22.08.2021 LUBIN 2 – S. WOŁCZYN – PZHGP Wołczyn – oddział 0267
Menu strony
Loty 2021

22.08.2021 LUBIN 2 – S. WOŁCZYN

                                     - 1 -




        LISTA KONKURSOWA 03/2021


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                         Oddziału WOŁCZYN Sekcji nr 01

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

                 LUBIN 2

       ------------------------------------------------------------------

       Data odbytego lotu                               - 22.08.2021 rok
       Odległość do punktu centralnego Sekcji           - 135490 [m]
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:45:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE
       Punkty stałe za konkurs                          -  25.00
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 19 
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 819
       Ilość konkursów (baza 1:3)                       - 273
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 1- 9:37:09
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1219.17 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 1- 9:52:42
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1062.02 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.16m.26s.




         SEKRETARZ                                           PREZES
 
                                            - 2 -
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T.PRZYL.| PRĘDK.|COEFIC|PUNKTY |PUNKTY2|ODLEGŁ.|
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
    1 MARCINISZYN EDWARD      92-54-10 - -  9:37:09 1219.17   1.22   25.00   25.00  136730
    2 RADWAŃSKI MAREK         43-24-10 M -  9:37:27 1204.09   2.44   24.97   24.97  135400
    3 RADWAŃSKI MAREK         < 2>   4 - -  9:37:29 1203.73   3.66   24.93   24.93        
    4 RADWAŃSKI MAREK         < 3>   5 M -  9:37:34 1202.84   4.88   24.90   24.90        
    5 RADWAŃSKI MAREK         < 4>  15 - -  9:38:54 1188.76   6.11   24.87   24.87        
    6 MARCINISZYN EDWARD      < 2>   7 - -  9:40:30 1183.81   7.33   24.83   24.83        
    7 MARCINISZYN EDWARD      < 3>   8 - -  9:40:32 1183.47   8.55   24.80   24.80        
    8 MARCINISZYN EDWARD      < 4>   9 S -  9:40:33 1183.30   9.77   24.77   24.77        
    8 MARCINISZYN EDWARD      < 5>  11 S -  9:40:33 1183.30   9.77   24.77   24.77        
   10 GRUSA WALDEMAR          80-31-10 - -  9:40:34 1182.87  12.21   24.70   24.70  136700
   11 MARCINISZYN EDWARD      < 6>  14 - -  9:40:38 1182.44  13.43   24.67   24.67        
   12 GRUSA WALDEMAR          < 2>  13 M -  9:40:37 1182.36  14.65   24.64   24.64        
   12 GRUSA WALDEMAR          < 3>  26 M -  9:40:37 1182.36  14.65   24.64   24.64        
   14 MARCINISZYN EDWARD      < 7>  16 - -  9:40:39 1182.27  17.09   24.57   24.57        
   15 RADWAŃSKI MAREK         < 5>  28 M -  9:39:38 1181.16  18.32   24.54   24.54        
   16 MARCINISZYN EDWARD      < 8>  18 - -  9:40:55 1179.55  19.54   24.50   24.50        
   17 KONARSKI A i G          64-42-10 - -  9:40:51 1178.94  20.76   24.47   24.47  136580
   18 MARCINISZYN EDWARD      < 9>  22 S -  9:41:31 1173.48  21.98   24.44   24.44        
   19 KONARSKI A i G          < 2>  20 I -  9:41:32 1172.03  23.20   24.40   24.40        
   19 KONARSKI A i G          < 3>  21 - -  9:41:32 1172.03  23.20   24.40   24.40        
   21 KONARSKI A i G          < 4>  29 I -  9:41:34 1171.69  25.64   24.34   24.34        
   22 MARCINISZYN EDWARD      <10>  23 - -  9:41:42 1171.64  26.86   24.31   24.31        
   23 MARCINISZYN EDWARD      <11>  24 - -  9:41:48 1170.63  28.08   24.27   24.27        
   24 MARCINISZYN EDWARD      <12>  25 M -  9:41:50 1170.30  29.30   24.24   24.24        
   25 MARCINISZYN EDWARD      <13>  30 - -  9:41:51 1170.13  30.53   24.21   24.21        
   26 GRUSA WALDEMAR          < 4>  39 M -  9:42:06 1167.38  31.75   24.17   24.17        
   27 SZWONDER ZBIGNIEW       40-13-10 M -  9:41:25 1165.38  32.97   24.14   24.14  135670
   28 RADWAŃSKI MAREK         < 6>  32 - -  9:41:30 1162.23  34.19   24.11   24.11        
   29 KONARSKI A i G          < 5>  31 - -  9:42:31 1162.22  35.41   24.07   24.07        
   30 MARCINISZYN EDWARD      <14>  38 - -  9:42:39 1162.18  36.63   24.04   24.04        
   31 KONARSKI A i G          < 6>  33 I -  9:42:32 1162.05  37.85   24.01   24.01        
   32 RADWAŃSKI MAREK         < 7>  41 - -  9:41:32 1161.90  39.07   23.97   23.97        
   33 KONARSKI A i G          < 7>  34 - -  9:42:33 1161.89  40.29   23.94   23.94        
   34 KONARSKI A i G          < 8>  35 - -  9:42:35 1161.56  41.51   23.91   23.91        
   35 KONARSKI A i G          < 9>  36 M -  9:42:36 1161.39  42.74   23.88   23.88        
   36 KONARSKI A i G          <10>  37 - -  9:42:37 1161.23  43.96   23.84   23.84        
   37 KONARSKI A i G          <11>  64 I -  9:42:43 1160.24  45.18   23.81   23.81        
   38 MARCINISZYN EDWARD      <15>  46 - -  9:42:52 1160.04  46.40   23.78   23.78        
   39 GRUSA WALDEMAR          < 5>  40 M -  9:42:53 1159.62  47.62   23.74   23.74        
   40 GRUSA WALDEMAR          < 6>  52 - -  9:42:54 1159.46  48.84   23.71   23.71        
   41 RADWAŃSKI MAREK         < 8>  43 M -  9:42:02 1156.94  50.06   23.68   23.68        
   42 PIŁYP GRZEGORZ          43-16-10 - -  9:42:15 1156.67  51.28   23.64   23.64  135620
   43 RADWAŃSKI MAREK         < 9>  67 M -  9:42:10 1155.62  52.50   23.61   23.61        
   44 BŁASZCZYKIEWICZ JAN     19- 3- 3 M -  9:42:06 1154.31  53.72   23.58   23.58  135170
   45 ABRAM WIESŁAW           66- 9- 5 - -  9:44:11 1154.19  54.95   23.54   23.54  137560
   46 MARCINISZYN EDWARD      <16>  50 - -  9:43:43 1151.73  56.17   23.51   23.51        
   47 ALASIEWICZ JAN ADAM     52-12- 7 M -  9:42:12 1151.62  57.39   23.48   23.48  134970
   48 PIŁYP GRZEGORZ          < 2>  58 M -  9:42:59 1149.48  58.61   23.44   23.44        
   49 GUZIAL EDWARD           35- 3- 2 M -  9:45:02 1148.93  59.83   23.41   23.41  137910
   50 MARCINISZYN EDWARD      <17>  57 - -  9:44:12 1147.06  61.05   23.38   23.38        
   51 KUSAJ HUBERT MARCIN     64-30-10 S -  9:42:58 1145.92  62.27   23.35   23.35  135180
   52 GRUSA WALDEMAR          < 7>  56 M -  9:44:18 1145.85  63.49   23.31   23.31        
   53 KUSAJ HUBERT MARCIN     < 2>  79 S -  9:43:00 1145.59  64.71   23.28   23.28        
   54 PASTERNAK TADEUSZ       16- 2- 2 I -  9:42:35 1145.15  65.93   23.25   23.25  134650
   55 ABRAM WIESŁAW           < 2> 106 M -  9:45:19 1143.32  67.16   23.21   23.21        
   56 GRUSA WALDEMAR          < 8>  61 M -  9:44:37 1142.82  68.38   23.18   23.18        
   57 MARCINISZYN EDWARD      <18>  65 - -  9:44:51 1140.84  69.60   23.15   23.15        
   58 PIŁYP GRZEGORZ          < 3>  62 - -  9:43:57 1140.14  70.82   23.11   23.11        
   59 SZWONDER ZBIGNIEW       < 2>  60 - -  9:44:01 1139.92  72.04   23.08   23.08        
   60 SZWONDER ZBIGNIEW       < 3>  86 M -  9:44:03 1139.61  73.26   23.05   23.05        
 
