZEGORZ          1  0  5  5  5  1  16    88.62   522.84 
        23 BIENIASZEWSKI JAN       2  0  5  5  5  1  16   103.30  1085.72 
        24 PLEWNIA DOMINIK         3  0  5  5  4  2  16    77.08  1272.76 
        25 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK     2  -  4  4  5  3  16   189.30  1437.46 
        26 RYGIEL FRANCISZEK       4  0  5  1  5  5  16   643.42  1474.05 
        27 KWIATKOWSKI RYSZARD     4  0  5  4  5  2  16   285.27  1533.04 
        28 BENK JOACHIM            1  -  4  2  5  5  16   652.33  1968.91 
        29 PRUSAK BOGUSLAW         1  0  5  5  -  5  15   209.23  1212.61 
        30 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF   4  0  5  5  3  2  15   197.69  1591.28 
        31 ROSIEK ZENON            2  0  5  0  5  5  15   582.59  1796.23 
        32 SMYREK ALOJZY           3  -  4  5  3  2  14    44.04  1615.23 
        33 CHILEJ KRZYSZTOF        2  0  5  4  4  -  13           1188.28 
        34 BIRKHOF NORBERT         3  0  4  3  3  3  13   420.56  1594.57 
        35 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA  5  0  4  0  4  5  13   396.96  1686.84 
        36 WOLNY KRZYSZTOF         4  0  5  5  1  1  12   145.25  1237.64 
        37 SZCZĘSNY ANDRZEJ        5  0  0  2  5  5  12   353.96  1423.54 
        38 JAKUBOWSKI TOMASZ       6  0  1  4  3  4  12   585.20  1605.00 
        39 IDASIAK SŁAWOMIR        5  0  2  2  4  3  11   225.48  1457.33 
        40 PASTERNAK TADEUSZ       1  0  2  0  5  4  11   679.08  1619.80 
        41 KUSAJ HUBERT MARCIN     1  0  5  5  -  -  10            841.30 
        42 SADOWSKI FRANCISZEK     4  0  5  2  3  0  10            946.93 
        43 JANKI RAFAŁ             5  0  0  0  5  5  10   474.04  1268.98 
        44 TOMICZEK RYSZARD        2  0  3  0  4  3  10   447.30  1327.15 
        45 ALASIEWICZ JAN ADAM     1  0  1  2  5  2  10    87.57  1362.09 
        46 PROROK MARCIN           5  0  5  3  1  1  10    89.67  1496.91 
        47 BAR JÓZEF               4  0  0  0  4  5   9   580.49   980.17 
        48 GARBOWSKI TOMASZ        4  0  1  1  2  4   8   285.27   506.62 
        49 KULESA PIOTR            3  0  1  3  2  2   8   128.48   631.24 
        50 BRZĘK ROMUALD           6  0  1  0  2  5   8   345.05   671.61 
        51 BAR ZBIGNIEW            4  0  5  -  2  1   8    12.06   885.06 
        52 BAR ANDRZEJ             4  0  0  0  4  3   7   420.04   884.86 
        53 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   5  0  0  1  2  3   6   379.65   714.13 
        54 URBAŃSKI BOGDAN         5  0  0  0  1  5   6   559.52   741.67 
        55 ZIENKIEWICZ M-M         1  0  1  0  5  0   6            762.94 
        56 KUDLA TADEUSZ           1  0  2  0  4  0   6            780.35 
        57 ZGID IRENEUSZ           2  0  0  2  1  2   5   206.09   726.07 
        58 BĄK EUGENIUSZ           3  0  -  0  2  2   4   192.97   244.44 
        59 SKROCH RUDOLF           6  0  0  0  2  2   4   227.59   459.59 
        60 MYŚKÓW PIOTR            5  0  0  0  0  4   4   463.55   463.55 
 
           MISTRZOSTWO ODDZIAŁU WOŁCZYN wg COEFFIC.  - 17 -
      +---+----------------------+--+------------------+-----------------+
      |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|     KONKURSY     |   COEFFICJENT   |
      |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+--+---+--------+--------+
      |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5|RAZ| Lot  5 |  RAZEM |
      +---+----------------------+--+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
        61 FERENC ZBIGNIEW         4  0  2  2  0  -   4            470.79 
        62 ŁACINA LESZEK           4  0  1  3  -  -   4            506.79 
        63 FURMANKIEWICZ JANUSZ    4  0  0  0  3  1   4   139.49   677.48 
        64 HAŁAWIN DANIEL          1  0  2  0  1  -   3            442.76 
        65 SWILAK MIECZYSŁAW       3  0  1  0  2  0   3            453.67 
        66 BŁASZCZYKIEWICZ JAN     1  0  -  0  1  2   3   285.79   466.73 
