Menu strony
Loty 2022 Wyniki lotów

GUBIN 2 – 17.09.2022 – S. BRZEZINKI

                                     - 1 -




        LISTA KONKURSOWA 05/2022


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                         Oddziału WOŁCZYN Sekcji nr 04

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

                 GUBIN 2

       ------------------------------------------------------------------

       Data odbytego lotu                               - 17.09.2022 rok
       Odległość do punktu centralnego Sekcji           - 253140 [m]
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:55:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - POCHMURNO 
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - POCHMURNO 
       Punkty stałe za konkurs                          -  40.00
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 14 
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 243
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 81
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 1-11:06:12
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1321.03 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 1-14:28:43
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 644.29 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 3h.21m.16s.




         SEKRETARZ                                           PREZES
 
                                            - 2 -
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T.PRZYL.| PRĘDK.|COEFIC|PUNKTY |PUNKTY2|ODLEGŁ.|
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
    1 BAR ZBIGNIEW            15- 5- 5 M - 11:06:12 1321.03   4.12   40.00   40.00  252580
    2 SADOWSKI FRANCISZEK     20- 9- 8 I - 11:11:53 1288.83   8.23   39.89   39.89  253750
    3 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF   20- 7- 7 M - 11:17:31 1237.77  12.35   39.78   39.78  250670
    4 GARBOWSKI TOMASZ        16- 7- 7 M - 11:20:05 1237.16  16.46   39.66   39.66  253720
    5 GARBOWSKI TOMASZ        < 2>   9 M - 11:20:32 1234.45  20.58   39.55   39.55        
    6 KWIATKOWSKI RYSZARD     38-10- 4 - - 11:34:00 1150.78  24.69   39.44   39.44  252020
    7 RYGIEL FRANCISZEK       26-11- 8 I - 11:48:26 1116.85  28.81   39.33   39.33  260710
    8 BAR JÓZEF               18- 8- 8 M - 11:41:40 1113.93  32.92   39.21   39.21  252490
    9 GARBOWSKI TOMASZ        < 3>  12 M - 11:45:01 1103.05  37.04   39.10   39.10        
   10 BEZPAŁKO WALDEMAR        9- 6- 5 M - 11:44:30 1097.91  41.15   38.99   38.99  251970
   11 TYMRAKIEWICZ MIECZYSŁA  11- 2- 2 M - 11:43:32 1097.00  45.27   38.88   38.88  250700
   12 GARBOWSKI TOMASZ        < 4>  25 M - 11:50:32 1077.22  49.38   38.76   38.76        
   13 BAR JÓZEF               < 2>  16 M - 11:55:01 1051.97  53.50   38.65   38.65        
   14 KWIATKOWSKI RYSZARD     < 2>  17 - - 11:55:16 1048.92  57.61   38.54   38.54        
   15 RYGIEL FRANCISZEK       < 2>  24 I - 12:05:59 1038.75  61.73   38.42   38.42        
   16 BAR JÓZEF               < 3>  27 M - 11:59:49 1031.34  65.84   38.31   38.31        
   17 KWIATKOWSKI RYSZARD     < 3>  32 - - 11:59:57 1028.86  69.96   38.20   38.20        
   18 BAR ANDRZEJ             24- 9- 7 M - 12:00:31 1028.12  74.07   38.09   38.09  252420
   19 BAR ANDRZEJ             < 2>  23 M - 12:05:31 1007.60  78.19   37.97   37.97        
   20 TOWSTOLAK EUGENIUSZ     13- 4- 4 M - 12:07:44 1007.35  82.30   37.86   37.86  254590
   21 FURMANKIEWICZ JANUSZ    11- 1- 1 M - 12:09:55  990.83  86.42   37.75   37.75  252580
   22 WOLNY KRZYSZTOF         12- 2- 2 M - 12:13:13  981.46  90.53   37.64   37.64  253430