                                            - 3 -
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T.PRZYL.| PRĘDK.|COEFIC|PUNKTY |PUNKTY2|ODLEGŁ.|
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
   61 GRUSA WALDEMAR          < 9>  63 M -  9:44:58 1139.48  74.48   23.01   23.01        
   62 PIŁYP GRZEGORZ          < 4>  89 - -  9:44:04 1139.03  75.70   22.98   22.98        
   63 GRUSA WALDEMAR          <10>  94 M -  9:45:06 1138.22  76.92   22.95   22.95        
   64 KONARSKI A i G          <12>  66 - -  9:45:02 1137.85  78.14   22.92   22.92        
   65 MARCINISZYN EDWARD      <19>  70 - -  9:45:12 1137.52  79.37   22.88   22.88        
   66 KONARSKI A i G          <13>  68 - -  9:45:05 1137.38  80.59   22.85   22.85        
   67 RADWAŃSKI MAREK         <10> 110 M -  9:44:03 1137.34  81.81   22.82   22.82        
   68 KONARSKI A i G          <14>  69 I -  9:45:07 1137.06  83.03   22.78   22.78        
   69 KONARSKI A i G          <15>  76 - -  9:45:08 1136.90  84.25   22.75   22.75        
   70 MARCINISZYN EDWARD      <20>  71 - -  9:45:21 1136.10  85.47   22.72   22.72        
   71 MARCINISZYN EDWARD      <21>  72 S -  9:45:24 1135.63  86.69   22.68   22.68        
   72 MARCINISZYN EDWARD      <22>  73 - -  9:45:25 1135.47  87.91   22.65   22.65        
   73 MARCINISZYN EDWARD      <23>  74 - -  9:45:28 1135.00  89.13   22.62   22.62        
   74 MARCINISZYN EDWARD      <24>  75 - -  9:45:30 1134.69  90.35   22.58   22.58        
   75 MARCINISZYN EDWARD      <25>  77 - -  9:45:31 1134.53  91.58   22.55   22.55        
   76 KONARSKI A i G          <16>  81 - -  9:45:24 1134.39  92.80   22.52   22.52        
   77 MARCINISZYN EDWARD      <26>  78 - -  9:45:32 1134.38  94.02   22.49   22.49        
   78 MARCINISZYN EDWARD      <27>  80 - -  9:45:33 1134.22  95.24   22.45   22.45        
   79 KUSAJ HUBERT MARCIN     < 3>  93 M -  9:44:13 1133.90  96.46   22.42   22.42        
   80 MARCINISZYN EDWARD      <28>  82 M -  9:45:40 1133.12  97.68   22.39   22.39        
   81 KONARSKI A i G          <17>  83 I -  9:45:36 1132.50  98.90   22.35   22.35        
   82 MARCINISZYN EDWARD      <29>  85 - -  9:45:46 1132.18 100.12   22.32   22.32        
   83 KONARSKI A i G          <18>  84 I -  9:45:39 1132.04 101.34   22.29   22.29        
   84 KONARSKI A i G          <19>  99 M -  9:45:43 1131.41 102.56   22.25   22.25        
   85 MARCINISZYN EDWARD      <30>  88 - -  9:46:05 1129.22 103.79   22.22   22.22        
   86 SZWONDER ZBIGNIEW       < 4> 138 M -  9:45:19 1127.61 105.01   22.19   22.19        
   87 PRUSAK BOGUSLAW         45-15- 9 M -  9:45:02 1127.52 106.23   22.15   22.15  135340
   88 MARCINISZYN EDWARD      <31>  90 - -  9:46:37 1124.27 107.45   22.12   22.12        
   89 PIŁYP GRZEGORZ          < 5>  91 S -  9:45:38 1124.23 108.67   22.09   22.09        
   90 MARCINISZYN EDWARD      <32>  92 - -  9:46:38 1124.12 109.89   22.06   22.06        
   91 PIŁYP GRZEGORZ          < 6> 105 M -  9:45:39 1124.08 111.11   22.02   22.02        
   92 MARCINISZYN EDWARD      <33> 103 M -  9:46:41 1123.65 112.33   21.99   21.99        
   93 KUSAJ HUBERT MARCIN     < 4>  95 - -  9:45:19 1123.54 113.55   21.96   21.96        
   94 GRUSA WALDEMAR          <11>  97 M -  9:46:41 1123.41 114.77   21.92   21.92        
   95 KUSAJ HUBERT MARCIN     < 5> 121 S -  9:45:20 1123.38 116.00   21.89   21.89        
   96 KŁAK MARCIN             30- 3- 3 M -  9:46:48 1122.33 117.22   21.86   21.86  136700
   97 GRUSA WALDEMAR          <12>  98 - -  9:46:52 1121.72 118.44   21.82   21.82        
   97 GRUSA WALDEMAR          <13> 100 M -  9:46:52 1121.72 118.44   21.82   21.82        
   99 KONARSKI A i G          <20> 101 - -  9:46:46 1121.65 120.88   21.76   21.76        
  100 GRUSA WALDEMAR          <14> 107 - -  9:46:53 1121.56 122.10   21.72   21.72        
  101 KONARSKI A i G          <21> 102 - -  9:46:47 1121.50 123.32   21.69   21.69        
  102 KONARSKI A i G          <22> 104 - -  9:46:50 1121.04 124.54   21.66   21.66        
  103 MARCINISZYN EDWARD      <34> 109 S -  9:46:59 1120.89 125.76   21.62   21.62        
  104 KONARSKI A i G          <23> 128 I -  9:46:53 1120.58 126.98   21.59   21.59        
  105 PIŁYP GRZEGORZ          < 7> 127 M -  9:46:03 1120.36 128.21   21.56   21.56        
  106 ABRAM WIESŁAW           < 3> 116 M -  9:47:50 1119.89 129.43   21.53   21.53        
  107 GRUSA WALDEMAR          <15> 108 - -  9:47:04 1119.88 130.65   21.49   21.49        
  108 GRUSA WALDEMAR          <16> 112 M -  9:47:06 1119.57 131.87   21.46   21.46        
  109 MARCINISZYN EDWARD      <35> 119 M -  9:47:12 1118.90 133.09   21.43   21.43        
  110 RADWAŃSKI MAREK         <11> 113 M -  9:46:04 1118.39 134.31   21.39   21.39        
  111 ALASIEWICZ JAN ADAM     < 2> 126 - -  9:45:41 1118.38 135.53   21.36   21.36        
  112 GRUSA WALDEMAR          <17> 117 M -  9:47:16 1118.05 136.75   21.33   21.33        
  113 RADWAŃSKI MAREK         <12> 114 M -  9:46:07 1117.93 137.97   21.29   21.29        
  114 RADWAŃSKI MAREK         <13> 162 - -  9:46:08 1117.78 139.19   21.26   21.26        
  115 PASTERNAK ZBIGNIEW      15- 6- 6 I -  9:45:18 1117.62 140.42   21.23   21.23  134450
  115 ABRAM WIESŁAW           < 4> 125 - -  9:48:05 1117.62 140.42   21.23   21.23        
  117 GRUSA WALDEMAR          <18> 129 M -  9:47:19 1117.59 142.86   21.16   21.16        
  118 ZIELIŃSKI MAREK         14- 2- 2 M -  9:44:49 1117.37 144.08   21.13   21.13  133880
  119 MARCINISZYN EDWARD      <36> 120 S -  9:47:23 1117.23 145.30   21.10   21.10        
  120 MARCINISZYN EDWARD      <37> 132 - -  9:47:25 1116.92 146.52   21.06   21.06        
 
