Menu strony
Loty 2022 Wyniki lotów

GUBIN – 12.09.2022 – S. BYCZYNA

                                     - 1 -




        LISTA KONKURSOWA 04/2022


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                         Oddziału WOŁCZYN Sekcji nr 05

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

                  GUBIN

       ------------------------------------------------------------------

       Data odbytego lotu                               - 12.09.2022 rok
       Odległość do punktu centralnego Sekcji           - 257150 [m]
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:15:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - POCHMURNO 
       Punkty stałe za konkurs                          -  40.00
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 11 
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 336
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 112
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 1-10:33:40
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1325.54 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 1-11:20:17
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1045.85 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.51m.52s.




         SEKRETARZ                                           PREZES
 
                                            - 2 -
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T.PRZYL.| PRĘDK.|COEFIC|PUNKTY |PUNKTY2|ODLEGŁ.|
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
    1 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   26-11- 8 M - 10:33:40 1325.54   2.98   40.00   40.00  263340
    2 OSADA ARTUR             30- 6- 5 M - 10:29:46 1317.11   5.95   39.92   39.92  256530
    3 PROROK MARCIN           31- 9- 5 - - 10:37:49 1295.11   8.93   39.84   39.84  262670
    4 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA  36-13- 5 - - 10:37:45 1283.50  11.90   39.76   39.76  260230
    5 IDASIAK SŁAWOMIR        52-25- 8 M - 10:39:32 1262.83  14.88   39.68   39.68  258290
    6 SZCZĘSNY ANDRZEJ        52-16- 7 - - 10:38:42 1261.86  17.86   39.59   39.59  257040
    7 IDASIAK SŁAWOMIR        < 2>  11 - - 10:41:07 1253.13  20.83   39.51   39.51        
    8 JANKI RAFAŁ             38-13- 6 M - 10:41:28 1252.07  23.81   39.43   39.43  258510
    9 SZCZĘSNY ANDRZEJ        < 2>  12 - - 10:40:55 1248.27  26.79   39.35   39.35        
   10 JANKI RAFAŁ             < 2>  19 - - 10:42:11 1247.74  29.76   39.27   39.27        
   11 IDASIAK SŁAWOMIR        < 3>  16 - - 10:42:46 1243.17  32.74   39.19   39.19        
   12 SZCZĘSNY ANDRZEJ        < 3>  13 - - 10:41:52 1242.54  35.71   39.11   39.11        
   13 SZCZĘSNY ANDRZEJ        < 4>  23 M - 10:42:08 1240.94  38.69   39.03   39.03        
   14 PROROK MARCIN           < 2>  50 - - 10:47:03 1238.72  41.67   38.95   38.95        
   15 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   < 2>  32 M - 10:47:52 1237.11  44.64   38.86   38.86        
   16 IDASIAK SŁAWOMIR        < 4>  18 - - 10:44:29 1232.99  47.62   38.78   38.78        
   17 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA  < 2>  24 - - 10:47:28 1224.80  50.60   38.70   38.70        
   18 IDASIAK SŁAWOMIR        < 5>  21 - - 10:46:01 1224.03  53.57   38.62   38.62        
   19 JANKI RAFAŁ             < 3>  20 - - 10:47:30 1216.52  56.55   38.54   38.54        
   20 JANKI RAFAŁ             < 4>  27 - - 10:47:36 1215.95  59.52   38.46   38.46        
   21 IDASIAK SŁAWOMIR        < 6>  22 - - 10:48:02 1212.44  62.50   38.38   38.38        
   22 IDASIAK SŁAWOMIR        < 7>  29 M - 10:48:14 1211.30  65.48   38.30   38.30        
   23 SZCZĘSNY ANDRZEJ        < 5>  30 M - 10:47:37 1208.94  68.45   38.22   38.22        