   23 BAR ANDRZEJ             < 3>  31 M - 12:13:34  976.23  94.65   37.53   37.53        
   24 RYGIEL FRANCISZEK       < 3>  26 I - 12:22:07  976.02  98.77   37.41   37.41        
   25 GARBOWSKI TOMASZ        < 5>  68 M - 12:17:49  965.39 102.88   37.30   37.30        
   26 RYGIEL FRANCISZEK       < 4>  30 M - 12:25:52  962.50 107.00   37.19   37.19        
   27 BAR JÓZEF               < 4>  28 M - 12:19:01  956.34 111.11   37.08   37.08        
   28 BAR JÓZEF               < 5>  35 M - 12:19:17  955.38 115.23   36.96   36.96        
   29 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF   < 2>  63 M - 12:19:45  946.82 119.34   36.85   36.85        
   30 RYGIEL FRANCISZEK       < 5>  33 I - 12:31:49  941.81 123.46   36.74   36.74        
   31 BAR ANDRZEJ             < 4>  34 - - 12:24:36  936.28 127.57   36.62   36.62        
   32 KWIATKOWSKI RYSZARD     < 4>  36 - - 12:24:35  934.85 131.69   36.51   36.51        
   33 RYGIEL FRANCISZEK       < 6>  38 M - 12:33:53  934.84 135.80   36.40   36.40        
   34 BAR ANDRZEJ             < 5>  46 M - 12:29:04  921.02 139.92   36.29   36.29        
   35 BAR JÓZEF               < 6>  44 M - 12:37:38  893.35 144.03   36.18   36.18        
   36 KWIATKOWSKI RYSZARD     < 5>  37 M - 12:39:43  885.16 148.15   36.06   36.06        
   37 KWIATKOWSKI RYSZARD     < 6>  50 M - 12:40:08  883.87 152.26   35.95   35.95        
   38 RYGIEL FRANCISZEK       < 7>  48 I - 12:50:29  882.32 156.38   35.84   35.84        
   39 SADOWSKI FRANCISZEK     < 2>  51 I - 12:42:43  881.94 160.49   35.72   35.72        
   40 TOWSTOLAK EUGENIUSZ     < 2>  43 M - 12:45:00  877.90 164.61   35.61   35.61        
   41 BEZPAŁKO WALDEMAR       < 2>  45 M - 12:53:39  843.70 168.72   35.50   35.50        
   42 TYMRAKIEWICZ MIECZYSŁA  < 2>---- M - 12:54:26  837.25 172.84   35.39   35.39        
   43 TOWSTOLAK EUGENIUSZ     < 3>  80 M - 13:02:22  828.29 176.95   35.28   35.28        
   44 BAR JÓZEF               < 7>  57 M - 13:00:16  827.11 181.07   35.16   35.16        
   45 BEZPAŁKO WALDEMAR       < 3>  49 M - 13:01:29  822.13 185.19   35.05   35.05        
   46 BAR ANDRZEJ             < 6>  47 M - 13:03:00  819.55 189.30   34.94   34.94        
   47 BAR ANDRZEJ             < 7>  58 - - 13:03:07  819.24 193.42   34.83   34.83        
   48 RYGIEL FRANCISZEK       < 8>  59 M - 13:17:15  809.03 197.53   34.71   34.71        
   49 BEZPAŁKO WALDEMAR       < 4>  77 M - 13:07:31  806.26 201.65   34.60   34.60        
-------------- KONIEC  KONKURSU - NA BAZIE 1:5 ---------------------
   50 KWIATKOWSKI RYSZARD     < 7>  52 - - 13:11:17  796.82          34.49   34.49        
   51 SADOWSKI FRANCISZEK     < 3>  56 M - 13:17:22  787.15          34.38   34.38        
   52 KWIATKOWSKI RYSZARD     < 8>  54 - - 13:18:40  778.64          34.26   34.26        
   53 BAR ZBIGNIEW            < 2>  55 M - 13:19:34  778.21          34.15   34.15        
   54 KWIATKOWSKI RYSZARD     < 9>  78 M - 13:19:43  776.12          34.04   34.04        
   55 BAR ZBIGNIEW            < 3>  66 M - 13:22:47  770.57          33.92   33.92        
   56 SADOWSKI FRANCISZEK     < 4>  61 M - 13:30:05  757.27          33.81   33.81        
   57 BAR JÓZEF               < 8>---- M - 13:28:39  756.75          33.70   33.70        
   58 BAR ANDRZEJ             < 8>  62 M - 13:39:50  732.04          33.59   33.59        
   59 RYGIEL FRANCISZEK       < 9>  60 - - 13:55:35  722.26          33.48   33.48        
   60 RYGIEL FRANCISZEK       <10>  74 I - 13:57:26  718.47          33.36   33.36        
 