                                            - 4 -
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T.PRZYL.| PRĘDK.|COEFIC|PUNKTY |PUNKTY2|ODLEGŁ.|
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
  121 KUSAJ HUBERT MARCIN     < 6> 122 S -  9:46:02 1116.88 147.74   21.03   21.03        
  122 KUSAJ HUBERT MARCIN     < 7> 137 - -  9:46:03 1116.73 148.96   21.00   21.00        
  123 BAR ANDRZEJ             32- 5- 5 S -  9:40:47 1116.65 150.18   20.96   20.96  129290
  124 BAR ANDRZEJ             < 2> 142 S -  9:40:49 1116.33 151.40   20.93   20.93        
  125 ABRAM WIESŁAW           < 5> 189 - -  9:48:15 1116.11 152.63   20.90   20.90        
  126 ALASIEWICZ JAN ADAM     < 3> 157 M -  9:46:03 1114.99 153.85   20.86   20.86        
  127 PIŁYP GRZEGORZ          < 8> 172 M -  9:46:40 1114.69 155.07   20.83   20.83        
  128 KONARSKI A i G          <24> 134 I -  9:47:32 1114.64 156.29   20.80   20.80        
  129 GRUSA WALDEMAR          <19> 136 - -  9:47:40 1114.40 157.51   20.76   20.76        
  130 PRUSAK BOGUSLAW         < 2> 131 I -  9:46:33 1113.45 158.73   20.73   20.73        
  131 PRUSAK BOGUSLAW         < 3> 133 I -  9:46:34 1113.30 159.95   20.70   20.70        
  132 MARCINISZYN EDWARD      <38> 135 S -  9:47:50 1113.13 161.17   20.67   20.67        
  133 PRUSAK BOGUSLAW         < 4> 150 M -  9:46:37 1112.84 162.39   20.63   20.63        
  134 KONARSKI A i G          <25> 144 - -  9:47:44 1112.82 163.61   20.60   20.60        
  135 MARCINISZYN EDWARD      <39> 151 - -  9:47:55 1112.38 164.84   20.57   20.57        
  136 GRUSA WALDEMAR          <20> 147 - -  9:47:59 1111.53 166.06   20.53   20.53        
  137 KUSAJ HUBERT MARCIN     < 8> 139 - -  9:46:40 1111.07 167.28   20.50   20.50        
  138 SZWONDER ZBIGNIEW       < 5> 141 M -  9:47:09 1110.68 168.50   20.47   20.47        
  139 KUSAJ HUBERT MARCIN     < 9> 140 M -  9:46:43 1110.61 169.72   20.43   20.43        
  140 KUSAJ HUBERT MARCIN     <10> 143 S -  9:46:47 1110.00 170.94   20.40   20.40        
  141 SZWONDER ZBIGNIEW       < 6> 152 - -  9:47:17 1109.47 172.16   20.37   20.37        
  142 BAR ANDRZEJ             < 3> 226 I -  9:41:35 1108.99 173.38   20.33   20.33        
  143 KUSAJ HUBERT MARCIN     <11> 159 - -  9:46:55 1108.79 174.60   20.30   20.30        
  144 KONARSKI A i G          <26> 145 - -  9:48:13 1108.45 175.82   20.27   20.27        
  145 KONARSKI A i G          <27> 146 - -  9:48:14 1108.30 177.05   20.24   20.24        
  146 KONARSKI A i G          <28> 148 - -  9:48:15 1108.15 178.27   20.20   20.20        
  147 GRUSA WALDEMAR          <21> 153 M -  9:48:22 1108.08 179.49   20.17   20.17        
  148 KONARSKI A i G          <29> 149 I -  9:48:17 1107.85 180.71   20.14   20.14        
  149 KONARSKI A i G          <30> 192 - -  9:48:18 1107.71 181.93   20.10   20.10        
  150 PRUSAK BOGUSLAW         < 5> 158 - -  9:47:12 1107.53 183.15   20.07   20.07        
  151 MARCINISZYN EDWARD      <40> 154 - -  9:48:30 1107.13 184.37   20.04   20.04        
  152 SZWONDER ZBIGNIEW       < 7> 155 M -  9:47:33 1107.06 185.59   20.00   20.00        
  153 GRUSA WALDEMAR          <22> 178 - -  9:48:30 1106.88 186.81   19.97   19.97        
  154 MARCINISZYN EDWARD      <41> 156 S -  9:48:33 1106.68 188.03   19.94   19.94        
  155 SZWONDER ZBIGNIEW       < 8> 185 M -  9:47:37 1106.46 189.26   19.90   19.90        
  156 MARCINISZYN EDWARD      <42> 165 - -  9:48:39 1105.78 190.48   19.87   19.87        
  157 ALASIEWICZ JAN ADAM     < 4> 171 - -  9:47:06 1105.41 191.70   19.84   19.84        
  158 PRUSAK BOGUSLAW         < 6> 167 I -  9:47:27 1105.27 192.92   19.81   19.81        
  159 KUSAJ HUBERT MARCIN     <12> 160 M -  9:47:23 1104.56 194.14   19.77   19.77        
  160 KUSAJ HUBERT MARCIN     <13> 161 M -  9:47:24 1104.41 195.36   19.74   19.74        
  161 KUSAJ HUBERT MARCIN     <14> 180 - -  9:47:29 1103.66 196.58   19.71   19.71        
  162 RADWAŃSKI MAREK         <14> 163 M -  9:47:49 1102.46 197.80   19.67   19.67        
  163 RADWAŃSKI MAREK         <15> 164 M -  9:47:50 1102.31 199.02   19.64   19.64        
  164 RADWAŃSKI MAREK         <16> 177 M -  9:47:51 1102.16 200.24   19.61   19.61        
-------------- KONIEC  KONKURSU - NA BAZIE 1:5 ---------------------
  165 MARCINISZYN EDWARD      <43> 166 - -  9:49:04 1102.07          19.57   19.57        
  165 MARCINISZYN EDWARD      <44> 168 S -  9:49:04 1102.07          19.57   19.57        
  167 PRUSAK BOGUSLAW         < 7> 169 - -  9:47:53 1101.37          19.51   19.51        
  168 MARCINISZYN EDWARD      <45> 203 M -  9:49:10 1101.18          19.47   19.47        
  169 PRUSAK BOGUSLAW         < 8> 184 - -  9:47:57 1100.77          19.44   19.44        
  170 ŻYGADŁO JAN             35- 3- 3 M -  9:47:20 1100.27          19.41   19.41  134600
  171 ALASIEWICZ JAN ADAM     < 5> 229 I -  9:47:42 1100.00          19.38   19.38        
  172 PIŁYP GRZEGORZ          < 9> 173 S -  9:48:30 1098.14          19.34   19.34        
  173 PIŁYP GRZEGORZ          <10> 174 M -  9:48:32 1097.84          19.31   19.31        
  174 PIŁYP GRZEGORZ          <11> 175 M -  9:48:37 1097.10          19.28   19.28        
  174 PIŁYP GRZEGORZ          <12> 176 M -  9:48:37 1097.10          19.28   19.28        
  176 PIŁYP GRZEGORZ          <13> 254 M -  9:48:42 1096.36          19.21   19.21        
  176 RADWAŃSKI MAREK         <17> 179 - -  9:48:30 1096.36          19.21   19.21        
  178 GRUSA WALDEMAR          <23> 183 M -  9:49:42 1096.23          19.14   19.14        
  179 RADWAŃSKI MAREK         <18> 182 - -  9:48:36 1095.47          19.11   19.11        
  180 KUSAJ HUBERT MARCIN     <15> 191 M -  9:48:24 1095.46          19.08   19.08        
 