   24 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA  < 3>  28 M - 10:50:41 1206.54  71.43   38.14   38.14        
   25 URBAŃSKI BOGDAN         27- 6- 5 M - 10:48:03 1206.20  74.40   38.05   38.05  256980
   26 OSADA ARTUR             < 2>  65 M - 10:47:54 1204.93  77.38   37.97   37.97        
   27 JANKI RAFAŁ             < 5>  31 - - 10:50:32 1199.40  80.36   37.89   37.89        
   28 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA  < 4>  45 M - 10:52:27 1196.74  83.33   37.81   37.81        
   29 IDASIAK SŁAWOMIR        < 8>  36 - - 10:51:08 1195.05  86.31   37.73   37.73        
   30 SZCZĘSNY ANDRZEJ        < 6>  38 - - 10:50:09 1194.70  89.29   37.65   37.65        
   31 JANKI RAFAŁ             < 6>  35 - - 10:51:43 1192.85  92.26   37.57   37.57        
   32 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   < 3>  37 M - 10:57:10 1185.33  95.24   37.49   37.49        
   33 KANIOWICZ JOACHIM       15- 5- 5 M - 10:48:27 1180.14  98.21   37.41   37.41  251900
   34 URBAŃSKI BOGDAN         < 2>  47 M - 10:53:24 1176.65 101.19   37.32   37.32        
   35 JANKI RAFAŁ             < 7>  43 M - 10:54:52 1175.76 104.17   37.24   37.24        
   36 IDASIAK SŁAWOMIR        < 9>  41 - - 10:55:07 1173.42 107.14   37.16   37.16        
   37 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   < 4>  39 M - 10:59:51 1171.18 110.12   37.08   37.08        
   38 SZCZĘSNY ANDRZEJ        < 7>  42 M - 10:54:29 1171.11 113.10   37.00   37.00        
   39 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   < 5>  40 M - 10:59:53 1171.01 116.07   36.92   36.92        
   40 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   < 6>  70 M - 11:00:25 1168.24 119.05   36.84   36.84        
   41 IDASIAK SŁAWOMIR        <10>  44 M - 10:56:13 1167.59 122.02   36.76   36.76        
   42 SZCZĘSNY ANDRZEJ        < 8>  58 M - 10:55:40 1164.83 125.00   36.68   36.68        
   43 JANKI RAFAŁ             < 8>  46 M - 10:56:57 1164.72 127.98   36.59   36.59        
   44 IDASIAK SŁAWOMIR        <11>  51 - - 10:56:46 1164.69 130.95   36.51   36.51        
   45 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA  < 5>  56 M - 10:58:50 1162.61 133.93   36.43   36.43        
   46 JANKI RAFAŁ             < 9>  48 - - 10:57:22 1162.54 136.90   36.35   36.35        
   47 URBAŃSKI BOGDAN         < 3>  49 M - 10:56:35 1159.74 139.88   36.27   36.27        
   48 JANKI RAFAŁ             <10>  74 M - 10:58:06 1158.72 142.86   36.19   36.19        
   49 URBAŃSKI BOGDAN         < 4>  54 - - 10:57:10 1156.70 145.83   36.11   36.11        
   50 PROROK MARCIN           < 3>  53 M - 11:02:12 1156.12 148.81   36.03   36.03        
   51 IDASIAK SŁAWOMIR        <12>  52 - - 10:59:07 1152.48 151.79   35.95   35.95        
   52 IDASIAK SŁAWOMIR        <13>  55 - - 10:59:10 1152.22 154.76   35.86   35.86        
   53 PROROK MARCIN           < 4>  91 M - 11:04:28 1144.70 157.74   35.78   35.78        
   54 URBAŃSKI BOGDAN         < 5>  85 M - 10:59:37 1144.08 160.71   35.70   35.70        
   55 IDASIAK SŁAWOMIR        <14>  62 - - 11:00:52 1143.55 163.69   35.62   35.62        
   56 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA  < 6>  59 - - 11:03:13 1140.28 166.67   35.54   35.54        
   57 MYŚKÓW PIOTR            16- 7- 6 - - 10:55:46 1138.13 169.64   35.46   35.46  251260
   58 SZCZĘSNY ANDRZEJ        < 9>  66 - - 11:01:02 1137.18 172.62   35.38   35.38        
   59 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA  < 7>  69 - - 11:05:10 1130.62 175.60   35.30   35.30        
   60 MYŚKÓW PIOTR            < 2>  67 M - 10:58:12 1125.72 178.57   35.22   35.22        
 