        67 KANIOWICZ JOACHIM       5  0  0  0  0  2   2   288.94   288.94 
        68 PASTERNAK ZBIGNIEW      1  0  1  1  0  -   2            338.32 
        69 OSSIG DARIUSZ           4  -  2  -  -  -   2            366.57 
        70 BEZPAŁKO WALDEMAR       4  -  0  -  -  1   1    72.89    72.89 
        71 TYMRAKIEWICZ MIECZYSŁA  4  0  0  0  0  1   1    73.94    73.94 
        72 PILARSKI JOZEF          5  0  0  1  -  -   1             90.39 
        73 OSADA ARTUR             5  -  0  -  0  1   1    98.06    98.06 
        74 TOWSTOLAK EUGENIUSZ     4  0  0  0  0  1   1   125.85   125.85 
        75 KŁAK MARCIN             1  0  1  0  -  -   1            157.48 
        76 JOZWIN ANDRZEJ          5  0  1  0  -  -   1            174.17 
 
                                     - 18 -
                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 5
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
       1 MARCINISZYN EDWARD      1   5    155.35   922.21
       2 SZWĘK TOMASZ            3   5    154.73   969.08
       3 MARCINISZYN EDWARD      1   5    153.86   922.21
       4 MARCINISZYN EDWARD      1   5    153.79   922.21
       5 SZWĘK TOMASZ            3   5    153.34   969.08
       6 MIZERNY MARIAN PIOTR    2   5    151.85   958.23
       7 SZWĘK TOMASZ            3   5    150.79   969.08
       8 KREUTZMAN-BAKALARZ      3   5    149.87   948.96
       9 WODARA ALFRED           3   5    147.96   967.85
      10 MARCINISZYN EDWARD      1   5    147.63   922.21
      11 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK  6   5    147.02   887.69
      12 KREUTZMAN-BAKALARZ      3   5    146.47   948.96
      13 RADWAŃSKI MAREK         1   5    144.65   916.78
      14 NOWAK KRYSTIAN          2   5    144.37   959.49
      15 SYMIEC BERNARD          2   5    144.35   959.78
      16 MIZERNY MARIAN PIOTR    2   5    144.28   958.23
      17 SADOWSKI FRANCISZEK     4   5    143.89   935.94
      18 KREUTZMAN-BAKALARZ      3   5    142.75   948.96
      19 WODARA FRANCISZEK       3   5    142.49   963.67
      20 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK  6   5    142.18   887.69
      21 SZWĘK TOMASZ            3   5    141.97   969.08
      22 FERENC EUGENIUSZ        2   5    141.77   960.01
      23 NOWAK KRYSTIAN          2   5    141.21   959.49
      24 CZAIŃSKI DARIUSZ        6   5    139.72   897.95
      25 NOWAK KRYSTIAN          2   5    139.70   959.49
      26 SZWĘK TOMASZ            3   5    139.61   969.08
      27 KREUTZMAN-BAKALARZ      3   5    139.22   948.96
      28 BIENIASZEWSKI JAN       2   5    138.82   983.51
      29 KINDER ARTUR DANIEL     2   5    138.54   946.67
      30 ALASIEWICZ JAN ADAM     1   5    138.35   911.91
      31 RADWAŃSKI MAREK         1   5    138.27   916.78
      32 MIZERNY MARIAN PIOTR    2   5    137.93   958.23
      33 MARCINISZYN EDWARD      1   5    137.79   922.21
      34 PIŁYP GRZEGORZ          1   5    137.48   916.37
      35 KAMIŃSKI WALDEMAR       2   5    137.26   959.65
      36 WODARA ALFRED           3   5    137.12   967.85
      37 RADWAŃSKI MAREK         1   5    137.12   916.78
      38 KONARSKI A i G          1   5    136.85   921.80
      39 RYGIEL FRANCISZEK       4   5    136.64   967.90
      40 RYGIEL FRANCISZEK       4   5    136.25   967.90
      41 KAMIŃSKI WALDEMAR       2   5    133.90   959.65
      42 TOMICZEK RYSZARD        2   5    122.71   889.15
      43 KREUTZMAN-BAKALARZ      3   4    136.70   844.66
      44 NOWAK KRYSTIAN          2   4    132.41   852.98
      45 KONARSKI A i G          1   4    130.32   822.72
      46 ABRAM WIESŁAW           1   4    129.84   827.46
      47 GARBOWSKI TOMASZ        4   4    128.54   833.39
      48 MIZERNY MARIAN PIOTR    2   4    128.43   851.97
      49 WODARA FRANCISZEK       3   4    128.28   856.42
      50 BIRKHOF NORBERT         3   4    128.16   859.02
      51 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK  6   4    127.84   796.01