                                            - 5 -
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T.PRZYL.| PRĘDK.|COEFIC|PUNKTY |PUNKTY2|ODLEGŁ.|
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
  181 PASTERNAK TADEUSZ       < 2>---- I -  9:47:58 1095.01          19.04   19.04        
  182 RADWAŃSKI MAREK         <19> 202 M -  9:48:41 1094.73          19.01   19.01        
  183 GRUSA WALDEMAR          <24> 208 - -  9:49:54 1094.48          18.98   18.98        
  184 PRUSAK BOGUSLAW         < 9> 187 - -  9:48:48 1093.22          18.94   18.94        
  185 SZWONDER ZBIGNIEW       < 9> 188 M -  9:49:08 1092.94          18.91   18.91        
  186 GUZIAL EDWARD           < 2> 248 M -  9:51:12 1092.79          18.88   18.88        
  187 PRUSAK BOGUSLAW         <10> 210 - -  9:48:52 1092.63          18.85   18.85        
  188 SZWONDER ZBIGNIEW       <10> 193 M -  9:49:11 1092.50          18.81   18.81        
  189 ABRAM WIESŁAW           < 6> 190 M -  9:50:55 1092.47          18.78   18.78        
  190 ABRAM WIESŁAW           < 7> 214 M -  9:50:56 1092.32          18.75   18.75        
  191 KUSAJ HUBERT MARCIN     <16> 195 - -  9:48:48 1091.92          18.71   18.71        
  192 KONARSKI A i G          <31> 194 - -  9:50:15 1090.46          18.68   18.68        
  193 SZWONDER ZBIGNIEW       <11> 200 M -  9:49:28 1090.01          18.65   18.65        
  194 KONARSKI A i G          <32> 201 M -  9:50:19 1089.88          18.61   18.61        
  195 KUSAJ HUBERT MARCIN     <17> 196 - -  9:49:02 1089.87          18.58   18.58        
  196 KUSAJ HUBERT MARCIN     <18> 216 M -  9:49:03 1089.72          18.55   18.55        
  197 PASTERNAK ZBIGNIEW      < 2> 198 I -  9:48:30 1088.66          18.51   18.51        
  198 PASTERNAK ZBIGNIEW      < 3> 199 I -  9:48:33 1088.22          18.48   18.48        
  199 PASTERNAK ZBIGNIEW      < 4> 269 I -  9:48:34 1088.08          18.45   18.45        
  200 SZWONDER ZBIGNIEW       <12> 263 - -  9:49:42 1087.97          18.42   18.42        
  201 KONARSKI A i G          <33> 206 M -  9:50:44 1086.27          18.38   18.38        
  202 RADWAŃSKI MAREK         <20> 223 M -  9:49:43 1085.66          18.35   18.35        
  203 MARCINISZYN EDWARD      <46> 204 - -  9:50:59 1085.30          18.32   18.32        
  203 MARCINISZYN EDWARD      <47> 205 - -  9:50:59 1085.30          18.32   18.32        
  205 MARCINISZYN EDWARD      <48> 230 M -  9:51:02 1084.87          18.25   18.25        
  206 KONARSKI A i G          <34> 207 M -  9:50:59 1084.11          18.22   18.22        
  207 KONARSKI A i G          <35> 209 - -  9:51:00 1083.97          18.18   18.18        
  208 GRUSA WALDEMAR          <25> 212 - -  9:51:07 1083.92          18.15   18.15        
  209 KONARSKI A i G          <36> 228 - -  9:51:02 1083.68          18.12   18.12        
  210 PRUSAK BOGUSLAW         <11> 211 M -  9:50:01 1082.58          18.08   18.08        
  211 PRUSAK BOGUSLAW         <12> 213 M -  9:50:04 1082.14          18.05   18.05        
  212 GRUSA WALDEMAR          <26> 215 - -  9:51:20 1082.06          18.02   18.02        
  213 PRUSAK BOGUSLAW         <13> 238 I -  9:50:05 1082.00          17.99   17.99        
  214 ABRAM WIESŁAW           < 8> 219 I -  9:52:10 1081.73          17.95   17.95        
  215 GRUSA WALDEMAR          <27> 224 M -  9:51:23 1081.63          17.92   17.92        
  216 KUSAJ HUBERT MARCIN     <19> 220 - -  9:50:02 1081.15          17.89   17.89        
  217 ZIELIŃSKI MAREK         < 2>---- M -  9:48:51 1080.99          17.85   17.85        
  218 BŁASZCZYKIEWICZ JAN     < 2> 262 M -  9:50:03 1080.93          17.82   17.82        
  219 ABRAM WIESŁAW           < 9>---- - -  9:52:16 1080.88          17.79   17.79        
  220 KUSAJ HUBERT MARCIN     <20> 221 - -  9:50:05 1080.72          17.75   17.75        
  221 KUSAJ HUBERT MARCIN     <21> 222 - -  9:50:06 1080.58          17.72   17.72        
  222 KUSAJ HUBERT MARCIN     <22> 232 M -  9:50:07 1080.43          17.69   17.69        
  223 RADWAŃSKI MAREK         <21> 225 - -  9:50:21 1080.18          17.65   17.65        
  224 GRUSA WALDEMAR          <28> 227 - -  9:51:34 1080.06          17.62   17.62        
  225 RADWAŃSKI MAREK         <22> 242 M -  9:50:22 1080.03          17.59   17.59        
  226 BAR ANDRZEJ             < 4> 266 M -  9:44:43 1079.97          17.56   17.56        
  227 GRUSA WALDEMAR          <29> 245 - -  9:51:37 1079.64          17.52   17.52        
  228 KONARSKI A i G          <37> 240 - -  9:51:36 1078.83          17.49   17.49        
  229 ALASIEWICZ JAN ADAM     < 6> 251 M -  9:50:08 1078.61          17.46   17.46        
  230 MARCINISZYN EDWARD      <49> 231 - -  9:51:48 1078.31          17.42   17.42        
  231 MARCINISZYN EDWARD      <50> 233 - -  9:51:50 1078.03          17.39   17.39        
  232 KUSAJ HUBERT MARCIN     <23> 234 M -  9:50:32 1076.85          17.36   17.36        
  233 MARCINISZYN EDWARD      <51> 237 - -  9:52:00 1076.61          17.32   17.32        
  234 KUSAJ HUBERT MARCIN     <24> 235 - -  9:50:34 1076.56          17.29   17.29        
  235 KUSAJ HUBERT MARCIN     <25> 253 M -  9:50:35 1076.42          17.26   17.26        
  236 KŁAK MARCIN             < 2> 246 M -  9:52:00 1076.38          17.22   17.22        
  237 MARCINISZYN EDWARD      <52> 252 M -  9:52:03 1076.19          17.19   17.19        
  238 PRUSAK BOGUSLAW         <14> 258 I -  9:50:46 1076.12          17.16   17.16        
  239 ŻYGADŁO JAN             < 2> 250 M -  9:50:11 1075.22          17.12   17.12        
  240 KONARSKI A i G          <38> 241 - -  9:52:16 1073.18          17.09   17.09        
 