                                            - 3 -
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T.PRZYL.| PRĘDK.|COEFIC|PUNKTY |PUNKTY2|ODLEGŁ.|
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
   61 KANIOWICZ JOACHIM       < 2>  76 M - 10:59:01 1124.47 181.55   35.14   35.14        
   62 IDASIAK SŁAWOMIR        <15>  63 - - 11:05:03 1122.76 184.52   35.05   35.05        
   63 IDASIAK SŁAWOMIR        <16>  64 - - 11:05:05 1122.59 187.50   34.97   34.97        
   64 IDASIAK SŁAWOMIR        <17>  75 M - 11:05:10 1122.19 190.48   34.89   34.89        
   65 OSADA ARTUR             < 3>  77 M - 11:03:50 1121.03 193.45   34.81   34.81        
   66 SZCZĘSNY ANDRZEJ        <10>  68 - - 11:04:18 1120.98 196.43   34.73   34.73        
   67 MYŚKÓW PIOTR            < 3>  83 M - 10:59:11 1120.78 199.40   34.65   34.65        
   68 SZCZĘSNY ANDRZEJ        <11>  73 M - 11:04:48 1118.54 202.38   34.57   34.57        
-------------- KONIEC  KONKURSU - NA BAZIE 1:5 ---------------------
   69 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA  < 8>  71 M - 11:07:46 1117.99          34.49   34.49        
   70 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   < 7>  72 M - 11:11:11 1114.98          34.41   34.41        
   71 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA  < 9>  79 - - 11:08:52 1112.73          34.32   34.32        
   72 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   < 8>  92 - - 11:11:41 1112.63          34.24   34.24        
   73 SZCZĘSNY ANDRZEJ        <12>  94 M - 11:06:13 1111.68          34.16   34.16        
   74 JANKI RAFAŁ             <11>  80 M - 11:08:15 1108.30          34.08   34.08        
   75 IDASIAK SŁAWOMIR        <18>  82 M - 11:08:36 1105.69          34.00   34.00        
   76 KANIOWICZ JOACHIM       < 3>  78 M - 11:03:40 1101.60          33.92   33.92        
   77 OSADA ARTUR             < 4>  97 M - 11:08:36 1098.16          33.84   33.84        
   78 KANIOWICZ JOACHIM       < 4>  89 M - 11:04:30 1097.60          33.76   33.76        
   79 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA  <10>  95 M - 11:12:08 1097.40          33.68   33.68        
   80 JANKI RAFAŁ             <12>  81 M - 11:10:57 1095.61          33.59   33.59        
   81 JANKI RAFAŁ             <13>---- - - 11:11:25 1093.45          33.51   33.51        
   82 IDASIAK SŁAWOMIR        <19>  86 - - 11:11:19 1092.98          33.43   33.43        
   83 MYŚKÓW PIOTR            < 4>  84 M - 11:05:31 1089.99          33.35   33.35        
   84 MYŚKÓW PIOTR            < 5>  96 M - 11:05:39 1089.36          33.27   33.27        
   85 URBAŃSKI BOGDAN         < 6>---- M - 11:11:43 1085.60          33.19   33.19        
   86 IDASIAK SŁAWOMIR        <20>  87 - - 11:13:15 1084.11          33.11   33.11        
   87 IDASIAK SŁAWOMIR        <21>  88 M - 11:13:18 1083.89          33.03   33.03        
   88 IDASIAK SŁAWOMIR        <22>  90 - - 11:13:19 1083.81          32.95   32.95        
   89 KANIOWICZ JOACHIM       < 5>---- M - 11:07:40 1082.67          32.86   32.86        
   90 IDASIAK SŁAWOMIR        <23> 106 M - 11:14:55 1076.58          32.78   32.78        
   91 PROROK MARCIN           < 5>  93 - - 11:20:21 1070.59          32.70   32.70        
   92 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   < 9>  99 M - 11:21:14 1069.47          32.62   32.62        
   93 PROROK MARCIN           < 6> 103 M - 11:20:58 1067.91          32.54   32.54        
   94 SZCZĘSNY ANDRZEJ        <13>  98 - - 11:16:04 1066.26          32.46   32.46        
   95 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA  <11> 102 - - 11:19:28 1064.48          32.38   32.38        
   96 MYŚKÓW PIOTR            < 6> 111 M - 11:11:32 1062.26          32.30   32.30        
   97 OSADA ARTUR             < 5> 112 - - 11:16:36 1061.80          32.22   32.22        
   98 SZCZĘSNY ANDRZEJ        <14> 100 - - 11:17:25 1060.32          32.14   32.14        
   99 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   <10> 104 M - 11:23:26 1060.00          32.05   32.05        
  100 SZCZĘSNY ANDRZEJ        <15> 101 - - 11:17:33 1059.74          31.97   31.97        
  101 SZCZĘSNY ANDRZEJ        <16>---- M - 11:17:35 1059.59          31.89   31.89        
  102 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA  <12> 110 - - 11:21:26 1055.99          31.81   31.81        
  103 PROROK MARCIN           < 7> 105 - - 11:24:09 1054.26          31.73   31.73        
  104 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN   <11>---- M - 11:25:26 1051.54          31.65   31.65        
  105 PROROK MARCIN           < 8> 108 M - 11:24:55 1051.03          31.57   31.57        
  106 IDASIAK SŁAWOMIR        <24> 107 M - 11:20:46 1050.96          31.49   31.49        
  107 IDASIAK SŁAWOMIR        <25>---- - - 11:20:49 1050.74          31.41   31.41        
  108 PROROK MARCIN           < 9>---- M - 11:25:04 1050.40          31.32   31.32        
  109 MUSIAL HENRYK           13- 1- 1 M - 11:15:31 1047.33          31.24   31.24  251900
  110 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA  <13>---- - - 11:23:32 1047.06          31.16   31.16        
  111 MYŚKÓW PIOTR            < 7>---- M - 11:15:10 1046.19          31.08   31.08        
  112 OSADA ARTUR             < 6>---- M - 11:20:17 1045.85          31.00   31.00        
--------------K O N I E C    K O N K U R S U--------------------
  113 IDASIAK SŁAWOMIR        <26>---- M - 11:22:41 1042.82                               
  114 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA  <14>---- M - 11:25:59 1036.84                               
  115 SZCZĘSNY ANDRZEJ        <17>---- - - 11:23:20 1035.06                               
  116 MUSIAL HENRYK           < 2>---- M - 11:18:53 1032.87                               
  116 KANIOWICZ JOACHIM       < 6>---- M - 11:18:53 1032.87                               
  118 IDASIAK SŁAWOMIR        <27>---- M - 11:26:53 1025.44                               
  119 SZCZĘSNY ANDRZEJ        <18>---- - - 11:26:02 1023.93                               
  120 JANKI RAFAŁ             <14>---- M - 11:27:30 1023.80                               
 