      52 MARCINISZYN EDWARD      1   4    125.69   822.97
      53 KREUTZMAN-BAKALARZ      3   4    125.16   844.66
      54 ABRAM WIESŁAW           1   4    124.87   827.46
      55 FERENC EUGENIUSZ        2   4    124.40   853.41
      56 KSIEZYK MAT. + SABRINA  6   4    124.02   830.93
      57 PLEWNIA DOMINIK         3   4    123.70   863.76
      58 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK  6   4    122.89   758.53
      59 MARCINISZYN EDWARD      1   4    122.36   822.97
      60 SYMIEC BERNARD          2   4    122.22   815.69
 
                                  - 19 -
        KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW DO OKRĘGU PO LOCIE nr 5
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|KONK|PUNKTY-2| KONK-KM|
   +----+----------------------+--+----+--------+--------+
       1 KREUTZMAN-BAKALARZ      3   4    150.19   844.66
       2 MIZERNY MARIAN PIOTR    2   4    150.08   851.97
       3 MARCINISZYN EDWARD      1   4    146.52   822.97
       4 SZWĘK TOMASZ            3   4    144.43   860.79
       5 MARCINISZYN EDWARD      1   4    142.77   822.97
       6 MARCINISZYN EDWARD      1   4    142.23   822.97
       7 SZWĘK TOMASZ            3   4    141.17   860.79
       8 NOWAK KRYSTIAN          2   4    137.51   852.98
       9 SADOWSKI FRANCISZEK     4   4    134.84   833.51
      10 KREUTZMAN-BAKALARZ      3   4    133.46   844.66
      11 MIZERNY MARIAN PIOTR    2   4    131.74   851.97
      12 KONARSKI A i G          1   4    131.34   822.72
      13 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK  6   4    131.11   796.01
      14 ABRAM WIESŁAW           1   4    129.87   827.46
      15 FERENC EUGENIUSZ        2   4    125.31   853.41
      16 WODARA FRANCISZEK       3   4    125.23   856.42
      17 BIRKHOF NORBERT         3   4    124.90   859.02
      18 NOWAK KRYSTIAN          2   4    124.29   852.98
      19 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK  6   4    123.96   796.01
      20 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK  6   4    122.47   796.01
      21 KREUTZMAN-BAKALARZ      3   4    122.08   844.66
      22 CZAIŃSKI DARIUSZ        6   4    121.49   803.98
      23 KREUTZMAN-BAKALARZ      3   4    115.51   844.66
      24 ABRAM WIESŁAW           1   4    115.16   827.46
      25 FERENC EUGENIUSZ        2   4    113.79   853.41
      26 ALASIEWICZ JAN ADAM     1   4    111.83   814.33
      27 BIENIASZEWSKI JAN       2   4    105.58   872.10
      28 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK  6   3    116.34   619.86
      29 SZWĘK TOMASZ            3   3    115.73   599.62
      30 MIZERNY MARIAN PIOTR    2   3    115.70   593.13
      31 SZWĘK TOMASZ            3   3    113.76   599.62
      32 MARCINISZYN EDWARD      1   3    113.70   639.63
      33 SZWĘK TOMASZ            3   3    113.70   599.62
      34 KONARSKI A i G          1   3    113.49   571.27
      35 KREUTZMAN-BAKALARZ      3   3    113.30   587.55
      36 SZWĘK TOMASZ            3   3    113.22   599.62
      37 KONARSKI A i G          1   3    112.57   639.48
      38 MARCINISZYN EDWARD      1   3    112.55   571.52
      39 MARCINISZYN EDWARD      1   3    112.11   571.52
      40 KREUTZMAN-BAKALARZ      3   3    111.92   587.55
      41 MARCINISZYN EDWARD      1   3    111.92   571.52
      42 WODARA ALFRED           3   3    111.81   598.88
      43 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK  6   3    111.50   550.66
      44 SZWĘK TOMASZ            3   3    111.12   599.62
      45 BIENIASZEWSKI JAN       2   3    111.03   676.50
      46 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK  6   3    110.69   550.66
      47 MARCINISZYN EDWARD      1   3    110.24   571.52
      48 SZWĘK TOMASZ            3   3    109.96   599.62
      49 SZWĘK TOMASZ            3   3    109.95   599.62
      50 MIZERNY MARIAN PIOTR    2   3    109.41   593.13
      51 SZWĘK TOMASZ            3   3    109.29   599.62