                                            - 6 -
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T.PRZYL.| PRĘDK.|COEFIC|PUNKTY |PUNKTY2|ODLEGŁ.|
+----+----------------------+---------+-+-+--------+-------+------+-------+-------+-------+
  241 KONARSKI A i G          <39> 243 - -  9:52:17 1073.04          17.06   17.06        
  242 RADWAŃSKI MAREK         <23> 255 M -  9:51:13 1072.76          17.03   17.03        
  242 KONARSKI A i G          <40> 244 M -  9:52:19 1072.76          17.03   17.03        
  244 KONARSKI A i G          <41> 247 M -  9:52:20 1072.62          16.96   16.96        
  245 GRUSA WALDEMAR          <30> 249 M -  9:52:27 1072.58          16.93   16.93        
  245 KŁAK MARCIN             < 3>---- M -  9:52:27 1072.58          16.93   16.93        
  247 KONARSKI A i G          <42>---- - -  9:52:22 1072.34          16.86   16.86        
  248 GUZIAL EDWARD           < 3>---- - -  9:53:37 1072.26          16.83   16.83        
  249 GRUSA WALDEMAR          <31>---- M -  9:52:43 1070.34          16.79   16.79        
  250 ŻYGADŁO JAN             < 3>---- M -  9:50:48 1069.95          16.76   16.76        
  251 ALASIEWICZ JAN ADAM     < 7> 264 I -  9:51:15 1069.07          16.73   16.73        
  252 MARCINISZYN EDWARD      <53> 272 M -  9:52:55 1068.90          16.69   16.69        
  253 KUSAJ HUBERT MARCIN     <26> 256 - -  9:51:29 1068.76          16.66   16.66        
  254 PIŁYP GRZEGORZ          <14> 259 S -  9:51:54 1068.72          16.63   16.63        
  255 RADWAŃSKI MAREK         <24>---- M -  9:51:43 1068.53          16.60   16.60        
  256 KUSAJ HUBERT MARCIN     <27> 257 S -  9:51:32 1068.34          16.56   16.56        
  257 KUSAJ HUBERT MARCIN     <28> 260 S -  9:51:36 1067.77          16.53   16.53        
  257 PRUSAK BOGUSLAW         <15>---- - -  9:51:45 1067.77          16.53   16.53        
  259 PIŁYP GRZEGORZ          <15> 273 M -  9:52:07 1066.89          16.46   16.46        
  260 KUSAJ HUBERT MARCIN     <29> 261 - -  9:51:44 1066.65          16.43   16.43        
  261 KUSAJ HUBERT MARCIN     <30>---- - -  9:51:47 1066.23          16.40   16.40        
  262 BŁASZCZYKIEWICZ JAN     < 3>---- M -  9:51:50 1065.73          16.36   16.36        
  263 SZWONDER ZBIGNIEW       <13>---- M -  9:52:27 1064.50          16.33   16.33        
  264 ALASIEWICZ JAN ADAM     < 8> 265 M -  9:51:54 1063.59          16.30   16.30        
  265 ALASIEWICZ JAN ADAM     < 9> 267 - -  9:51:55 1063.45          16.26   16.26        
  266 BAR ANDRZEJ             < 5>---- S -  9:46:35 1063.39          16.23   16.23        
  267 ALASIEWICZ JAN ADAM     <10> 268 M -  9:51:56 1063.31          16.20   16.20        
  268 ALASIEWICZ JAN ADAM     <11> 270 - -  9:51:59 1062.90          16.17   16.17        
  269 PASTERNAK ZBIGNIEW      < 5> 271 I -  9:51:31 1062.71          16.13   16.13        
  270 ALASIEWICZ JAN ADAM     <12>---- - -  9:52:01 1062.62          16.10   16.10        
  271 PASTERNAK ZBIGNIEW      < 6>---- I -  9:51:33 1062.43          16.07   16.07        
  272 MARCINISZYN EDWARD      <54>---- S -  9:53:44 1062.12          16.03   16.03        
  273 PIŁYP GRZEGORZ          <16>---- S -  9:52:42 1062.02          16.00   16.00        
--------------K O N I E C    K O N K U R S U--------------------
  274 MARCINISZYN EDWARD      <55>---- - -  9:53:47 1061.71                               
  275 RADWAŃSKI MAREK         <25>---- M -  9:52:34 1061.41                               
  276 RADWAŃSKI MAREK         <26>---- - -  9:52:35 1061.27                               
  277 KONARSKI A i G          <43>---- M -  9:53:43 1061.09                               
  278 KONARSKI A i G          <44>---- I -  9:53:47 1060.54                               
  279 ALASIEWICZ JAN ADAM     <13>---- - -  9:52:18 1060.25                               
  280 BŁASZCZYKIEWICZ JAN     < 4>---- M -  9:52:30 1060.16                               
  281 KONARSKI A i G          <45>---- M -  9:53:53 1059.72                               
  282 PASTERNAK TADEUSZ       < 3>---- I -  9:52:06 1059.40                               
  283 MARCINISZYN EDWARD      <56>---- - -  9:54:05 1059.24                               
  284 ALASIEWICZ JAN ADAM     <14>---- I -  9:52:27 1059.00                               
  285 ABRAM WIESŁAW           <10>---- - -  9:54:57 1058.56                               
  286 BAR ANDRZEJ             < 6>---- S -  9:47:11 1058.16                               
  287 BAR ANDRZEJ             < 7>---- M -  9:47:13 1057.88                               
  288 PASTERNAK ZBIGNIEW      < 7>---- I -  9:52:06 1057.83                               
  289 MARCINISZYN EDWARD      <57>---- - -  9:54:17 1057.60                               
  290 PASTERNAK ZBIGNIEW      < 8>---- I -  9:52:08 1057.55                               
  291 BAR ANDRZEJ             < 8>---- M -  9:47:16 1057.44                               
  292 BAR ANDRZEJ             < 9>---- S -  9:47:18 1057.15                               
  293 BAR ANDRZEJ             <10>---- - -  9:47:19 1057.01                               
  294 GRUSA WALDEMAR          <32>---- M -  9:54:20 1056.96                               
  294 GRUSA WALDEMAR          <33>---- - -  9:54:20 1056.96                               
  296 GRUSA WALDEMAR          <34>---- M -  9:54:22 1056.69                               
  296 GRUSA WALDEMAR          <35>---- M -  9:54:22 1056.69                               
  298 ABRAM WIESŁAW           <11>---- M -  9:55:11 1056.66                               
  299 KUSAJ HUBERT MARCIN     <31>---- M -  9:53:00 1056.09                               
  300 GRUSA WALDEMAR          <36>---- - -  9:54:31 1055.46                               
 