                                            - 3 -
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T.PRZYL.| PRĘDK.|COEFIC|PUNKTY |PUNKTY2|ODLEGŁ.|
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
   61 SADOWSKI FRANCISZEK     < 5>  64 I - 13:49:25  715.89          33.25   33.25        
   62 BAR ANDRZEJ             < 9>---- M - 13:49:47  711.57          33.14   33.14        
   63 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF   < 3>  65 M - 13:48:33  709.37          33.03   33.03        
   64 SADOWSKI FRANCISZEK     < 6>  70 I - 13:53:23  707.95          32.91   32.91        
   65 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF   < 4>  67 M - 13:51:20  703.88          32.80   32.80        
   66 BAR ZBIGNIEW            < 4>  76 M - 13:57:25  697.04          32.69   32.69        
   67 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF   < 5>  72 M - 13:58:24  690.32          32.57   32.57        
   68 GARBOWSKI TOMASZ        < 6>  75 M - 14:03:07  689.10          32.46   32.46        
   69 WOLNY KRZYSZTOF         < 2>---- M - 14:05:31  683.92          32.35   32.35        
   70 SADOWSKI FRANCISZEK     < 7>  71 M - 14:09:58  676.57          32.24   32.24        
   71 SADOWSKI FRANCISZEK     < 8>  81 I - 14:12:06  672.74          32.13   32.13        
   72 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF   < 6>  73 M - 14:11:12  667.04          32.01   32.01        
   73 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF   < 7>---- M - 14:12:23  664.96          31.90   31.90        
   74 RYGIEL FRANCISZEK       <11>---- I - 14:25:56  664.70          31.79   31.79        
   75 GARBOWSKI TOMASZ        < 7>---- M - 14:18:39  661.14          31.68   31.68        
   76 BAR ZBIGNIEW            < 5>---- M - 14:17:43  660.14          31.56   31.56        
   77 BEZPAŁKO WALDEMAR       < 5>  79 M - 14:21:21  652.56          31.45   31.45        
   78 KWIATKOWSKI RYSZARD     <10>---- M - 14:22:40  650.47          31.34   31.34        
   79 BEZPAŁKO WALDEMAR       < 6>---- - - 14:25:37  645.46          31.23   31.23        
   80 TOWSTOLAK EUGENIUSZ     < 4>---- M - 14:29:49  644.31          31.11   31.11        
   81 SADOWSKI FRANCISZEK     < 9>---- I - 14:28:43  644.29          31.00   31.00        
--------------K O N I E C    K O N K U R S U--------------------
   82 TOWSTOLAK EUGENIUSZ     < 5>---- M - 14:30:13  643.66                               
   83 TOWSTOLAK EUGENIUSZ     < 6>---- M - 14:30:50  642.65                               
   84 GARBOWSKI TOMASZ        < 8>---- M - 14:33:32  636.40                               
   85 TYMRAKIEWICZ MIECZYSŁA  < 3>---- M - 14:36:13  625.86                               
   86 KWIATKOWSKI RYSZARD     <11>---- - - 14:47:52  610.91                               
   87 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF   < 8>---- M - 14:47:23  608.97                               
   88 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF   < 9>---- M - 14:52:38  601.38                               
   89 BAR ANDRZEJ             <10>---- M - 14:57:58  597.12                               
   90 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF   <10>---- M - 14:55:55  596.72                               
   91 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF   <11>---- M - 14:58:35  593.00                               
   92 RYGIEL FRANCISZEK       <12>---- I - 15:15:20  588.38                               
   93 RYGIEL FRANCISZEK       <13>---- - - 15:15:34  588.06                               
   94 BAR ZBIGNIEW            < 6>---- M - 15:06:28  585.68                               
   95 KWIATKOWSKI RYSZARD     <12>---- - - 15:08:37  581.78                               
   96 BAR ZBIGNIEW            < 7>---- M - 15:10:53  579.75                               
   97 BAR ANDRZEJ             <11>---- M - 15:13:51  575.56                               
   98 BAR ANDRZEJ             <12>---- M - 15:17:23  570.97                               
   99 KWIATKOWSKI RYSZARD     <13>---- - - 15:26:38  558.64                               
  100 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF   <12>---- M - 15:28:16  554.44                               
  101 KWIATKOWSKI RYSZARD     <14>---- M - 15:33:58  549.75                               
  102 GARBOWSKI TOMASZ        < 9>---- M - 15:36:29  549.45                               
  103 KWIATKOWSKI RYSZARD     <15>---- M - 15:52:58  527.96                               
  104 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF   <13>---- M - 15:51:46  527.30                               
  105 SADOWSKI FRANCISZEK     <10>---- I - 16:01:16  521.45                               
  106 BAR ANDRZEJ             <13>---- M - 16:00:41  520.17                               
  107 SADOWSKI FRANCISZEK     <11>---- I - 16:22:52  499.24                               
  108 WOLNY KRZYSZTOF         < 3>---- M - 16:27:59  493.84                               
  109 RYGIEL FRANCISZEK       <14>---- I - 16:49:37  482.62                               
  110 BEZPAŁKO WALDEMAR       < 7>---- M - 16:54:05  468.21                               
  111 FURMANKIEWICZ JANUSZ    < 2>---- M - 17:07:56  457.19                               
  112 KACZOR TADEUSZ          10- 0- 0 M - 17:39:03  432.71                         252410
 