      52 MIZERNY MARIAN PIOTR    2   3    108.71   593.13
      53 MARCINISZYN EDWARD      1   3    108.60   571.52
      54 MARCINISZYN EDWARD      1   3    108.40   571.52
      55 GARBOWSKI TOMASZ        4   3    108.38   693.60
      56 MIZERNY MARIAN PIOTR    2   3    108.26   661.46
      57 KREUTZMAN-BAKALARZ      3   3    108.18   587.55
      58 KONARSKI A i G          1   3    108.14   571.27
      59 ABRAM WIESŁAW           1   3    107.98   574.67
      60 SZWĘK TOMASZ            3   3    107.92   599.62
 
        MISTRZOSTWO OPEN ODDZIAŁU WOŁCZYN    - 20 -
   +---+----------------------+--+--------------+--------------------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.| KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |
   |   |       HODOWCY        |  |L.05|Pop.|RAZ.| Lot 05 |Poprzed.|  RAZEM |
   +---+----------------------+--+----+----+----+--------+--------+--------+
      1 MIZERNY MARIAN PIOTR    2   8   32   40    311.84   946.21  1258.05
      2 KREUTZMAN-BAKALARZ      3   8   32   40    307.41   950.04  1257.45
      3 KONARSKI A i G          1   8   32   40    305.71   950.17  1255.88
      4 MARCINISZYN EDWARD      1   8   32   40    302.28   953.16  1255.44
      5 SZWĘK TOMASZ            3   8   32   40    295.81   948.43  1244.23
      6 CHRZĄSZCZ ZOFIA-LESZEK  6   8   32   40    316.37   923.63  1240.00
      7 ABRAM WIESŁAW           1   8   32   40    312.25   908.13  1220.38
      8 WODARA ALFRED           3   8   32   40    292.72   922.72  1215.44
      9 NOWAK KRYSTIAN          2   8   32   40    302.43   908.32  1210.74
     10 WODARA FRANCISZEK       3   8   32   40    309.24   899.14  1208.38
     11 GRUSA WALDEMAR          1   8   32   40    310.08   897.99  1208.07
     12 CZAIŃSKI DARIUSZ        6   8   32   40    300.34   874.62  1174.96
     13 FERENC EUGENIUSZ        2   8   32   40    306.96   856.41  1163.37
     14 KWIATKOWSKI RYSZARD     4   8   32   40    281.41   867.70  1149.11
     15 RYGIEL FRANCISZEK       4   8   32   40    285.01   853.66  1138.67
     16 KSIEZYK MAT. + SABRINA  6   8   32   40    291.91   844.67  1136.58
     17 RADWAŃSKI MAREK         1   7   32   39    257.05   867.01  1124.07
     18 SYMIEC BERNARD          2   5   32   37    193.41   926.48  1119.89
     19 GLIED ANDRZEJ           6   8   32   40    294.01   824.39  1118.40
     20 TOMICZEK RYSZARD        2   8   32   40    281.72   834.81  1116.53
     21 IDASIAK SŁAWOMIR        5   8   32   40    296.08   816.93  1113.00
     22 KINDER ARTUR DANIEL     2   5   32   37    177.22   927.00  1104.23
     23 SZCZĘSNY ANDRZEJ        5   8   32   40    300.53   771.68  1072.21
     24 PLEWNIA DOMINIK         3   5   32   37    177.88   890.36  1068.24
     25 KAMIŃSKI WALDEMAR       2   5   32   37    180.51   875.27  1055.78
     26 BIENIASZEWSKI JAN       2   4   32   36    146.76   906.77  1053.54
     27 TOMCZYK ZDZISŁAW        6   7   30   37    238.42   794.15  1032.56
     28 MOCZYGEMBA-WOSCHNIK     2   8   24   32    298.33   732.01  1030.34
     29 PIŁYP GRZEGORZ          1   3   32   35    104.89   920.39  1025.28
     30 ZARZYCKI MARIAN         6   8   29   37    297.44   714.59  1012.03
     31 SADOWSKI FRANCISZEK     4   5   32   37    168.78   830.48   999.26
     32 ZGID IRENEUSZ           2   8   30   38    284.40   691.33   975.72
     33 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA  5   8   29   37    298.26   677.33   975.59
     34 ROSIEK ZENON            2   8   27   35    291.27   661.18   952.45
     35 BIRKHOF NORBERT         3   7   29   36    242.64   707.96   950.60
     36 BAR ANDRZEJ             4   8   28   36    277.40   656.75   934.14
     37 BENK JOACHIM            1   8   22   30    288.03   608.36   896.39
     38 JAKUBOWSKI TOMASZ       6   7   25   32    244.77   633.45   878.22
     39 PRUSAK BOGUSLAW         1   8   24   32    302.65   574.41   877.06
     40 KULESA PIOTR            3   8   22   30    304.82   564.21   869.03