        MISTRZOSTWO SEKCJI WOŁCZYN                - 7 -
   +---+----------------------+--------------+--------------------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |
   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+
   |   |                      |L.03|Pop.|RAZ.| Lot 03 |Poprzed.|  RAZEM |
   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+
      1 MARCINISZYN EDWARD      10   20   30    229.43   446.42   675.85 
      2 GRUSA WALDEMAR          10   20   30    233.38   396.40   629.78 
      3 KUSAJ HUBERT MARCIN     10   20   30    211.39   408.68   620.07 
      4 PIŁYP GRZEGORZ          10   20   30    206.36   368.82   575.18 
      5 PRUSAK BOGUSLAW          9   20   29    175.30   368.98   544.28 
      6 KONARSKI A i G          10   12   22    231.70   268.92   500.62 
      7 ALASIEWICZ JAN ADAM      7   20   27    130.41   334.11   464.52 
      8 ABRAM WIESŁAW            5   20   25    100.22   345.33   445.55 
      9 RADWAŃSKI MAREK         10   10   20    226.51   175.73   402.24 
     10 KŁAK MARCIN              3   13   16     56.01   241.23   297.24 
     11 ŻYGADŁO JAN              3   14   17     53.29   237.21   290.50 
     12 BAR ANDRZEJ              5   10   15     96.01   183.99   280.00 
     13 PASTERNAK ZBIGNIEW       6    8   14    108.87   130.03   238.90 
     14 SZWONDER ZBIGNIEW       10    2   12    202.45    28.02   230.47 
     15 BŁASZCZYKIEWICZ JAN      3    8   11     57.76   151.24   209.00 
     16 PASTERNAK TADEUSZ        2    5    7     42.29    89.81   132.10 
     17 GUZIAL EDWARD            2    3    5     42.29    54.29    96.58 
     18 ZIELIŃSKI MAREK          2    3    5     38.98    45.91    84.89 
     19 HAŁAWIN DANIEL                6    6              83.45    83.45 
 