        MISTRZOSTWO SEKCJI BYCZYNA             - 4 -
   +---+----------------------+--------------+--------------------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |
   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+
   |   |                      |L.04|Pop.|RAZ.| Lot 04 |Poprzed.|  RAZEM |
   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+
      1 IDASIAK SŁAWOMIR         8   30   38    280.93   751.26  1032.19 
      2 SZCZĘSNY ANDRZEJ         7   30   37    251.55   726.71   978.26 
      3 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN    8   30   38    294.22   658.16   952.38 
      4 PROROK MARCIN            5   30   35    167.24   781.49   948.73 
      5 JANKI RAFAŁ              6   30   36    217.12   692.38   909.50 
      6 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA   5   28   33    180.55   663.36   843.91 
      7 KANIOWICZ JOACHIM        5   22   27    173.09   491.74   664.83 
      8 URBAŃSKI BOGDAN          5   22   27    180.53   407.96   588.49 
      9 MYŚKÓW PIOTR             6   19   25    199.87   337.23   537.10 
     10 GMYREK KAZIMIERZ             18   18             405.21   405.21 
     11 JOZWIN ANDRZEJ               20   20             379.00   379.00 
     12 PILARSKI JOZEF               15   15             359.49   359.49 
     13 OSADA ARTUR              5    3    8    177.54    57.61   235.15 
     14 WRZESNIEWSKI KRZYSZTOF       14   14             216.95   216.95 
     15 MIERZWIAK EUGENIUSZ           6    6             111.27   111.27 
     16 SOBANIA PAWEŁ                 5    5              99.08    99.08 
     17 MUSIAL HENRYK            1    3    4     31.24    65.01    96.25 
     18 OSADA MAREK                   1    1              18.41    18.41 
     19 DOMALEWSKI MIECZYSŁAW         1    1              11.86    11.86 
 