     41 PROROK MARCIN           5   5   28   33    175.44   688.63   864.07
     42 CHILEJ KRZYSZTOF        2       32   32             858.17   858.17
     43 ALASIEWICZ JAN ADAM     1   8   24   32    274.22   583.28   857.50
     44 JANKI RAFAŁ             5   8   21   29    296.54   548.04   844.58
     45 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF   4   2   30   32     74.69   764.85   839.53
     46 BRZĘK ROMUALD           6   8   20   28    299.92   520.51   820.43
     47 ZIENKIEWICZ M-M         1   2   26   28     72.66   672.08   744.74
     48 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   5   8   17   25    293.51   431.23   724.74
     49 GARBOWSKI TOMASZ        4   5   24   29    190.18   532.48   722.65
     50 WOLNY KRZYSZTOF         4   1   27   28     36.09   677.41   713.50
     51 SMYREK ALOJZY           3   4   20   24    144.79   553.27   698.06
     52 BAR JÓZEF               4   8   15   23    283.84   391.89   675.74
     53 PASTERNAK TADEUSZ       1   6   15   21    212.05   422.89   634.94
     54 KUSAJ HUBERT MARCIN     1       24   24             581.66   581.66
     55 URBAŃSKI BOGDAN         5   8   10   18    285.20   254.46   539.67
     56 FERENC ZBIGNIEW         4       24   24             522.76   522.76
     57 KUDLA TADEUSZ           1   4   18   22    129.90   381.04   510.93
     58 BAR ZBIGNIEW            4   3   18   21    103.79   388.43   492.21
     59 SKROCH RUDOLF           6   6   11   17    209.30   280.29   489.59
     60 BŁASZCZYKIEWICZ JAN     1   8    8   16    268.76   191.26   460.02
 
         MISTRZOSTWO OPEN ODDZIAŁU WOŁCZYN    - 21 -
   +---+----------------------+--+--------------+--------------------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.| KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |
   |   |       HODOWCY        |  |L.05|Pop.|RAZ.| Lot 05 |Poprzed.|  RAZEM |
   +---+----------------------+--+----+----+----+--------+--------+--------+
     61 ŻYGADŁO JAN             1   5   15   20    175.54   235.87   411.40
     62 KŁAK MARCIN             1       19   19             404.09   404.09
     63 KANIOWICZ JOACHIM       5   5    9   14    170.80   204.12   374.92
     64 ŁACINA LESZEK           4       16   16             366.66   366.66
     65 TOWSTOLAK EUGENIUSZ     4   3   11   14    104.10   244.14   348.24
     66 FURMANKIEWICZ JANUSZ    4   1   10   11     36.24   280.33   316.58
     67 PASTERNAK ZBIGNIEW      1       16   16             301.47   301.47
     68 MYŚKÓW PIOTR            5   5    4    9    180.78   112.96   293.74
     69 BĄK EUGENIUSZ           3   3    8   11    108.32   180.09   288.41
     70 HAŁAWIN DANIEL          1       14   14             268.47   268.47
     71 SWILAK MIECZYSŁAW       3       13   13             267.83   267.83
     72 OSADA ARTUR             5   1    9   10     37.36   206.90   244.27
     73 BEZPAŁKO WALDEMAR       4   4    4    8    137.46    72.14   209.60
     74 TYMRAKIEWICZ MIECZYSŁA  4   2    6    8     71.45   120.20   191.66
     75 PILARSKI JOZEF          5        7    7             144.17   144.17
     76 GMYREK KAZIMIERZ        5        9    9             141.94   141.94
     77 JOZWIN ANDRZEJ          5        8    8             118.90   118.90
     78 KACZOR TADEUSZ          4        5    5             116.03   116.03
     79 BAR ANDRZEJ             1        5    5              90.44    90.44
     80 MAINKA DAMIAN           6        4    4              85.55    85.55
     81 OSSIG DARIUSZ           4        4    4              77.81    77.81
     82 MUSIAL HENRYK           5   2         2     66.52             66.52
     83 ZALEWSKI MAREK+AREK     4        5    5              59.63    59.63
     84 KULESA FRANCISZEK       3        3    3              35.09    35.09
     85 WRZESNIEWSKI KRZYSZTOF  5        2    2              24.94    24.94
     86 MIERZWIAK EUGENIUSZ     5        1    1              16.42    16.42

Related posts

Leave a Comment