        MISTRZOSTWO OPEN SEKCJI WOŁCZYN     - 8 -
   +---+----------------------+--------------+--------------------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |
   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+
   |   |                      |L.03|Pop.|RAZ.| Lot 03 |Poprzed.|  RAZEM |
   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+
      1 MARCINISZYN EDWARD       8   16   24    197.91   358.64   556.55 
      2 GRUSA WALDEMAR           8   16   24    192.09   329.98   522.07 
      3 KUSAJ HUBERT MARCIN      8   16   24    175.43   331.18   506.61 
      4 PIŁYP GRZEGORZ           8   16   24    179.67   326.75   506.42 
      5 PRUSAK BOGUSLAW          8   16   24    163.04   308.30   471.34 
      6 ABRAM WIESŁAW            8   16   24    165.89   303.01   468.90 
      7 KONARSKI A i G           8   12   20    193.54   248.25   441.79 
      8 ALASIEWICZ JAN ADAM      8   16   24    155.41   285.64   441.05 
      9 RADWAŃSKI MAREK          8    8   16    195.97   141.31   337.28 
     10 KŁAK MARCIN              3   13   16     56.01   240.34   296.35 
     11 BAR ANDRZEJ              5   10   15     96.01   183.99   280.00 
     12 ŻYGADŁO JAN              3   12   15     53.29   202.12   255.41 
     13 PASTERNAK ZBIGNIEW       6    8   14    108.87   130.03   238.90 
     14 GUZIAL EDWARD            3    8   11     59.12   155.21   214.33 
     15 BŁASZCZYKIEWICZ JAN      3    8   11     57.76   151.24   209.00 
     16 SZWONDER ZBIGNIEW        8    2   10    173.20    28.02   201.22 
     17 PASTERNAK TADEUSZ        2    5    7     42.29    89.81   132.10 
     18 ZIELIŃSKI MAREK          2    3    5     38.98    45.91    84.89 
     19 HAŁAWIN DANIEL                6    6              83.45    83.45 
 