        MISTRZOSTWO SEKCJI BRZEZINKI           - 4 -
   +---+----------------------+--------------+--------------------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |
   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+
   |   |                      |L.05|Pop.|RAZ.| Lot 05 |Poprzed.|  RAZEM |
   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+
      1 RYGIEL FRANCISZEK        8   38   46    296.04  1037.40  1333.44 
      2 SADOWSKI FRANCISZEK      8   37   45    274.33   985.39  1259.72 
      3 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF    7   35   42    238.94   929.38  1168.32 
      4 KWIATKOWSKI RYSZARD      4   38   42    137.39  1028.81  1166.20 
      5 BAR ANDRZEJ              7   34   41    251.55   833.29  1084.84 
      6 WOLNY KRZYSZTOF          2   34   36     69.99   897.58   967.57 
      7 GARBOWSKI TOMASZ         7   28   35    258.51   666.79   925.30 
      8 BAR JÓZEF                8   26   34    295.25   606.04   901.29 
      9 FERENC ZBIGNIEW              33   33             779.10   779.10 
     10 BAR ZBIGNIEW             5   24   29    172.32   533.94   706.26 
     11 TOWSTOLAK EUGENIUSZ      4   25   29    139.86   513.40   653.26 
     12 ŁACINA LESZEK                27   27             615.24   615.24 
     13 FURMANKIEWICZ JANUSZ     1   23   24     37.75   531.85   569.60 
     14 TYMRAKIEWICZ MIECZYSŁA   2   13   15     74.27   294.55   368.82 
     15 BEZPAŁKO WALDEMAR        5    4    9    175.59    85.05   260.64 
     16 KACZOR TADEUSZ                8    8             188.06   188.06 
     17 ZALEWSKI MAREK+AREK          10   10             150.94   150.94 
     18 OSSIG DARIUSZ                 5    5             107.42   107.42 
     19 ADASZYŃSKI JAN                3    3              40.23    40.23 
     20 PUDEŁKO ROMAN                 1    1              17.24    17.24 
 