        MISTRZOSTWO OPEN SEKCJI BYCZYNA     - 5 -
   +---+----------------------+--------------+--------------------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |
   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+
   |   |                      |L.04|Pop.|RAZ.| Lot 04 |Poprzed.|  RAZEM |
   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+
      1 IDASIAK SŁAWOMIR         8   24   32    310.19   625.76   935.95 
      2 SZCZĘSNY ANDRZEJ         8   24   32    306.63   605.04   911.67 
      3 PROROK MARCIN            8   24   32    279.14   629.53   908.67 
      4 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA   8   24   32    296.17   597.38   893.55 
      5 JANKI RAFAŁ              8   24   32    304.99   564.25   869.24 
      6 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN    8   24   32    295.84   556.09   851.93 
      7 KANIOWICZ JOACHIM        5   20   25    173.09   458.62   631.71 
      8 URBAŃSKI BOGDAN          6   20   26    216.64   396.21   612.85 
      9 MYŚKÓW PIOTR             7   17   24    235.33   304.91   540.24 
     10 OSADA ARTUR              6    8   14    209.76   171.31   381.07 
     11 JOZWIN ANDRZEJ               19   19             377.97   377.97 
     12 GMYREK KAZIMIERZ             16   16             374.25   374.25 
     13 PILARSKI JOZEF               13   13             320.54   320.54 
     14 WRZESNIEWSKI KRZYSZTOF       13   13             205.64   205.64 
     15 MIERZWIAK EUGENIUSZ           8    8             157.10   157.10 
     16 SOBANIA PAWEŁ                 5    5              99.08    99.08 
     17 MUSIAL HENRYK            1    3    4     31.24    65.01    96.25 
     18 ADAMCZYK EUGENIUSZ            1    1              19.17    19.17 
     19 OSADA MAREK                   1    1              18.41    18.41 
     20 DOMALEWSKI MIECZYSŁAW         1    1              11.86    11.86 
 
         MISTRZOSTWO SEKCJI BYCZYNA wg COEFFICJENTU  - 6 -
   +---+----------------------+--------------+--------------------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |        COEFFICJENT       |
   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+
   |   |                      |L.04|Pop.|RAZ.| Lot 04 |Poprzed.|  RAZEM |
   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+
      1 IDASIAK SŁAWOMIR         5   10   15    309.52   382.00   691.52 
      2 SZCZĘSNY ANDRZEJ         5   10   15    238.10   475.20   713.30 
      3 GARBOWSKI LUKASZ-AGATA   5   10   15    351.19   508.62   859.81 
      4 JANKI RAFAŁ              5   10   15    282.74  1109.89  1392.63 
      5 ROŻNIATOWSKI SZCZEPAN    5   10   15    369.05  1172.42  1541.47 
      6 PROROK MARCIN            3   10   13    348.22   274.92   623.14 
      7 URBAŃSKI BOGDAN          5    6   11    622.01   652.75  1274.76 
      8 KANIOWICZ JOACHIM        2    7    9    279.76   618.60   898.36 
      9 PILARSKI JOZEF                7    7             611.64   611.64 
     10 JOZWIN ANDRZEJ                6    6             720.43   720.43 
     11 MYŚKÓW PIOTR             3    3    6    547.61   342.93   890.54 
     12 GMYREK KAZIMIERZ              4    4             461.38   461.38 
     13 OSADA ARTUR              1    3    4    193.45   268.62   462.07 
     14 MIERZWIAK EUGENIUSZ           3    3             523.93   523.93 
     15 SOBANIA PAWEŁ                 1    1             174.20   174.20 

Related posts

Leave a Comment