         MISTRZOSTWO SEKCJI WOŁCZYN wg COEFFICJENTU  - 9 -
   +---+----------------------+--------------+--------------------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |        COEFFICJENT       |
   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+
   |   |                      |L.03|Pop.|RAZ.| Lot 03 |Poprzed.|  RAZEM |
   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+
      1 MARCINISZYN EDWARD       5   10   15     52.51    43.23    95.74 
      2 KUSAJ HUBERT MARCIN      5   10   15    452.99   659.98  1112.97 
      3 PRUSAK BOGUSLAW          5   10   15    780.22  1153.55  1933.77 
      4 GRUSA WALDEMAR           4   10   14    467.64   952.14  1419.78 
      5 PIŁYP GRZEGORZ           3   10   13    290.60   800.07  1090.67 
      6 KONARSKI A i G           5    5   10    150.18    93.19   243.37 
      7 RADWAŃSKI MAREK          5    5   10     35.41   400.70   436.11 
      8 ABRAM WIESŁAW            2    8   10    195.37  1325.74  1521.11 
      9 BAR ANDRZEJ              3    4    7    474.96   481.67   956.63 
     10 KŁAK MARCIN                   6    6             347.31   347.31 
     11 ALASIEWICZ JAN ADAM      3    3    6    481.08   286.57   767.65 
     12 SZWONDER ZBIGNIEW        5    0    5    451.78     0.00   451.78 
     13 BŁASZCZYKIEWICZ JAN      1    3    4     53.72   285.57   339.29 
     14 PASTERNAK ZBIGNIEW       1    2    3    140.42   296.60   437.02 
     15 PASTERNAK TADEUSZ        1    1    2     65.93    56.11   122.04 
     16 ZIELIŃSKI MAREK               2    2             258.60   258.60 
     17 ŻYGADŁO JAN                   1    1             120.92   120.92 
     18 GUZIAL EDWARD                 1    1             197.39   197.39 

Related posts

Leave a Comment