        MISTRZOSTWO OPEN SEKCJI BRZEZINKI     - 5 -
   +---+----------------------+--------------+--------------------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |
   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+
   |   |                      |L.05|Pop.|RAZ.| Lot 05 |Poprzed.|  RAZEM |
   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+
      1 KWIATKOWSKI RYSZARD      8   32   40    293.45   921.59  1215.04 
      2 RYGIEL FRANCISZEK        8   32   40    296.04   909.02  1205.06 
      3 SADOWSKI FRANCISZEK      8   32   40    274.33   888.92  1163.25 
      4 BAR ANDRZEJ              8   32   40    289.86   832.72  1122.58 
      5 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF    7   30   37    238.94   820.62  1059.56 
      6 BAR JÓZEF                8   25   33    295.25   594.78   890.03 
      7 GARBOWSKI TOMASZ         7   26   33    258.51   630.93   889.44 
      8 WOLNY KRZYSZTOF          2   28   30     69.99   759.55   829.54 
      9 FERENC ZBIGNIEW              28   28             689.40   689.40 
     10 BAR ZBIGNIEW             5   20   25    172.32   465.00   637.32 
     11 TOWSTOLAK EUGENIUSZ      4   23   27    139.86   488.49   628.35 
     12 FURMANKIEWICZ JANUSZ     1   23   24     37.75   531.85   569.60 
     13 ŁACINA LESZEK                24   24             555.98   555.98 
     14 TYMRAKIEWICZ MIECZYSŁA   2   13   15     74.27   294.55   368.82 
     15 BEZPAŁKO WALDEMAR        6    4   10    206.82    85.05   291.87 
     16 KACZOR TADEUSZ                8    8             188.06   188.06 
     17 OSSIG DARIUSZ                 8    8             164.84   164.84 
     18 ZALEWSKI MAREK+AREK           9    9             139.16   139.16 
     19 ADASZYŃSKI JAN                3    3              40.23    40.23 
     20 PUDEŁKO ROMAN                 1    1              17.24    17.24 
 
        MISTRZOSTWO SEKCJI BRZEZINKI wg COEFFICJENTU  - 6 -
   +---+----------------------+--------------+--------------------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |        COEFFICJENT       |
   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+
   |   |                      |L.05|Pop.|RAZ.| Lot 05 |Poprzed.|  RAZEM |
   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+
      1 RYGIEL FRANCISZEK        5   15   20    419.77   913.39  1333.16 
      2 KWIATKOWSKI RYSZARD      3   15   18    353.91   578.86   932.77 
      3 GARBOWSKI TOMASZ         4   12   16    176.96  1174.23  1351.19 
      4 SIENKIEWICZ KRZYSZTOF    2   13   15    131.69   568.26   699.95 
      5 BAR ANDRZEJ              3   12   15    292.18  1586.51  1878.69 
      6 SADOWSKI FRANCISZEK      1   13   14    160.49   795.47   955.96 
      7 WOLNY KRZYSZTOF          1   12   13     90.53   524.02   614.55 
      8 BAR JÓZEF                5    7   12    378.60   735.99  1114.59 
      9 FERENC ZBIGNIEW              12   12            1247.09  1247.09 
     10 BAR ZBIGNIEW             1    8    9      4.12   620.14   624.26 
     11 BEZPAŁKO WALDEMAR        4    4    8    596.71   558.33  1155.04 
     12 ŁACINA LESZEK                 7    7             514.50   514.50 
     13 FURMANKIEWICZ JANUSZ     1    6    7     86.42   898.49   984.91 
     14 TYMRAKIEWICZ MIECZYSŁA   2    4    6    218.11   610.95   829.06 
     15 TOWSTOLAK EUGENIUSZ      3    2    5    423.86   252.08   675.94 
     16 OSSIG DARIUSZ                 3    3             317.17   317.17 

Related posts

Leave a Comment